Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Samsung Galaxy S Wi-Fi 4.2 incelemesi

Samsung Galaxy S Wi-Fi 4.2 incelemesi

Samsung Galaxy S Wi-Fi 4.2 fırsatları Resim 1/4

Samsung Galaxy S Wi-Fi 4.2 incelemesi


Samsung Galaxy S Wi-Fi 4.2 incelemesi
Resim 2/4

Samsung Galaxy S Wi-Fi 4.2 incelemesi

Samsung Galaxy S Wi-Fi 4.2 incelemesi
Resim 3/4

Samsung Galaxy S Wi-Fi 4.2 incelemesi

Samsung Galaxy S Wi-Fi 4.2 incelemesi
Resim 4/4

Samsung Galaxy S Wi-Fi 4.2 incelemesi

Samsung Galaxy S Wi-Fi 4.2 incelemesi

Samsung'un son derece başarılı Galaxy S2 cep telefonunun bir PMP kopyası olan Galaxy S Wi-Fi 4.2, güçlü ses yeteneklerini Google Android işletim sistemi ile eşleştiriyor


Şirketin giderek daha popüler hale gelen Galaxy S markalı akıllı telefon serisini temel alarakSamsung Galaxy S2veGalaxy s3Samsung, iPhone rakip telefonunu eline aldı, arama yeteneklerini çıkardı ve savaşı Apple'a getirdi.iPodzorlu PMP cephesi.

Kendi başına güçlü bir cihaz olan Galaxy S Wi-Fi, etkileyici bir donanım koleksiyonunu şu anda büyük ölçüde tanıdık olan Android işletim sistemi ile birleştirerek, en etkili şekilde akıllı telefon kardeşlerinin basitçe gönderme veya gönderme yeteneği olmadan kopyası olan bir cihaz için birleştirir. metin mesajları ve çağrılar alın.

Samsung Galaxy S Wi-Fi 4.2: Yapı

Adından da anlaşılacağı gibi, kardeşlerinin bulunduğu akıllı telefonundan birkaç stil ipucundan daha fazlasını alan Galaxy S Wi-Fi, standart fiziksel ana düğme ile hizalanan minimalist 8,9 mm kalınlığındaki gövdesi ile geniş bir 4,2 inç ekrana ev sahipliği yapıyor. hassas Android kontrollerine dokunun.

Samsung Galaxy S3'ün yakın zamanda piyasaya sürülmesinin ardından, Wi-Fi 4.2'nin S2-esque stili, cihazın plastik yapı ve çürük arka panel ile biraz eski görünmesine neden oluyor ve istenmeyen ancak kaçınılmaz darbelere, düşmelere ve sürtünmelere karşı biraz güvence sağlıyor.

Bu güven verici malzeme seçiminden daha azına rağmen, Samsung markalı PMP, ince çizgisi, yuvarlak kenarlı tasarımı ile hem estetik açıdan hoş hem de 118 gram ağırlığı sayesinde oldukça pratik ve taşınabilir olmasıyla ele ve cebe rahat bir şekilde oturur.


Samsung Galaxy S Wi-Fi 4.2: Özellikler

Basit bir müzik çalardan çok daha fazlası olan Samsung Galaxy S Wi-Fi 4.2, video kayıt ve oynatma yetenekleri, web tarayıcısı ve e-posta istemcileri, yerleşik kameraları ve kullanıcıları her şeyde meşgul eden geniş bir uygulama mağazası ile çok yönlü bir eğlence sağlayıcısı durumlar.

Her cihazı süsleyen kameralara sahip olma gibi görünen doyumsuz tüketici talebini karşılayan iPod rakibinin 2 megapiksel arkaya monte kamerası ve ikinci, 0.3 megapiksel VGA, öne bakan kamera, ilham verici bir standart olmaktan çok uzak olsa da kabul edilebilir bir özellik.

Basit Android işletim sistemi sayesinde erişimi ve kullanımı kolay, flaşsız cihazla çekilen görüntüler, göze çarpan ve keskin, belirgin kenarları olmayan sessiz renklere sahiptir.

Kullanıcıları doğrudan kutudan harekete geçiren, önceden yüklenmiş uygulamalardan oluşan doyurucu bir koleksiyon, Monopoly de dahil olmak üzere EA tarafından yayınlanan bir dizi mobil oyunla cihazı hayata geçirmeye yardımcı olur.Hız İhtiyacı: Sıcak TakipveFIFA 12müthiş olanın yanında sıraya giriyorKızgın kuşlarGoogle Play Store'da öne çıkan olasılıklara oldukça eğlenceli bir giriş sunmak.


