Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy S20 FE çıkış tarihi sızıyor - ve çok yakında

Samsung Galaxy S20 FE çıkış tarihi sızıyor - ve çok yakında

Samsung Galaxy S20 FE, bu yılki Galaxy S10 Lite'ın cevabı - daha uygun fiyatlı versiyonuGalaxy S10.

Samsung, ağır vurucuların istikrarlı olduğunu açıklarkenAmbalajsızveAmbalajsız 2, ileGalaxy Z Flip5G, Galaxy Z Fold 2 veGalaxy Note 20 UltraGalaxy S20 FE hakkında çok fazla şey söylenmedi, ancak yeni bir sızıntı, telefonun piyasaya sürülme eşiğinde olduğunu gösteriyor.

Twitter sızıntısıChunGalaxy S20 FE Edition'ın kullanıma hazır olduğunu ve bu hafta Samsung'un Life Unstoppable etkinliğinde piyasaya sürülmesi planlandığını, ancak gecikmeye neden olan bir tür sorun olduğunu iddia etti.

Sözde, S20 FE'nin Life Unstoppable etkinliğinde piyasaya sürülmesi gerekiyordu ama Samsung bunu batırdı ve erteledi. Bu aydaki bir tarihin S20 FE çıkış tarihi olabileceğini duydum, ancak henüz onaylayamıyorum S20 FE, btw gönderilmeye hazır3 Eylül 2020


Chun, Galaxy S20 FE'nin bu ay ortaya çıkmasını beklediklerini söylüyor, bu da Pixel 5'in beğenilerine karşı çıkacağı anlamına geliyor.Pixel 4a5G veiPhone 12hangisinin çıkış yapması bekleniyorayın sonunda.

  • iPhone 12 uygulamalı videoda POZLANDI
  • OnePlus 8T, birinci sınıf teknik özellikler ve uygun fiyatla Pixel 5'i çağırıyor

Chun, onaylarının olmadığı uyarısını ekliyor, ancak akıllı telefonun kapıdan çıkmaya hazır olduğu göz önüne alındığında, Eylül ayı lansmanı büyük olasılıkla muhtemel.


Akıllı telefon sürümleri açısından büyük bir düşüş olacak, bu nedenle tüketiciler seçim yapmakta zorlanacak ve cüzdan dostu akıllı telefonlar söz konusu olduğunda her zamankinden daha fazla seçenek olacak.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy S20 fırsatları Kilidi Açılan PlanlarHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S20 (Taksitli) Bedavaön ödeme$ 48,33 / ay SınırsızaramalarSınırsızmetinler1 GBveri Verileri: Bir seferde 1 GB kullandığınız 4G LTE verileri için ödeme yapınGörünüm-deXFINITY MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S20 949 ABD dolarıön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint Mobile Hiçbir sözleşme Samsung Galaxy S20 (Taksitli) Bedavaön ödeme$ 63,33 / ay SınırsızaramalarSınırsızmetinler3 GBveriGörünüm-deXFINITY MobileEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • Kara Cuma 2020