Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Note 21 söylentileri çıkış tarihi, fiyatı, özellikleri ve daha fazlası

Samsung Galaxy Note 21 söylentileri çıkış tarihi, fiyatı, özellikleri ve daha fazlası

Samsung Galaxy Note 21 ilginç bir durum – merak uyandırıyor çünkü bir tane alıp almadığımızdan emin değiliz.


NSSamsung Galaxy S21aslında planlanandan önce geldi ve herhangi bir sıradan yılda bu, bir sonraki Note serisini dört gözle bekleyebileceğimiz anlamına gelir. Bununla birlikte, genel fikir birliği, Note 21'in bu yıl gelmeyeceği ya da en azından geleneksel biçimde olmayacağı gibi görünüyor.

Samsung'un S Pen desteğini eklediğini unutmayın.Galaxy S21 Ultrave ekran kalemiGalaxy Z Katlama 3(ya da belkiGalaxy Z Katlama 3 Ultrasonraki). Not artık bu kadar gerekli mi?

Samsung rekor kırdıtaahhüdünü yeniden teyit etmekGalaxy Note serisine ve daha yakın tarihli yorumlarda bir Not almayı söyledibu yıl zor olacak– ancak şirket henüz Note 21 olmayacağını veya serinin tamamen durdurulacağını söylemedi.

Bütün bunlar şu anlama geliyor:Galaxy Not 20hatta sonuncusu olabilir ve Galaxy Note 21 de olabilir. Şu anda gerçekten herkesin tahmini var ve muhtemelen Samsung bile ne yapmak istediğine karar vermiş değil.


Yıl geçtikçe daha net bir resim elde edeceğimizden eminiz, ancak şimdilik Samsung Galaxy Note 21 hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey.

Galaxy Note 21: çıkış tarihi

Galaxy Note 20 serisi geçen yıl Ağustos ayında piyasaya çıktı.Samsung Galaxy Unpacked etkinliği. Not satırı, o zamandan beri bir yaz görünümü yapıyor.Galaxy Not 5, bu nedenle bir Galaxy Note 21 görürsek, Samsung'un onu yıl içinde başka bir Unpacked etkinliğinde tanıtmasını bekleriz.


Twitter tahmincisi Max Weinbach şunları söyledi:geçen yıl2021'de yeni bir Galaxy Note göreceğimizi düşünmüyor, ancak sektörden bir kişi çok geçmeden Samsung'un bu yıl yalnızca tek bir Galaxy Note modeli piyasaya süreceğini iddia etti.2021'in ikinci yarısı için.

Ortalıkta dolaşan bir başka söylenti de Galaxy Z Fold 3'ün aslındayerini alSamsung serisindeki Not. Başka bir deyişle, ona bakmanın bir yolu, Note'un öldürülmemesidir: katlanabilir hale geliyor ve yeni bir isim alıyor.


Galaxy Note 21: fiyat

Galaxy Note 21'in fiyatı hakkında bir bilgi yok, ancak Samsung'un serinin kuğusu olarak tek bir premium modeli mi tercih ettiğini veya bir Galaxy Note modeliyle daha uygun fiyatlı bir rotaya mı indiğini görmek istiyoruz. cazip bir fiyat noktasına ulaşmak için premium özellikleri azaltır.

Lansmanında, Galaxy Note 20 4G modeli için 849 £ / 1.499 AU $ (ABD'de mevcut değildir), 5G varyantı için 999 $ / 949 £ / 1.649 AU $ ve Galaxy için 1.299 $ / 1179 £ / 1.849 AU $'dan başladı. Note 20 Ultra 5G modeli, bu nedenle Galaxy Note 21'in bu kadar ucuz olmasını beklemeyin.

Samsung Galaxy Not 21

(İmaj kredisi: LetsGoDigital)

Galaxy Note 21: ekran ve tasarım

Galaxy Note 21'in tasarımı söz konusu olduğunda, denenmiş ve test edilmiş şeker çubuğu form faktörü göz önüne alındığında, estetik olarak Galaxy Note 20'den çok büyük bir sıçrama olmayacak. Telefonun, program tarafından belirlenen örneği izlemesini bekleyin.Galaxy S21dizi.


Gerçek telefon hakkında henüz bir sızıntı olmasa da, konsept tasarımcıları ve yaratıcıları Galaxy Note 21'in nasıl görünebileceğini hayal etmekle meşguller. Aşağıdaki konsept görsele bir göz atın, örneğinLetsGoDigital'in kurum içi tasarımcısı Giuseppe Spinelli(bu sayfanın başında bir tane daha var): satırdaki son Notun daha uygun fiyatlı bir SE versiyonu olması mümkündür.

