Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Samsung Galaxy telefonları artık EE'de ücretsiz olarak Xbox Game Pass Ultimate ile geliyor

Samsung Galaxy telefonları artık EE'de ücretsiz olarak Xbox Game Pass Ultimate ile geliyor

Xbox Game Pass Ultimate'ı ücretsiz olarak almak istiyorsanız ve yeni bir Samsung Galaxy telefon yükseltmesi yapabiliyorsanız, bu sizin şanslı gününüz.


Bunun nedeni, Xbox Game Pass Ultimate'ın artık Birleşik Krallık ağı EE aracılığıyla bir Akıllı Planda herhangi bir Samsung Galaxy S21, S21+, S21 Ultra, S20 FE 5G veya A52 5G satın alma işlemiyle 12 ay boyunca ücretsiz olduğu onaylandı.

Bu, Forza Horizon 4, Sea of ​​Thieves ve Halo: The Master Chief Collection gibi yüzlerce oyuna erişim sağlayan Xbox Game Pass Ultimate'ın bir yılını kazanmak için 130 £ ödemek yerine artık hiçbir şey ödemeniz gerekmediği anlamına geliyor.

Ücretsiz Xbox Game Pass Ultimate'ı almak için 13 Mayıs 2021'in sonuna kadar EE'de Akıllı Planda bir Samsung Galaxy S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G, S20 FE 5G veya A52 5G satın almanız yeterlidir.

Ve bu teklifle ilgili en iyi şey, size ücretsiz Xbox Game Pass Ultimate'ı veren telefonların mutlaken iyi telefonlarveen iyi Android telefonlarbugün piyasada.


bizimSamsung Galaxy S21 Ultra incelemesitelefonun 'her yönden amiral gemisi' olduğunu söyledik, bizdeykenSamsung Galaxy S21 Plus incelemesi'Mükemmel bir kameraya sahip güçlü bir telefon' dedik.

Bu arada, bizimSamsung Galaxy S20 FE 5G incelemesiAhizenin 'Samsung'un premium telefon serisine ideal giriş noktası' olduğunu söyledik.


Ve, iyi, Xbox Game Pass UltimateSınıfın en iyisiOyunlar için Netflix abonelik hizmeti. Oynamak için yüzlerce kaliteli oyun sunar ve bu teklif sayesinde bu hizmeti bir yıl boyunca tamamen ücretsiz olarak alabilirsiniz.


Yıldız Fırsatı

Samsung Galaxy telefon satın al | Xbox Game Pass Ultimate'ı 12 ay boyunca ücretsiz edinin |Şimdi EE'de mevcut
Hemen şimdi EE'de Akıllı Plan üzerinden bir Samsung Galaxy S21, S21+, S21 Ultra, S20 FE 5G veya A52 5G satın alın ve 12 aylık ücretsiz Xbox Game Pass Ultimate kazanın. Bu, ücretsiz oynayabileceğiniz yüzlerce oyun ve aynı zamanda kaliteli yeni bir Android telefon.

Ve Xbox'ın bulut oyun hizmeti sayesinde, artık yeni Android cep telefonunuzda ve Xbox ev konsolunuzda Xbox Game Pass Ultimate'ın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bir aylık Xbox Game Pass Ultimate aboneliğinin yanı sıra bazı en yüksek puanlı Samsung Galaxy telefonlarındaki en son fiyatları görmek için bugünün en iyi fırsatlarına göz atın.