Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy S10, Apple iPhone 11'e rakip olacak yeni özelliklerle güncellendi

Samsung Galaxy S10, Apple iPhone 11'e rakip olacak yeni özelliklerle güncellendi

Samsung, Galaxy S10 için bir dizi ek kamera özelliğini bir araya getiren yeni bir yazılım güncellemesi sunmaya başladı.Galaxy Note 10. Yükseltme ayrıca, ekran her çalıştırıldığında arka planı değiştiren Huawei benzeri bir ayar olan Dinamik Kilit Ekranını da içerir.


  • Apple iPhone 12, bu tasarım özelliğini Samsung Galaxy S10'dan çalacak
  • Samsung Galaxy S11, iPhone 12'yi sudan uçuracak - işte nasıl

Özellikle, öne bakan kamera için Gece Modu, Hyperlapse Modunda video kaydı için Süper Sabit Mod ve Canlı Odak Videosu dahil olmak üzere birkaç yeni çekim moduna bakıyoruz. Tüm bu seçenekler, Apple'ın amiral gemisinde bulunan benzer özelliklere rakip olması için yeni Galaxy Note 10'dan getirildi.iPhone 11üçlü.

Artı, PC için Dex var. Daha önce Galaxy Note 10'a özel veGalaxy Note 10 PlusBu araç, standart bir USB kablosu kullanarak akıllı telefonunuzu bir Mac veya Windows PC'ye bağlamanızı sağlar. Oradan, tam donanımlı DeX çoklu görev paketine erişebilir, WhatsApp gibi akıllı telefon uygulamalarını masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızda çalıştırabilirsiniz.

Güncelleme aşamalar halinde yayılıyor,göreSamMobile. Samsung Galaxy S10 veya Galaxy S10 Plus'ınız için uygun olup olmadığını kontrol etmek içinAyarlar, seçinSistem güncellemelerive ardındanGüncellemeleri kontrol et. Yükseltmeyi yüklemek için bir Wi-Fi ağına bağlanmanız ve en az% 50 ücrete tabi olmanız gerektiğini unutmayın.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Note 10, Samsung Galaxy Note 10 Plus, Samsung Galaxy S10 ve Samsung Galaxy S10 Plus fırsatları Sözleşme Fiyatları Sim Ücretsiz Vodafone24 aySamsung Galaxy Note 10 £ 79.99 peşin 49 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler20 GBCarphone Warehouse EE'de veri Görünümü24 aySamsung Galaxy Note 10 Ücretsiz peşin 53 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler60 GBveri Buymobiles.net'te görüntüle O224 aySamsung Galaxy Note 10 99,99 £ peşin 55 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler60 GBCarphone Warehouse'da veri görünümü En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz