Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy S20, oyun söz konusu olduğunda Stadia ile Asus ROG Phone III'te hiçbir şey yok

Samsung Galaxy S20, oyun söz konusu olduğunda Stadia ile Asus ROG Phone III'te hiçbir şey yok

SüreSamsung Galaxy S20şu anda büyük bir telefon haberi olabilir, oyuncular için ufukta gizlenen yeni bir Cetvel var. Asus ROG Phone III henüz resmi olarak duyurulmadı, ancak bu yıl ROG Phone II'nin devamı niteliğinde olması bekleniyor. Asus'un akıllı telefonlar serisi, özellikle oyunculara yöneliktir ve sorunsuz bir oyun deneyimi için gereken güçlü teknik özellikler ve birinci sınıf donanımlar arasında yer alırlar.en iyi oyun telefonlarısatın alabilirsin.


Şirket şimdi Google ile yeni bir ortaklığı açıkladı ve yaklaşan Asus ROG Phone III Stadia'yı kutudan çıkar çıkmaz çalıştıracak. Bunu şu şekilde düşünPS5cep telefonu veyaXbox Series XWhatsApp olabilir.

  • Google Stadia incelemesi: gelecekte kusurlu
  • Google Stadia ön sipariş fiyatı, çıkış tarihi nihayet onaylandı. Sony PS5'i hedefliyor

Google Stadia, bulutta oyun çalıştırmanın tüm zor işlerini gerçekleştiren bir oyun yayın hizmetidir. Oynamak için tek ihtiyacınız olan bir abonelik ve Stadia destekli bir cihazdır. Başlangıçta yalnızca akıllı telefonun ön yüzündeki Pixel serisi telefonlarda mevcut, Googleduyuruldubu haftanın başlarında artık hizmetle uyumlu olan Android telefonların bir listesi. Desteklenen cihazlar artık yepyeniSamsung Galaxy S20serisi, Razer'in oyun telefonları serisi ve hem Asus ROG Phone hem de Asus ROG Phone II.

Bir Asus sözcüsü, Stadia'nın yalnızca oyun telefonunun bir sonraki yinelemesinde desteklenmeyeceğini, aynı zamanda uygulama ile önceden yüklenmiş olarak geleceğini doğruladı. Dahası, Asus ROG Phone III'ü satın alan herkes, üç aylık Stadia Pro'ya ücretsiz sahip olacak. Tüm bunlar, Stadia ile Google arasında 2021 yılına kadar sürecek bir yıllık ortaklığın sonucudur.

Buluttan oyun oynamanın cihazı çalıştırmak için yükü kaldırdığı göz önüne alındığında, Stadia oyunlarınızı oynamak için mutlaka birinci sınıf bir akıllı telefona ihtiyacınız yok. Ancak Asus ROG Phone markasının, akıllı telefonlarında Candy Crush'tan biraz daha fazla güç gerektiren oyunları oynayan oyuncuları hedeflediği düşünüldüğünde, yeni bir Samsung veya iPhone yerine bu telefonları seçen herkes Stadia'nın mobil hedef kitlesidir. .


Black Shark veya Razer gibi diğer oyun telefonu markaları ile daha fazla ortaklık görebiliriz ve anlaşmayı tatlandırmak için umarız başka promosyonlar görebiliriz. Bu arada, en çok tercih edilenlere göz atabilirsiniz.oyun telefonları2018'de piyasaya sürülmesine rağmen hala harika bir satın alma olan Asus ROG Phone'u da içeriyor.

Bugünün en iyi Google Stadia Denetleyici fırsatları Staida İşletme Sürümü Google Mağazası 129 $ Görüntüle Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Asus ROG Phone II fırsatlarını görüntüleyin Benzer Amazon ABD Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:XDA GeliştiricileriüzerindenAndroid Polisi