Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Note 21 '2021'in sonlarında' geliyor: birden fazla kaynak

Samsung Galaxy Note 21 '2021'in sonlarında' geliyor: birden fazla kaynak

Samsung Galaxy Note serisinin çıkış yolunda olduğu bir sır değil. Sızıntılar, hattınGalaxy Z Fold 3 ile değiştirildiSamsung’un amiral gemisi cihazı olarak,Not serisi kullanımdan kaldırılacakyakın gelecekte. Ancak Not severlerin umutsuzluğa kapılmasına gerek yok, çünkü bu son bir model gibi görünüyorniyetgelecek yıl yayın.


İleGalaxy S21, S Pen desteği alıyorve Samsung yaklaşmakta olanGalaxy Scrollbüyük, genişletilebilir ekranlara yeni bir bakış açısı getirenNot 20’Nin ayırt edici özellikleri diğer Samsung modelleri tarafından emilecektir. Yeni sızıntılar, Samsung'un Notes’un emekli olması için kademeli bir yaklaşım izleyeceğini ve 2021’in ikinci yarısında nihai bir model çıkaracağını gösteriyor.

Ile konuşmakVe haberler, akıllı telefon endüstrisinden bir kişi, Note'un son gönderimi hakkında bir ipucu verdi ve '2021'in ikinci yarısında piyasaya sürülmesi planlanan yeni Note serisinin yalnızca bir modeli olması muhtemeldir' dedi.

Ayrıca, Samsung'un Fold serisi akıllı telefonlarına odaklanacağına dair geçmiş söylentilere ağırlık eklediler ve 'Samsung Electronics, 2021'in ikinci yarısında bir sonraki Note serisi yerine daha fazla katlanabilir akıllı telefona odaklanmaya çalışacak.'

Bu son Note modelinin özellikleri henüz görülmedi, ancakGalaxy S21biraz alıyoroldukça büyük sarsıntılarbelki bir sonraki Not da heyecan verici bir yenilenme alacak. Samsung, Note serisinin geleceğini henüz resmi olarak onaylamasa da, ölümüyle ilgili sızıntıların sel, gelecekteki emekliliğini oldukça kesinleştiriyor. Umarım Samsung, Galaxy S21'i piyasaya sürdüğünde Galaxy markasının geleceği hakkında daha fazla bilgi sahibi oluruz.Ocak.


Twitter sızıntısıCozyplanesGalaxy Note 21'in erken geliştirme aşamasında olduğunu ve en erken Ağustos ayında piyasaya çıkacağını onaylayan üç kaynakla konuştuklarını da sözlerine ekledi.

Bu arada, Galaxy Note 20 kendi başına bir ladin alıyor. Uygun tatil ruhuyla, Note 20 artık Mystic Red'de satın alınabilecek ve Mystic Bronze, Mystic Green ve Mystic Grey saflarına katılabilecek. Yeni renk şeması yalnızca sınırlı miktarlarda mevcuttur, bu nedenle mistisizminize kırmızı bir hava katıyorsanız, elinizden geldiğince bir tane kapın.


Galaxy Z Flip 5Gyeni bir renkte de mevcuttur. Artık Samsung’un şık çevirilebilir telefonunu Beyaz, Bronz ve Gri renklerde satın alabilirsiniz.

Galaxy Note serisinin son taksitini almak için gelecek yıla kadar bekleyemezseniz, uğrayınPingtwitter'ün en iyi telefon fırsatlarışirketin mevcut akıllı telefon hattında bir pazarlık için.


Bugünün en iyi Samsung Galaxy Note 20 fırsatları İndirimli Fiyat Samsung Galaxy Note 20 N980F ... BHPhoto999,99 799,99 Görünümİndirimli Fiyat Samsung Galaxy Note 20 N980F ... BHPhoto999,99 799,99 GörünümSamsung Galaxy Note20 N980F ... Newegg859,99 GörünümGalaxy Note20 5G 128GB ... Samsung 999,99 TL Daha Fazla Teklif Göster Her gün en iyi fiyatları için 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:Android Kurumu