Close
  • Ana
  • /
  • Haberler
  • /
  • Samsung Galaxy Note 8 Unpacked lansman etkinliği yeni tanıtıldı

Samsung Galaxy Note 8 Unpacked lansman etkinliği yeni tanıtıldı

Görünüşe göre Samsung, bir sonraki akıllı telefonu Galaxy Note 8 için Unpacked lansman etkinliği tarihini açıkladı.


ResmiSamsung hesabı tweet'lediŞu kelimeleri içeren kısa bir GIF videosu: 'Tarihi kaydedin! 23 Ağustos 2017 #DoBiggerThings ”.

Video, S Pen olarak da bilinen, bir telefon kenarı gibi görünen şeyin içine 'Daha büyük şeyler yapın' sözcüklerinin yazdığı bir kalemi gösteren bir animasyondu. Ardından, 23 Ağustos tarihi ve bir bağlantıyla Unpacked olayını yeniden adlandırdı.

Bağlantı, etkinliğin New York City'deki Park Avenue Armory'de saat 11: 00'de (EST) gerçekleşeceğini ortaya koyan Samsung Newsroom'daydı. Site aynı zamanda Note 8 ile dalga geçiyor: 'Samsung Electronics, telefonlarıyla daha büyük şeyler yapmak isteyenler için en üst düzey çoklu görev cihazına sahip Galaxy ailesinin en son üyesini ortaya çıkaracak.'

Samsung Galaxy Note 8'in Galaxy S8'in neredeyse çerçevesiz Süper AMOLED Sonsuz Ekranına sahip olduğu ancak daha büyük 6,2 inç boyutunda olduğu söyleniyor.


Note 8'in ayrıca kilidini açmak için yüz tanıma, Snapdragon 835 CPU, 6GB'a kadar RAM, 12MP ve 13MP sensörlü çift lensli kamera ve 3.500mAh bataryaya sahip olması bekleniyor.

Etkinlik, Samsung web sitesi üzerinden canlı olarak yayınlanacak, ancak burada, keyfini çıkarmanız için daha fazla ayrıntıya sahip olacağımız Pingtwitter'te büyük açıklamanın tam olarak yayınlanmasını bekliyoruz.

Samsung Galaxy Note 8 Söylentileri