Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy S10, Google Pixel 3'e karşı: Bir sonraki telefonunuz için Samsung veya Google?

Samsung Galaxy S10, Google Pixel 3'e karşı: Bir sonraki telefonunuz için Samsung veya Google?

Sınıfının en iyisi için pazardaysanızAndroid telefon, şu anda seçim yapmakta zorlanıyorsunuz ve seçim her zaman daha iyi hale geliyor. Şu anda özellikle dikkatinizi çekmeye değer iki telefon,Samsung Galaxy S10veGoogle Pixel 3.

Burada, önemli olan tüm önemli alanlarda bu amiral gemilerini karşılaştırarak Galaxy S10 ve Pixel 3 arasında seçim yapmanıza yardımcı olacağız - bu cep telefonlarının tasarımı, içerideki dahili özellikler, sunulan ekstra özellikler ve diğer her şey. bu önemli.

Daha fazlasını okuyun: Google Pixel 3a XL incelemesi (erken karar): çentiğin yasını tutmayın

Samsung Galaxy S10 vs Google Pixel 3: tasarım

Samsung Galaxy S10


Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10 veya Google Pixel 3'ü cebinizden çıkarmaktan kesinlikle utanmayacaksınız, ancak Galaxy S10 çiftin daha modern görünümlü telefonu (Pixel 3 dört ay önce piyasaya sürüldü. unutma). Galaxy S10 kesinlikle daha ince çerçevelere sahip ve sağ üst köşede bir delik açma çentiği ekliyor.


Samsung Galaxy S10, iki telefondan daha büyük ve oldukça uzak. Beraberinde 6.1 inç, 1440 x 3040 piksel, 19: 9 en boy oranlı AMOLED ekran getiriyor. Parmak izi sensörü ekrana yerleştirilmiştir, bu nedenle telefonun arka tarafındaki hatları etkilemez ve onu beyaz, siyah, yeşil, mavi, sarı veya pembe olarak alabilirsiniz.

Google Pixel 3'e gelince, 5.5 inç, 1080 x 2160 piksel, 18: 9 en boy oranına sahip POLED ekran ve kameranın altında arkada bir parmak izi sensörü sunuyor. Beyaz, siyah veya pembe renklerde mevcut olan Pixel 3'ün arkasındaki iki tonlu dokuyu seviyoruz.


Bugünün en iyi Samsung Galaxy S10 fırsatları Sözleşme İndirimleri Sim Ücretsiz Ucuz aylık faturalar 30 £ O2 tasarruf etmek için TR30 kuponunu kullanın24 ay Samsung Galaxy S10 (128GB Siyah) 119,99ön ödeme£ 25 / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler30 GBveriGörünüm-deUygun fiyatlı mobil cihazlarEE24 ay Samsung Galaxy S10 (128GB Siyah) Bedavaön ödeme£ 29 / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler25 GBveriGörünüm-deUygun fiyatlı mobil cihazlarÜç24 ay Samsung Galaxy S10 (128GB Siyah) Bedavaön ödeme£ 31 / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveriGörünüm-deUygun fiyatlı mobil cihazlarEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Samsung Galaxy S10 ve Google Pixel 3 karşılaştırması

Google Pixel 3

Google Pixel 3

Google Pixel 3, 2018'in sonlarına doğru çıktı, Samsung Galaxy S10 ise 2019'un başlangıcına yakın bir zamanda ortaya çıktı ve bu, gösterideki özelliklere yansıdı. Google Pixel 3 performans departmanında kesinlikle bir serseri olmasa da, Galaxy S10'un iki telefondan daha hızlı olduğuna şüphe yok.

Samsung Galaxy S10 bir paket içindeAslanağzı 855veya Exynos 9820 işlemci, dünyanın hangi bölgesinde bulunduğunuza bağlı olarak. Bu, gerekirse bir microSD kartla genişletebileceğiniz 8GB RAM ve 128GB veya 512GB dahili depolama ile birleştirilir. 2019'da daha güçlü bir telefon bulmanız pek olası değil.


