Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy S10 ve Galaxy Note 10 şimdi kritik yazılım güncellemesi alıyor

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy Note 10 şimdi kritik yazılım güncellemesi alıyor

Samsung, bir kritik yazılım güncellemesi sunmaya başladı.Galaxy S10,Galaxy s10 plus,Galaxy S10eGalaxy S10 5G,Galaxy Note 10veGalaxy Note 10 Plus.


Sürüm, masaya yeni özellikler getirmese de, daha önemli bir şey yapıyor: Cihazın her bir ürün yazılımının birkaç açık güvenlik deliğini yamalıyor.

  • Apple iPhone 11 çok mu pahalı? Yolda daha ucuz bir iPhone SE 2 var
  • Google Pixel 4 yazılımı, yeni sızdırılan videolarda ipeksi pürüzsüz görünüyor
  • Samsung Galaxy S11 lansman tarihi açıklandı - tam da beklediğiniz zaman

Güncellemeadreslerdört güvenlik açığıAndroid işletim sistemive Samsung'un kendi One UI yazılımında 17 tane daha - toplam 21 yaklaşan güvenlik tehdidi etkisiz hale getirildi.

Samsung'a göre, güncellemede ele alınan en güvenlik açığı, bilgili bilgisayar korsanlarının engellenmemişse bir telefonun IMEI'sini değiştirmesine izin verebilecek bir güvenlik açığıdır.

Bu, çalınan bir cihaza sahip olanların, kara listeye alınmış bir telefona temiz bir IMEI satış numarası atayarak IMEI kara listesini atlatmalarına olanak tanır.


Samsung, bu özel istismarın Galaxy S10 ve Galaxy Note 10'da mevcut olma ihtimalinin düşük olduğunu belirtmesine rağmenGalaxy S9ve Galaxy Note 9.

Galaxy Note 9Yeni Samsung Galaxy S10 ve Galaxy Note 10 için tur atmaya başlamadan önce bu haftanın başlarında güncellemeyi almaya başladı.

Hala Galaxy S9'a varmadı veGalaxy s9 plus.


Güncellemenin Galaxy S10, Galaxy Note 10 veya Galaxy Note 9'unuz için mevcut olup olmadığını görmek için Ayarlar'a gidin, Yazılım Güncelleme'yi seçin ve Güncellemeleri Manuel Olarak İndir'e dokunun.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Note 10, Samsung Galaxy Note 10 Plus, Samsung Galaxy S10 ve Samsung Galaxy S10 Plus fırsatları Sözleşme Fiyatları Sim Ücretsiz Vodafone24 aySamsung Galaxy Note 10 £ 79.99 peşin 49 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler20 GBCarphone Warehouse EE'de veri Görünümü24 aySamsung Galaxy Note 10 Ücretsiz peşin 53 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler60 GBveri Buymobiles.net'te görüntüle O224 aySamsung Galaxy Note 10 99,99 £ peşin 55 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler60 GBCarphone Warehouse'da veri Görünümü En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz