Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy S21 pil sorunları DÜZELTİLDİ – işte yapmanız gerekenler

Samsung Galaxy S21 pil sorunları DÜZELTİLDİ – işte yapmanız gerekenler

NSSamsung Galaxy S21bir aydan biraz daha uzun bir süredir piyasada ama kullanıcılar, yakın zamanda yapılan bir güvenlik güncellemesi sayesinde normalden daha hızlı tükenen pil ömrüyle ilgili sorunlarla şimdiden karşılaşıyorlar; ama bir düzeltme yolda.


Yeni bir ürün yazılımı güncellemesi - sürüm G99xBXXU1AUB6 - kullanıma sunuluyor ve yükledikten sonra geri bildirimde bulunan çoğu kullanıcı için sorunu çözüyor gibi görünüyor. Bu, Samsung'un kendi Exynos 2100 SoC'sine sahip Galaxy S21 akıllı telefonlarla sınırlı, benzersiz bir böcek. Qualcomm'un Snapdragon 888 yongasına sahip Galaxy S21 modelleri etkilenmedi.

Kullanıcılar üzerindeXDA Geliştiricileri forumugüncelleme sonrası bazı başarıları bildiriyorlar (aracılığıylaTom'un Kılavuzu), bu nedenle, Galaxy S21'inizin düğüm hızında meyve suyu kaybettiğini fark ettiyseniz, en son güncellemeyi şimdi indirmek isteyeceksiniz.

Neyse ki, bunu yapmak inanılmaz derecede kolay: sadece akıllı telefonunuzun ayarlarına gidin, 'yazılım güncellemesi'ni seçin, ardından 'indir ve yükle'yi seçin. İndirmeniz için yeni bir güncelleme varsa, onu burada bulacaksınız.

İdeal olarak, G99xBXXU1AUB6 sürümünü görecek ve indirerek pil sorunlarınızın geçmişte kalmasına neden olacaksınız. Orada değilse, sunum henüz size ulaşmadı, bu yüzden tekrar kontrol etmeye devam edin.


Pil ömründe herhangi bir iyileşme olmadan güncellemeyi indiren bazı forum kullanıcıları var, bu nedenle Samsung hiç şüphe yok ki bir kez ve her şey için tomurcukta kıstırmak için bir tane daha sıraya girecek.