Bu bakımdan Google Pixel 3 ikinci sırada olabilir, ancak yine de çok yetenekli. Her şeye güç veren bir Snapdragon 845 işlemcinin yanı sıra 4 GB RAM ve 64 GB veya 128 GB dahili depolamaya sahip oluyorsunuz. Burada microSD kart yuvası yok, bu yüzden sahip olduklarınıza bağlı kalmanız gerekecek - ve muhtemelen 128GB modelini tercih etmek isteyeceksiniz.

Samsung Galaxy S10 vs Google Pixel 3: özellikler

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10

Öyleyse, bu iki üst düzey telefonu birbiriyle karşılaştırmak söz konusu olduğunda başka neleri göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz? Her iki telefon da IP68 su geçirmezlik ve toz geçirmezlik, kablosuz şarj özellikleri ve uyumlu uygulamalar kullanarak HDR içeriğini görüntüleyebilen ekranlarla birlikte gelir, bu yüzden onları orada bölmek zordur.

Google'ın Pixel 3'ü, 12 MP arka kamerasında yalnızca bir merceğe sahiptir, ancak Google'ın görüntü geliştirme yazılımı ve yapay zeka konusundaki hüneri böyledir, çeşitli koşullarda mükemmel fotoğraflar üretmede iş dünyasının en iyisi olmaya devam etmektedir. Galaxy S10'un arkasındaki üçlü lens 12MP + 12MP + 16MP kamera da iyi, ancak saf görüntü kalitesi açısından Pixel 3'ün zirvelerine pek ulaşmış gibi görünmüyor.

Google Pixel 3'ü tercih etmek isteyebileceğiniz bir başka neden de, Google'ın Android'in düzenlenmemiş, bozulmamış stok sürümüyle birlikte gelmesidir ve bir Pixel telefonla, yeni Android sürümlerini çıkar çıkmaz alacağınız garantidir. Samsung'un Android yazılımı yıllar içinde daha iyi hale geldi, ancak yine de Google standardına tam olarak uymuyor ve güncellemelerin görünmesi daha uzun sürebilir.

Bugünün en iyi Google Pixel 3 fırsatları 41 Amazon müşteri yorumu Google Pixel 3, 64GB, Black, ... Amazon £ 329,99 Google PIXEL 3 64GB Meyan Kökü Amazon £ 329,99 GOOGLE Pixel 3'ü Görüntüle - 64 GB JD Williams £ 599,99 Pixel 3'ü Görüntüle, Açıkça Beyaz , 64GB, ... Amazon Prime £ 690 Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Samsung Galaxy S10 vs Google Pixel 3: Karar

Google Pixel 3

Google Pixel 3

Bu kadar mükemmel iki telefon birbirine karşı dururken, bir kazanan seçmek neredeyse haksızlık gibi görünüyor. 2019'un en iyi Android telefonlarına gelince, Samsung Galaxy S10 ve Google Pixel 3 kesinlikle oradalar (her iki ürün serisindeki daha büyük modelleri de unutmayın).

Dört ay sonra piyasaya sürülen Samsung Galaxy S10'un daha güçlü bir telefon olduğuna ve bizim gözümüze daha iyi göründüğüne şüphe yok. Önümüzdeki 12 ay boyunca amiral gemisi telefonlar için standardı belirlemesi muhtemel olan fevkalade hızlı, muhteşem görünümlü bir telefon.

Yine de S10 için tam bir smaç zaferi değil. Google Pixel 3, özellikle kamera ve Android güncellemelerinin gelme hızı açısından kendine has niteliklere sahip. Ayrıca, Galaxy S10'dan daha ucuza da alabilirsiniz - bu iki telefondaki en son fiyatlar için bu sayfadaki widget'ları kontrol edin.