Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy S10 5G çıkış tarihi, fiyatı, özellikleri, kamera

Samsung Galaxy S10 5G çıkış tarihi, fiyatı, özellikleri, kamera

Samsung ilk paketini çıkardı5G özellikli akıllı telefon, Samsung Galaxy S10 5G olarak bilinir. Tamamen yeni telefon en son Galaxy S10e, S10 ve S10 Plus ile birlikte duyuruldu.Galaxy AmbalajsızSan Francisco ve Londra'da eşzamanlı olarak düzenlenen etkinlikler.


Adından da anlaşılabileceği gibi, yeni telefon yalnızca yeni nesil 5G mobil ağ hızlarını desteklemek için yenilenmiş iç donanımlara sahip bir Samsung Galaxy S10 değil. Aslında, bu, bulunamayan bir dizi yepyeni özelliğe sahip tamamen yeni bir telefonbaşka herhangi bir yerGalaxy S10 serisinde.

Samsung Galaxy S10 5G fiyatı ve çıkış tarihi

Göreson raporSamsung, 5 Nisan 2019'dan itibaren Samsung Galaxy S10 5G'yi ilk olarak Güney Kore'de piyasaya sürecek. 256 GB'lık model 1.39 milyon Güney Kore wonuna (yaklaşık 1.226 $ / 933 £) mal olacak ve 512GB model ise 1.55 milyon won'a (yaklaşık 1.367 $ / 1.041 £).

Bu fiyatlar çok uygun bir şekildeSamsung Galaxy S10 PlusBu, 512 GB modeli için 1.249 $ / 1.099 £ olarak fiyatlandırılır, ancak gerçek ABD ve İngiltere fiyatlarının farklılık gösterebileceğinden bölgeler arasındaki fiyatlar için doğrudan para birimi dönüştürmelerini çok nadiren gördüğümüzü unutmayın.

Güney Kore'den sonra telefonu alacak bir sonraki bölge Amerika Birleşik Devletleri olacak. Birleşik Krallık'ta bulunup bulunmadığına dair henüz bir bilgi yok, ancakİngiltere 5G ağları5G Galaxy S10'un çok geride kalmayacağına bahse girebilirsiniz.


Samsung Galaxy S10 5G teknik özellikleri ve özellikleri

Samsung, yeni S10 5G modeline yeni akıllı telefonlarının en büyük ekranını taktı - evet, buiçerirGalaxy S10 Plus. Galaxy S10 5G, S10 ve S10 Plus ile aynı çift kavisli tasarıma sahip, müthiş 6,7 inç Quad HD AMOLED ekrana sahip. Galaxy S10 5G aynı zamanda ekranın en yüksek seviyeye ulaşmasını sağlayan yeni Infinity-O tasarımını da benimser.çokkasanın kenarı - Dual-Pixel 10 megapiksel selfie kameranın dışarıya bakması için bir delik.

Galaxy S10 Plus gibi, S10 5G de çift kamera kurulumuna sahiptir - ancak benzerliklerin bittiği yer burasıdır. Galaxy S10 Plus, 8 megapiksel derinlik sensörüne sahipken, Galaxy S10 5G, gelişmiş Canlı Odak fotoğrafları sunan ve ilk kez video çekimlerine efekt getirecek bir hQVGA 3D derinlik algılama kamerasına sahip. Samsung, aynı 3B derinlik algılama kamerasını arkaya monte edilen kameraya da takarak toplam sensör sayısını altıya çıkardı.


İsme rağmen, Galaxy S10 5G'nin S10 ve S10 Plus ile çok az ortak noktası var.


Öne bakan varyasyon gibi, 0,038 megapiksele denk gelen hQVGA kaliteli sensör, video çekerken gerçek zamanlı olarak nesnenin arkasında ayarlanabilir yapay bokeh tarzı bulanıklık sağlar. Bir dizi amiral gemisi telefon zaten Portre Modu sunarkenbu mufotoğraflar, aynı etkinin videoya uygulandığını ilk kez görüyoruz. Samsung, yeni derinlik algılama kamerasının gelecekte yeni Artırılmış Gerçeklik (AR) modlarını ve efektlerini de etkinleştireceğine söz verdi.

