Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy S10 5G incelemesi: Paranın satın alabileceği en iddialı 5G çabası

Samsung Galaxy S10 5G incelemesi: Paranın satın alabileceği en iddialı 5G çabası

Samsung Galaxy S10 5G fırsatları

Yaratıcı olmayan adının önerdiğine rağmen, Galaxy S10 5G sadece daha hızlı desteği olan bir Galaxy S10 değil.5G ağlarıtokatladı. Aslında daha önce hiç görülmemiş bir dizi özelliğe sahip tamamen yeni bir amiral gemisi.


Bu onu aralarında oldukça benzersiz kılıyor5G telefonlarSamsung Galaxy S10 5G'nin 5G ile hiç ilgisi olmayan kişilere hitap edebilmesinin birçok nedeni olduğu için.

Bu yaklaşım, Galaxy S10 5G ile ilgili en iyi şey ve onu OnePlus ve Oppo gibi rakiplerin önüne koyuyor.

5G olduğu gibiyılülke çapında bir teklif olmaktan - ve yeni nesil ağın sözde çoktan kullanıma sunulduğu şehirlerde düzensiz,çokBiri 4G planında diğeri daha pahalı bir 5G planında olmak üzere iki özdeş telefon arasında karar vermekte zorlanan herkes için zorlu satış. Ancak pahalı 5G modelini tercih edenlerin gerçekten farklı bir şey elde edeceği Galaxy S10 serisinde değil.

Birçok yönden Samsung Galaxy S10 5G, gişe rekorları kıran bir Hollywood filminin devamı niteliğindedir - daha büyük, daha gürültülü ve daha fazlasına sahiptirşeyiçine atılmış. Aşırı, ama iyi anlamda.


(Resim kredisi: Samsung)

Samsung, S10 5G'yi bugüne kadarki en büyük ekranıyla donattı - ve evet, bu Note 9 ve Galaxy S10 Plus'ı içeriyor. Telefonun ön tarafına, kasayı nazikçe saran çift kıvrımlı geniş 6,7 inç Quad HD AMOLED hakimdir. Mutlak bir devdir. Galaxy S10 5G'yi tek elle kullanmak neredeyse imkansızdır, dar kot pantolonunuzun cebine sığmaz ve sizi ne zaman bir Dom Jolly taslağını yeniden canlandırıyormuşsunuz gibi gösterir.


Ancak tüm bunlara rağmen, video izlerken, fotoğraflar arasında gezinirken veya hareket halindeyken oyun oynarken bu muhteşem ve pratik olmayan ekrana aşık olmamak zor. Sürükleyicidir ve uzun bir yolculuğa çıktığınızda hemen bir iPad Mini veya Kindle'ın yerini alır.

Yalnızca en büyük ekranla yetinmeyen Samsung Galaxy S10 5G,hiçS10 serisindeki diğer giriş, arkada dördü ve önde çift selfie ayarı. İkincisi, Galaxy S10 Plus'ta da görünürken, 5G varyantı, konuların arkasında daha iyi yapay bokeh tarzı bulanıklık sunan yepyeni bir 3D derinlik algılama kamerası için 8 megapiksel derinlik sensörünü değiştiriyor. Bu yeni sensör, efekti ilk kez videoya da getirebilir. Etkileyici şeyler - ve bir akıllı telefondan gördüğümüz en iyi portre tarzı fotoğraflardan bazılarını ortaya çıkarıyor.


Samsung'a göre, arka taraftaki dörtlü düzende de görünen 3D derinlik algılama kamerası, Artırılmış Gerçeklik uygulamalarını da iyileştirecek, ancak bu kesinlikle & ldquo; Fun Gimmick & rdquo; yelpazenin sonundaki & ldquo; Bu Özellik İçin Yükseltilmelidir & rdquo;. Kalan kameralar, düşük ışık için 12 MP çift diyaframlı kamera, 2x optik yakınlaştırma için 12 MP telefoto ve gökdelenleri bir sonraki tatil fotoğraflarınıza sığdırmak için 16 MP ultra geniş kamera sayesinde aklınıza gelebilecek hemen hemen her durumu kapsar.

USB-C üzerinden 25 W hızlı kablolu şarj desteğine sahip aşırı büyük 4.500 mAh pil hücresiyle - 5G varyantına bir başka yeni ekleme, Samsung Galaxy S10 5G'nin gün içinde başaramamasıyla ilgili bir sorun yok.

Samsung Galaxy S10 5G incelemesi: Çıkış Tarihi, Fiyat

Samsung Galaxy S10 5G,EE 5G- Birleşik Krallık'a hızlı ağ teknolojisini getiren ilk ağ - Mayıs 2019'un sonlarında. Aynı zamanda Vodafone 5G ağıyla yaz aylarından sonra piyasaya sürülecek bir avuç el cihazından biriydi. Samsung Store'dan satın alındığında, Galaxy S10 5G, 256GB & lrm; depolama değişkeni.


(Resim kredisi: Samsung)

Samsung Galaxy S10 5G incelemesi: Son Kararımız

Samsung yapabilirdikolaycamevcut amiral gemisi telefonuna 5G desteği ekledi - tıpkı diğer tüm üreticiler gibi - ve 5G'de daha hızlı akış vaadinin, müşterileri primi öksürmeye ikna etmek için yeterli olacağını umdu.

Ancak Seul üreticilerinin kredisine göre, akıllı telefon teknolojisinin en ileri noktasında olmak isteyenler için tamamen yeni ve göz korkutucu özelliklerle dolu bir şey inşa etti. Bu sadece 5G ağları için destek anlamına gelmiyor, aynı zamanda muazzam yeni bir AMOLED ekran, daha fazla kamera, videolarda yeni derinlik efekti, daha büyük bir pil, daha hızlı şarj ... liste uzayıp gidiyor.

Elbette, hantal ve hantal ve 5G, sahip olunması gereken bir özelliğe yakın bir şey olacak kadar yaygın değil, ancak tüm bunlara rağmen, Samsung Galaxy S10 5G'ye aşık olduk.