Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy S20 Ultra fiyatı harika Amazon telefon anlaşmasında 400 £ düştü

Samsung Galaxy S20 Ultra fiyatı harika Amazon telefon anlaşmasında 400 £ düştü

Samsung Galaxy S20 Ultra, dünyanın en güçlü ve özellik dolu Android telefonlarından biridir, bu yüzden Amazon'daki bu telefon anlaşması çok hoş karşılanır.


Bunun nedeni, Amazon telefon anlaşmasınıncüsseliYüzde 33'lük bir tasarruf anlamına gelen Samsung Galaxy S20 Ultra'nın maliyetinden 400 £ indirim ve aynı zamanda ücretsiz teslimat ile bu yeni düşük fiyata sunuyor.

Samsung Galaxy S20 Ultra, sub-6, mmWave ve NSA dahil olmak üzere tüm 5G standartlarını destekler, yani dünyada kullanılırsa kullanılsın, eğer bir 5G ağı varsa o zaman ultra hızlı hızından ve ultra düşük gecikmesinden yararlanabilir.

Ayrıca, bir cep telefonuna kurulmuş en çok yönlü kamera sistemlerinden birine, gülünç derecede büyük ve pürüzsüz 120Hz 6.9 inç ekrana ve mutlak ezilme kriterlerine sahip bir dahili donanım paketine sahiptir.

Bu, birinci sınıf bir Android telefon ve bu ücretsiz SIM fırsatı, onu her zamankinden daha uygun fiyatlı hale getiriyor.


Yıldız Fırsatı

Samsung Galaxy S20 Ultra| Önceki: £1,199 | Şimdi: £799 | Tasarruf: 400 £
Bu şimdiye kadar gördüğümüz en iyi Samsung Galaxy S20 Ultra fırsatı. Bunun nedeni, fiyatından 400 sterlinlik devasa bir indirim yapmasıdır, bu da maliyetinin 1.199 sterlinden 799 sterline düştüğünü gören bir gerçektir. Bu yüzde 33'lük düz bir tasarruf. Bu, 400 sterlinlik büyük bir fiyat indirimi uygulanmış, şimdiye kadar yapılmış teknolojik olarak en etkileyici ve özellik dolu telefonlardan biri. Tek kelimeyle harika! Bu bir Amazon fırsatı olduğu için aynı zamanda tamamen ücretsiz teslimat ile birlikte gelir.Fiyatı Görüntüle


bizimSamsung Galaxy S20 Ultra incelemesiTelefonun çarpıcı 6,9 inç 120 Hz ekranını, amiral gemisi sınıfı güçlü donanım özelliklerini, özellikli kamera sistemini ve 5.000 mAh kapasiteli pil yığınını övdük.

Daha sonra telefonun 'olduğu sonucuna vardık.imkansız'Savaşın ortasında barbar bir savaş lordu gibi hiper premium donanım, bağlantı ve kamera özelliklerini kullanma' özelliği sayesinde tavsiye etmem. Bu yüzden bu anlaşmayı önermeyi çok kolay buluyoruz - bu cihazı normalden 400 £ daha ucuza elinize alıyor.


Ve SIM'siz olduğu için bu, sahibinin onu aşağıdakilerden biriyle ortak olabileceği anlamına gelir.sadece en iyi SIM fırsatlarıBöylece kelimenin tam anlamıyla her iki dünyanın da en iyisine sahip oluyorsunuz – hem öldürücü bir telefon hem de ucuz, ödenek dolu bir SIM planı.

Bu fırsatı diğer ağlar ve perakendecilerin piyasadaki en iyileriyle karşılaştırmak ister misiniz? Ardından, aşağıdaki Pingtwitter'ün S20 Ultra fırsatlar tablosuna başvurduğunuzdan emin olun.