Galaxy S10 5G'ye güç vermek, sekiz çekirdekli 8 nanometre işlemcidir. Bunun S10e, S10 ve Galaxy S10 Plus'ı besleyen varyantın aynı olup olmayacağı veya 5G ağlarını destekleyen bir orta döngü güncellemesi olup olmayacağı şu anda belirsiz.

Bununla birlikte, Galaxy S serisindeki önceki girişlerde olduğu gibi, Amerika Birleşik Devletleri ve Çin'de satılan tüm S10 5G modellerinin amiral gemisi Qualcomm SnapDragon yonga seti kullanmasını beklerken, İngiltere, Avrupa ve Güney Kore'deki raflarda bulunanların büyük olasılıkla Samsung tarafından tasarlanmış bir Exynos silikon.

Galaxy S10 5G, 8GB RAM'e sahip olacak - birazazGalaxy S10 Plus'ın Ultimate Performance Edition içindeki 12GB'tan daha fazla - 256GB dahili depolama ile birlikte. S10 serisindeki diğer tüm modellerin aksine Samsung, Galaxy S10 5G'nin MicroSD kart yuvası aracılığıyla genişletilebilir depolamayı destekleyip desteklemeyeceğini onaylamadı.


Yeni 5G'li amiral gemisi, Galaxy S10 serisindeki diğer tüm akıllı telefonlardan daha fazla olan 4.500mAh'lik devasa bir bataryaya sahip olacak. Bununla birlikte, pil tüketen 5G'nin ne olması beklendiği göz önüne alındığında, hayallerinizdeki iki günlük pil ömrü ile sonuçlanmayabilir. Bitmiş piliniz varsa, yeni Kablosuz Güç Paylaşımı özelliği sayesinde bunu arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz. Bu sadece yeni Galaxy Tomurcukları doldurmanıza izin vermez - yeniAirPodGalaxy Unpacked'de yeni telefonların yanında duyurulan rakipler - birlikte verilen şarj kutularını yeni telefonunuza yerleştirerek, ancak rakip akıllı telefon pillerini doldurmak için de kullanılabilir.

GibiGalaxy S10e,Galaxy S10veGalaxy s10 plus, yeni 5G varyantı hızlı kablosuz şarjı destekler. Diğer S10 el cihazlarının aksine, Samsung tarafından geliştirilen ve USB-C üzerinden 25W şarjı destekleyen yeni bir Süper Hızlı Kablolu Şarj özelliği içerir. Bu, sınırlı sürümünün yanı sıra OnePlus tarafından açıklanan Warp Charge 30 hızlı şarj sistemi için bir meydan okuma gibi geliyor.OnePlus 6T McLaren Sürümü, telefonu yeniden doldururken maksimum 30W'a ulaşabilir.

Galaxy S10 5G, Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus'ta bulunan kalp atış hızı sensörünü kaçırıyor, ancak sizi tam olarak özleyeceğinize ikna olmadık.

  • En iyi Samsung Galaxy S10 fırsatlarışu anda mevcut
Bugünün en iyi Samsung Galaxy S10 ve Samsung Galaxy S10 Plus fırsatları Sözleşme Teklifleri Sim Ücretsiz Galaxy S10 128GB SiyahSamsung Galaxy S10EE24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler25 GBveriBedavaön ödeme£ 29 / ay Görünüm-deUygun fiyatlı mobil cihazlar Tüm fiyatları görünGalaxy S10 Plus 128GB SiyahSamsung Galaxy S10 PlusEE24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler50 GBveriBedavaön ödeme£ 35 / ay Görünüm-deUygun fiyatlı mobil cihazlar Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz