Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy S10, Android 10 güncellemesini yakında alacak

Samsung Galaxy S10, Android 10 güncellemesini yakında alacak

Samsung, merakla beklenen Android 10 ürün yazılımı güncellemesini duyurdu.Galaxy S10,Galaxy s10 plusveGalaxy S10e. Ancak bir püf noktası var: Resmi sürümü onaylamadı - sadece yakın gelecekte Kore'de isteğe bağlı bir beta testi başlatacağını açıkladı. Bu yüzden ne zaman olacağı hakkında hala bir kelime yoktur yapmaya başlaBirleşik Krallık'ta, Amerika Birleşik Devletleri'nde veya bu konuda başka herhangi bir yerde.


Yine de bu hediye atın ağzına bakmayalım. Tarih herhangi bir gösterge ise, beta kısa süre sonra Birleşik Krallık ve diğer pazarlara ulaşmadan önce Güney Kore'de başlayacak. Kısa bir hamleden sonrahalka açık testSamsung, Galaxy S10 üçlüsüne ilk kararlı sürümü sunmaya başlayacak. Bu amaçla, beta bu ay başlarsa, Aralık ayında yayınlanan son sürümü görebiliriz.

Tüm olağan özelliklerin yanı sıraAndroid 10- desteklenen mesajlaşma hizmetleri için Akıllı Yanıt ve dikkat dağıtıcı uygulamaları engellemek için Odak Modu dahil - Samsung'un güncellemeyi üstlenmesi, yepyeni One UI 2.0 kullanıcı arayüzünü içerecek.söylentidaha şık, daha akıcı bir tasarım ve varsayılan Samsung Klavye için Emoji önerileri gibi bir dizi heyecan verici ince ayar getirmek için.

Özellikle, beta aşamasına dahil edilecek cihazlar listesinde Samsung Galaxy Note 10 eksik. Ancak,Samsung Galaxy Note 92018'de Android 9.0 Pie beta güncellemesine dahil edildi, Samsung Galaxy S10 için başladıktan kısa bir süre sonra kayıt altına alınma şansı çok yüksek. GelinceSamsung Galaxy Fold, eklenip eklenmeyeceği veya ne zaman ekleneceği konusunda hiçbir bilgi yok.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S10 Plus ve Samsung Galaxy S10e fırsatları Sözleşme Fırsatları Sim Ücretsiz Ucuz aylık faturalar 30 £ O2 tasarruf etmek için TR30 kuponunu kullanın24 ay Samsung Galaxy S10 (128GB Siyah) 119,99ön ödeme£ 25 / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler30 GBveriGörünüm-deUygun fiyatlı mobil cihazlarEE24 ay Samsung Galaxy S10 (128GB Siyah) Bedavaön ödeme£ 29 / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler25 GBveriGörünüm-deUygun fiyatlı mobil cihazlarÜç24 ay Samsung Galaxy S10 (128GB Siyah) Bedavaön ödeme£ 31 / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveriGörünüm-deUygun fiyatlı mobil cihazlarEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz