Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • UNDER-SCREEN kameralı Samsung Galaxy Note 21, beklediğiniz deliksiz telefon

UNDER-SCREEN kameralı Samsung Galaxy Note 21, beklediğiniz deliksiz telefon

Her iki Samsung’un da piyasaya sürülmesine yol açan sızıntılar devam ederkenGalaxy S21ve Galaxy Z akıllı telefonlar, söylentiler Samsung’un isteklerini açıklamaya devam ediyor.eksen2021'de Galaxy Note serisi.


Ancak, bunun yalnızca bir şey olmadığını bir kez ve herkes için kanıtlamaya hizmet edebilecek yeni bilgiler gün ışığına çıktı.Galaxy Note 21 gelecek yıl geliyorancak bugüne kadar herhangi bir Samsung akıllı telefonda görülmemiş bir özelliği de paketleyecektir.

  • Google Pixel 5 Pro kapağı kırdı ve Samsung Galaxy S21 endişelenmeli
  • OLED'e dikkat edin! Samsung'un ezber bozan microLED TV'si burada
  • Google Home ve Apple, çok odalı etiket ekibinin Sonos ve Bose'u kaldırması için birlikte çalışıyor

Kaynak https://t.co/4OqSr1AKGg4 Aralık 2020

Twitter kullanıcısı ve bilgi sızıntısıCozyplanes, kullanıcı tarafından bir Naver blogundan kaynaklanıyoryeux1122, sadece Galaxy Note 21'in aktif geliştirme aşamasında olmadığını, aynı zamanda Samsung'un cihazın hem delik delme hem de UDC (ekran altı kamera) varyantlarını test ettiğini iddia ediyor. Bu iddiaların her ikisi de başka bir sızıntı tarafından destekleniyor,chunvn8888, Galaxy Note 21'i modelin halefi olarak tanımlamaya devam etti.Galaxy Note 20 Ultraözellikle.

Üreticiler, akıllı telefonların tasarımını daha küçük çerçevelere doğru itmek için çabalarken, UDC'ler, çok sayıda ön kamera tasarımına kesin çözüm olarak hızla yerleşiyor.Galaxy S20Deliği veyaiPhone 12Yalnızca tamamen çerçevesiz ekranların nihai amacını durdurmakla kalmayıp, aynı zamanda akıllı telefonlarının ekranından ödün vermeden kullanmak isteyen meraklıları hayal kırıklığına uğratan çentik. Şimdi, Oppo ve Samsung gibi üreticiler,UDC'li ilk cihazmarkete.


Raporlar şu anda Galaxy Z Fold 3'ünbir UDC de içerecekoysa Galaxy S21, Galaxy S20'nin delik delme tasarımını taşımayacak.

Bir UDC'nin dahil edilmesi, çeşitli Galaxy cihaz aileleri arasında daha büyük ayrımlar oluşturmaya yardımcı olurken, Samsung'un bildirdiğine göreS-Pen içerirZ Fold 3 ile sadece Galaxy Note ve Galaxy Z Fold telefonlar arasındaki çizgileri daha ileri ve kafa karıştırıcı bir şekilde bulanıklaştırmaya hizmet ediyor.


Bugünün en iyi Samsung Galaxy Note 20 fırsatları İndirimli Fiyat Samsung Galaxy Note 20 N980F ... BHPhoto999,99 799,99 Görünümİndirimli Fiyat Samsung Galaxy Note 20 N980F ... BHPhoto999,99 799,99 GörünümSamsung Galaxy Note20 N980F ... Newegg859,99 GörünümGalaxy Note20 5G 128GB ... Samsung 999,99 TL Daha Fazla Teklif Göster Her gün en iyi fiyatları için 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz