Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy S21 nakit indirimi, Apple iPhone 12'yi çalıyor

Samsung Galaxy S21 nakit indirimi, Apple iPhone 12'yi çalıyor

Tüm ürün yelpazesiSamsung Galaxy S21serisi 200 $ daha ucuza piyasaya sürüldüSamsung Galaxy S20; ve şimdi, birden fazla perakendecinin törenle indirimler sunması ile elde edilecek daha da fazla indirim var. Buna cevaben, Samsung, yalnızca bir ay kadar önce lansmanda ödediğiniz yüzlerce daha fazla tasarruf sağlayarak, fiyat eşleştirmeyi teklif ediyor. Tek yapmanız gereken telefonu açıp müşteri hizmetlerini aramak.


Samsung, elbette, her zamankinden daha sofistike donanım talep eden sadık hayran kitlesinin emriyle bir dizi ürün üretmekle son derece meşgul. için bir takipSamsung Galaxy İzle 3bu olabilirestetiğini artırmakbırakmakApple Watch Serisi 6onun izinde; taahhüt etmek için zaman bile bulduGalaksi Not 21, aksineönceki haberleröldürüldüğünü, şimdi çok fazla rapor edildiğinicanlı ve tekme, bir fikir olarak.

Bu arada, lezzetli bir Samsung indiriminden yararlanın: doğrudan cebinizde, sorunsuz ve sadece birkaç tık ötede.

Herkesin favori bahşişçisi,Max Weinbach, Samsung desteğine başvurarak büyük bir geri ödeme yapmanızı sağlayacak hile için bir uyarı tweetledi. Bu, daha ucuza 100 dolara kadar geriSamsung Galaxy S21, aksi takdirde daha pahalı Samsung Galaxy Plus ve Samsung Galaxy S21 Ultra için 200 dolara kadar.

Şu anda ABD merkezli görünüyor. Feed'e göre, tek yapmanız gereken Samsung desteğiyle iletişime geçmek, aşağıdakilerden birinden indirim kanıtıB&H Fotoğraf, Best Buy ve Amazon, zaten maliyetleri düşürdü ve geri ödeme alacaksınız.


Aynı zamanda, neredeyse anlık gibi görünüyor.kullanıcıSamsung desteğinden çok hızlı bir yanıtın ekran görüntüsünü paylaşmak; görünüşe göre, krediyi geri alacağınız takas ile de çalışıyor. Perakendecilerde sunulan indirimler, teknoloji devinin ön siparişlerinde kullandığı krediye eşdeğer. Samsung, bu mağazaların fiyatlarını eşleştirmeyi teklif ederek, daha geçen ay bir ön sipariş alan müşterilerin işinin bittiğini düşünmesine neden olmayacak.

Yedekleyecek paranız varsa ve zaten bir Samsung Galaxy S21'iniz yoksa, yukarıda belirtilen perakendeciler büyük indirimler yapıyorlar. Bu, Samsung Galaxy S21 Ultra için düzenli bir 999$ (yaklaşık 721 £ / 1291 AU$); Samsung Galaxy S21+ için 799 ABD Doları (yaklaşık 576 Sterlin/1033 ABD Doları); veya Samsung Galaxy S21 için 699$/504$/902$. Bunlar geçici fiyat indirimleridir, ancak kilidi açmak için ekstra kayıt veya gizli ücret gerektirmez. Hala bu fiyatlara şaşırıyorsanız, o zaman listemize bakın.en ucuz telefonlar, bu da paranızın karşılığını tam olarak verir.


Bu, Samsung Galaxy S21 serisinin artık eskisinden çok daha uygun fiyatlı olduğu anlamına geliyor. Fahiş fiyatlı ama yenilikçi olanlara tatlı bir rahatlama gibi geliyor.Samsung Galaxy Z Katlamatelefonlar da dahil olmak üzereSamsung Galaxy Katlama 3, ve kapaklı tarzıSamsung Galaxy Z Çevirmebu pek bir şey değiştirmez.

Başlangıçta daha fazla ödediyseniz, fiyat düşüşünden etkilenmemek için bunu yapmaya değer. Tamamen farklı bir şeyden hoşlanıyorsanız, bizim seçimimizen iyi Android telefonlarbaşlamak için iyi bir yerdir.