Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Note 21 FE, Note serisine veda etmek için kapağı kırdı

Samsung Galaxy Note 21 FE, Note serisine veda etmek için kapağı kırdı

Samsung bu yıl bir dizi yeni akıllı telefon piyasaya sürüyor ve bir takip varkenGalaxy Not 20belirsizliğini koruyor, bu yılın ne olduğuna bir ilk bakışımız var.Galaksi Not 21gibi görünebilir, eğeryapmakbir görünüm sağlamak.


Tam yağlı bir Galaxy Note 21 değil, daha üstün özelliklerden birkaçı, ahizeyi Samsung'un daha popüler akıllı telefonlarının Fan Edition yinelemeleriyle uyumlu hale getirmek için teknik özellikleri gözden kaçırdı.Galaxy S20 FE.

Bu durumda,LetsGoDigitalŞirket içi tasarımcı Giuseppe Spinelli, bazı tasarım öğelerini ödünç alan kaygan görünümlü bir Galaxy Note 21 FE ile alay etti.Galaxy S21serisi ve uygun fiyat etiketi ile birinci sınıf bir cihaz arasındaki tatlı noktaya ulaşmak için düşürülebilecek Galaxy Note 20'nin daha pahalı yönlerine geri dönüyor.

Samsung Galaxy Not 21 FE

(İmaj kredisi: LetsGoDigital aracılığıyla Giuseppe Spinelli)

Galaxy Note 21 FE (veya Samsung'un hangi takma adla gitmeye karar verdiğine bağlı olarak Galaxy Note 20 FE) ilk önce bir olasılık olarak ortaya çıktı.geçen ayve bu render, Galaxy Note serisindeki son taksit olabilecek daha ucuz bir alternatif için daha yeni Samsung akıllı telefon özelliklerini Note serisinin zımbalarıyla birleştiriyor.


Şasi, camdan daha az maliyetli olan plastiktir; cam, birinci sınıf bir özellik olarak lanse edildi, ancak aslında korkunç bir fikir -Galaxy S21 düşme testleri. Plastik, çizilmelere ve çizilmelere daha az eğilimlidir ve kısa bir düşüşten sonra onarılamaz şekilde parçalanmaz.

Beklediğiniz gibi, Galaxy Note 21 FE, muhafazaya dahil olan S-Pen ile birlikte gelir ve maliyetleri azaltmak için başka bir teklifte, kavisli bir ekran yerine düz 6,5 inç ekrana sahiptir.


Apple'ın liderliğini takip ederek Samsung'un şarj cihazını Galaxy S21'den düşürdüğü göz önüne alındığındaiPhone 12, yaklaşan akıllı telefonlarının aksesuarı yeniden sunmasını beklemezdik, ancak görüntülerdeki Galaxy Note 21 FE, geçen ay tespit edilen 65W hızlı şarj cihazını içeriyor (aracılığıyla).LetsGoDigital).

Galaxy Note Fan Edition, Samsung'un S-Pen desteğinin daha fazla cihazına yayıldığını açıkça belirtmesiyle artık daha az alakalı hale gelen Note serisine veda etmenin harika bir yolu olabilir. Ve eğer buna benziyorsa, mutlu olacağız.


Bugünün en iyi Samsung Galaxy Note 20 fırsatları Samsung Galaxy Note 20 5G... Amazon Prime 579,95 $ Samsung Galaxy Note 20'yi Görüntüle 256GB... Amazon 782 $ Samsung Galaxy Note 20'yi Görüntüle 256GB... Amazon 794,99 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Galaxy Note20 5G 128GB... Samsung $999,99 $899.99 Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz