Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Note 21 çip sıkıntısı nedeniyle iptal edildi

Samsung Galaxy Note 21 çip sıkıntısı nedeniyle iptal edildi

itibarenPS5veXbox Serisi Xeksikliklerbüyüyen tehditbizim içinen iyi Android telefonlar, küresel hisse senedi sorunları bu yıl teknoloji sektörümüzde isyan etti.


Ve Samsung için işler çok pembe görünmüyorGalaksi Not 21, ya:Galaxy Note 20 Ultra 5Golduğu rivayet edilenGalaxy Note'un sonuastar; aksi takdirde, bir dizi katlanabilir telefonla ilgili heyecan verici haberler, örneğinGalaxy Z Katlama 3tarafından başlatılan şeye basarakgalaksi kıvrımı, Galaxy Note'un sonlandırılması için en güçlü ve en güncel argümanı sağlar.

En güncel, şimdiye kadar, öyle görünüyor. Galaxy Note 21'in tabutundaki son çivi, Samsung mobil başkanı Dong-jin Koh ile az önce yerine çakılmış olabilir ve hissedarlara şirketin 2021'de Galaxy Note 21'i tamamen devredebileceğini açıkladı. Koh, yoğun talebi kabul ediyor ve Bu yıl ve 2020'nin sonunda üretimi aksatan yarı iletken eksikliği, şirketin ürün portföyünü engelliyor ve iki amiral gemisi cihazının yükü ve yedekte silikon sorunları ile neredeyse ölümcül olduğunu kanıtlıyor.Dijital Günlük).

Koh, yılın ikinci yarısında Galaxy Note 21'i diğer iki amiral gemisi cihazı piyasaya sürmenin zorluğuna karşı piyasaya sürmenin ikilemini açıklıyor:Samsung Galaxy S21veSamsung Galaxy S21 Ultra.

Kore markasıyla kesinlikle empati kurabilirsiniz, özellikle de her şeyin ne kadar içgüdüsel olarak etkilendiği ve kafa derisinin yaygınlığı konusunda.hızlı para kazanmakteknoloji satın almak için küresel mücadeleden. Koh, 'Yeni ürünler piyasaya sürmek istemediğimizden değil. Zamanlama değişebilir, ancak gelecek yıl bunu yapmaya devam etmeye hazırlanıyoruz.' Resmi bir sözcü, Galaxy Note serisinin resmi olarak sonlandırılmadığını, bunun yerine firmanın şimdi bir 2022 sürümüne bakmasıyla ertelendiğini ekledi.


İşte karşınızda: Samsung, yenilginin bir kısmını kabul etmek için kayıtlara geçti; teknoloji dünyasındaki büyük isimlerin yarı iletkenlerle ilgili sorunları açıkça belirtmesi sadece bir zaman meselesiydi.aslındabazı ürünlerin yok olmasına yol açar. Dedi ki, diğerkapsamaGalaxy Note 21 FE adlı olası bir modele atıfta bulundu ve bu model, halen yapım aşamasında olabilir ve Galaxy Note 20'nin devamı niteliğinde olduğu ortaya çıktı.

Gelecek yılla ilgili temkinli iyimserliğe rağmen, Samsung'un kaçınılmaz olarak ölüme mahkûm bir ürün olduğu konusunda hedefleri değiştirdiğini hissetmeden edemiyoruz. Tabii ki, yalnızca Android'den bahsetmek bile sizi ürkütüyorsa, listemizden seçebileceğiniz bir sürü iOS cihazımız var.en iyi iPhonebitkin.


Kaynak:MacSöylentiler