Samsung Galaxy Not 21 FE

(İmaj kredisi: LetsGoDigital aracılığıyla Giuseppe Spinelli)

Galaxy Note'un delikli kamerası sonsuza dek yasaklanabilirdi.Samsung iki varyantı test ediyor; biri geleneksel öne bakan kamera yerleşimine sahip, diğeri ise ekran altı kameraya sahip. UDC Galaxy Note modelini zaten görmüş olabiliriz.rapor edilen görüşCES 2021 sırasında.

Galaxy Note'un büyük ekran paneliyle eşleştirilmiş bir ekran altı kamera, hayranlar için bir zevk olacaktır ve Samsung çerçeveleri kısaltabilirse, daha da sürükleyici bir ekrana doğru bir adım olacaktır.

Tek bir model alırsak, ekran boyutu muhtemelen Galaxy Note 20'nin 6.7 inç ve Galaxy Note 20 Ultra'nın 6.9 inç ekranı arasında bir yerde olacak. Önceki Note modellerinde iki varyant arasında daha büyük bir fark vardı, ancak geçen yılki panellerin ne kadar yakın olduğu göz önüne alındığında, yalnızca tek bir boyut sunmanın etkisi hayranlar için bu kadar büyük bir etki yaratmamalı. Galaxy Note 21, muhtemelen 120Hz yenileme hızına sahip bir AMOLED QHD+ panele de sahip olacak.

Daha fazla ipucu verilmiştirkonsept videosuyetenekli Technizo Concept tarafından bir araya getirildi (aşağıda). Bahsettiğimiz ekran içi selfie kamera ile geldiğini göreceksiniz, bu henüz hiçbir Samsung el cihazının piyasaya sürülmediği bir şey.

Galaxy S20 ve Galaxy S21 arasındaki kamera muhafazasının yeniden tasarımında olduğu gibi, muhtemelen Galaxy Note 20'nin kamera muhafazasının bağımsız bir dikdörtgen panel yerine kasanın köşesine kadar uzandığını göreceğiz.

Gövde söz konusu olduğunda, Samsung, daha premium Galaxy S21 modellerinin arka cam panelinin rotasından aşağı inmekle karşı karşıya.hangi korkunç derecede kırılgan- ya da dünyada çok bölücü olan camsıGalaxy Not 20, ancak cam muadilinden daha dayanıklı olduğu kanıtlanmıştır.

Galaxy Note 21: teknik özellikler ve özellikler

Galaxy Note 21, bir zamanlar benzersiz olan S Pen desteğini Galaxy S21 ve hatta belki de Galaxy Z Fold 3 ile paylaşıyor olabilir, ancak bahsettiğimiz ekran altı kamera ona yeni bir ayrıcalık sağlayacaktır.

Arka kamera kurulumu için, Samsung'un ultra premium bir Galaxy Note 21'i veya hatta indirimli Galaxy Note 20'yi tercih etmesine bağlı olarak Galaxy Note 20 modellerinden birini yansıtan üçlü veya dörtlü bir kamera kurulumu görmemiz muhtemel. FE, endüstri analisti Ross Young'ın yaptığı gibiönerildiyerine yayınlayabilir.

İlginç bir şekilde, Samsung'un Exynos 2100'ü altı adede kadar kamerayı destekleyebilir (aracılığıylaSamMobile) ve bu Galaxy S21 serisinde kullanılan bir şey değil. Heksa kamera desteği, ön kamerayı içerir; bu, yeni SoC'nin tanıtımını yapan bir el cihazının arkada beş lens daha destekleyebileceği anlamına gelir; bu, Galaxy Note 21 için geliştirilmiş bir ToF sensörünü kapsayabilir (aracılığıylaSamMobile)

Geçen yılki Galaxy Note 20 veGalaxy S20serinin her ikisi de aynı işlemciyi kullandı – bölgeye bağlı olarak Qualcomm Snapdragon 865 veya Samsung Exynos 990: bu yılki Galaxy S21 serisi yeni Snapdragon 888 veya Exynos 2100'ü (bölgeye bağlı olarak) barındırıyor, bu nedenle Galaxy Note 21'in de buna uymasını bekleyin .

Beklediğimiz tüm premium özellikler Galaxy Note 21'de mevcut olacak, bu nedenle telefonla birlikte bol miktarda RAM ve dahili depolama alanı alacağınızdan şüpheniz olmasın. Samsung, Note 20'de 4.300 mAh kapasiteli bir pili sıkıştırabilirse, pil ömrü önceki modele göre iyileştirme elde ettiğimiz alanlardan biri olabilir.

Galaxy Note suda ölürse, Samsung'un üzerinde çalıştığı, katlama kategorisinde yerini alabilecek üçüncü bir cihazın ortaya çıktığına dair söylentiler var - yaniyuvarlanabilir Galaxy Kaydırma. şirket bile varalayyanında oturmak için yepyeni bir form faktörüne sahip yeni bir katlanabilirGalaxy Z KatlamaveGalaxy Z Çevirmedizi.