Samsung Galaxy S Wi-Fi 4.2: Ekran

Samsung'un Galaxy S telefonları üst düzey görsel olarak etkileyici Super AMOLED ekranlarla eşanlamlı hale gelirken, şirketin benzer tarzdaki PMP, makul ancak çığır açan 480 x 800p çözünürlüğe sahip biraz daha az göze çarpan WVGA TFT modelini seçti.

Bu görüntüleme seçeneği, uygulama tabanlı içerik ve sürekli video oynatma için kabul edilebilir ve etkileyici görseller sağlama kapasitesinden daha fazlası olmasına rağmen, akıllı telefon kardeşinin hayranlık faktöründen yoksun olmasına rağmen, Wi-Fi 4.2'nin eksik olduğu mevcut olasılıkları gözden kaçırmak zor.

Görsel içeriğin bir çıkış noktasından çok daha fazlası olan medya oynatıcısının dokunmatik ekranı, menüler arasında gezinirken ve uygulamalara erişirken neredeyse hiç gecikme olmaması için 1GHz tek çekirdekli işlemci ile birleşerek son derece duyarlı TFT teklifiyle gezinme aracı görevi görür.

Ne yazık ki, bir ortam ışığı sensörünün ihmal edilmesi, cihazın kendisini çevreleyen aydınlatmaya daha iyi uyum sağlamak için ekranının parlaklığını otomatik olarak ayarlama yeteneğinden yoksun olduğu anlamına gelir.

Samsung Galaxy S Wi-Fi 4.2: Ses

Cihaz, bir ses cephesinde hayal kırıklığına uğratmıyor, ancak bir kez daha teknoloji dünyasını, mükemmel bir şekilde kabul edilebilir, ancak kulaklık çalma için tabana monte edilmiş bir 3,5 mm ses jakının yanında sıralanan olağanüstü dahili stereo hoparlörlerden uzak bir şekilde ayarlayamıyor.

Artı tarafta, hoparlör çifti, cihazı elde tutarken veya cihazı bir yüzeye yüzüstü koyarken gizlenmeyecek veya boğulmayacak şekilde iyi konumlandırılmışken, ses yeteneği açısından beklentilerin gerisinde kalıyorlar. sığ, teneke gibi ve istenmeyen bir yankının eşlik ettiği daha yüksek hacimlerde çıktı.

Bir çift makul, silikon uçlu kulak içi kulaklıkla kutulanan Galaxy S Wi-Fi, hat içi ses kontrollerinin eklenmesiyle kullanıcı deneyimini geliştiren tomurcuklarla bireysel dinleme için kaliteli bir müzik çalma sağlar ve bir cihazın entegre FM Radyo işlevi için anten.

Samsung Galaxy S Wi-Fi 4.2: Pil

Bağımsız MP3 oynatıcıların, güçlü Samsung Galaxy S Wi-Fi 4.2'ye göre daha uzun bir pil ömrüne sahip olması beklense de, çok yönlü eğlence ve internet özellikli cihaz, büyüklüğü sayesinde büyük bir ömür sağlar 1.500 mAh pil, kullanıcıların gün boyunca ve ertesi gün rahatça eğlenmesini ve müzikle dolu olmasını sağlar.


Samsung Galaxy S Wi-Fi 4.2: Karar

Samsung Galaxy S Wi-Fi 4.2, kendi başına güçlü bir bağımsız cihaz olmasına rağmen, kişisel medya oynatıcıya çok fazla rehberlik eden ancak süreçteki birçok üst düzey bileşeni alan akıllı telefon kardeşlerinin ezici gölgesini sallamak için mücadele ediyor. .

Kusursuz Android işletim sistemiyle desteklenen Galaxy S Wi-Fi, işini göreceli bir stil ve zarafetle yerine getiriyor, ancak kendisini pazar lideri iPod Touch'ın beğenilerinden ayırmakta başarısız oluyor.

Dahası, cihaz, kullanıcılara cep alanından tasarruf etmek ve önemsiz bir miktar para kazanmak yerine, en yeni üst düzey akıllı telefonlarındaki müzik çalar özelliklerini kullanmak yerine onu tercih etmeleri için herhangi bir sebep sunamıyor.

Samsung Galaxy S Wi-Fi 4.2 kullanılabilirliği: Şimdi mevcut

Samsung Galaxy S Wi-Fi 4.2 fiyatı: 179,99 £