Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Note 9 ve Note 7: Bire Bir Karşılaştırılan İki Telefon

Samsung Galaxy Note 9 ve Note 7: Bire Bir Karşılaştırılan İki Telefon

Samsung'unGalaxy Note 9sonunda burada ve - aklı başında herhangi bir kişi gibi - şüphesiz bir sonraki akıllı telefonunuz olup olmayacağını merak ediyorsunuz. Burada telefonu 2016 eşdeğeri ile eşleştireceğiz - rezilGalaxy Note 7.


Elbette, bazı pillerin aşırı ısınması sorunu sayesinde Note 7'yi daha fazla satın alamazsınız.satıştan çekildi. Yine de, Note teknolojisinin tasarımını ve özelliklerini iki yıldan beri bugün sahip olduğumuzla karşılaştırmak ilginç.

Ve yine de, şüphesiz cihazı kullanan bazı insanlar var ve iki yıl sonra, şimdi yükseltme yapmak için doğru zaman olduğunu hissedebilirdi.

Samsung Note 9'a karşı Galaxy Note 7: Tasarım

Galaxy Note 9

Galaxy Note 9


Note 7, şık ve kavisli kenarları ve geniş 5,7 inç, 1440 x 2560 piksel ekranı ile 2016 için harika görünümlü bir telefondu. Samsung tüm birimleri geri çağırmadan önce onu mavi, altın, gümüş ve siyah olarak alabilirsiniz.

Note 7, çoğunlukla daha modern telefonlarda yasaklanan kalın üst ve alt çerçeveler sayesinde 2018 standartlarına göre biraz eski görünüyor. Note 9, 1440 x 2960 piksel çözünürlükle cömert 6,3 inç ölçülerinde 18: 9 en boy oranına sahip bir ekran getiriyor. Mavi, bakır, lavanta veya siyah renkte geliyor.


Klasik akıllı telefon görünümleri için gerçek bir özleminiz yoksa, yenilenmiş bir S Pen ekleyin ve Note 9 açık ara kazanır. Telefon tasarımında iki yıl uzun bir süre.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Note 9 fırsatları Sözleşme Fiyatları Sim Ücretsiz O224 aySamsung Galaxy Note 9 £ 50 peşin 58 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler25 GBMobiles.co.uk EE'deki verileri görüntüleyin24 aySamsung Galaxy Note 9 150 £ peşin 48 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler8 GBVeri Görünümü Mobiles.co.uk Vodafone24 aySamsung Galaxy Note 9 £ 79 peşin 63 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler20 GBdata View at Vodafone Ltd Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Samsung Note 9 ve Galaxy Note 7 karşılaştırması: Özellikler

Samsung Note 9 ve Galaxy Note 7 karşılaştırmasıTelefon özelliklerinde de iki yıl uzun bir süre. Note 7, bölgeye bağlı olarak bir Exynos 8890 veya Snapdragon 820 işlemcinin yanı sıra 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama (hafıza kartı ile genişletilebilir) ile geldi.

İki nesil sonra, Note 9 bir Exynos 9810 veya Snapdragon 845 işlemci, 8 GB'a kadar RAM ve 512 GB'a kadar depolama alanıyla (hafıza kartı ile genişletilebilir) geliyor. Bunlar bazı göz korkutucu özellikler.

Elbette akıllı telefon özelliklerinin iki yıl boyunca ilerlemesini beklersiniz, ancak Note 7 ve Note 9 karşılaştırması, cep telefonlarımızdaki teknolojinin ne kadar hızlı ilerlemeye devam ettiğini gösteriyor.


Samsung Note 9 ve Galaxy Note 7: özellikler

Galaxy Note 9

Galaxy Note 9

Note 9 ile birlikte gelen yeni S Pen, Bluetooth, oynatma kontrolü ve diğer bazı ekstra püf noktaları getirerek bahsetmeye değer. Samsung'un yeni telefonu ayrıca Bixby 2.0'ı da alacak - dijital asistan 2016'da yoktu.

Diğer özelliklerin çoğu aslında bu iki telefon arasında çok benzer. Örneğin her ikisi de kablosuz şarjı kullanıyor ve her ikisi de su geçirmezlik ve toz geçirmezlik için IP68 derecesine sahip (Not 7'nin de yanmaz olmaması utanç verici).

Note 7, yeni Note 9'daki çift lensli kamera kurulumuna kıyasla 12MP tek lensli bir arka kameraya sahipti - bu nedenle fotoğraf kalitesi önemli bir ilerleme kaydetmiş olacak.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Note 8 fırsatları Sözleşme Fiyatları Sim Ücretsiz O224 aySamsung Galaxy Note 8 (64 GB Altın) 29,99 £ peşin 49 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler5 GBCarphone Warehouse Vodafone'da veri Görünümü24 aySamsung Galaxy Note 8 (64 GB Altın) 79,99 £ peşin 48 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler1 GBCarphone Warehouse EE'de veri Görünümü24 aySamsung Galaxy Note 8 (64 GB Altın) 39,99 £ peşin 57,99 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler16 GBCarphone Warehouse'da veri görünümü En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Samsung Note 9 ve Galaxy Note 7 karşılaştırması: Karar

Samsung Note 9 ve Galaxy Note 7 karşılaştırması


Bu karşılaştırmada çok iyi karşılaşılmayabilir, ancak Galaxy Note 7 harika bir el cihazıydı - sadece yanmaya başlama eğilimi vardı. Bu tehlikeli kusurun yanı sıra, 2016'nın en iyi telefonlarıyla tam oradaydı.

Note 9, akıllı telefon teknolojisinin iki yıl içinde ne kadar ilerlediğini göstermek üzere - çok daha şık görünüyor, içten çok daha güçlü ve S Pen ve Bixby ile bazı ciddi özellik yükseltmelerini de beraberinde getirecek.

Samsung, Note 9'un Note 7'nin yaptığı gibi büyük bir kusuru olmadığını umuyor.