Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy S21 FE lansman tarihi sızıntısı tam olarak duymak istediğim şeydi

Samsung Galaxy S21 FE lansman tarihi sızıntısı tam olarak duymak istediğim şeydi

Samsung Galaxy S21 FE ertelendi ve önümüzdeki ay Galaxy Unpacked'de görmeyeceğiz. Gayri resmi olarak resmi! Bunun yerine, etkinlik Samsung'un katlanabilir ürünlerine odaklanacak – Galaxy Z Flip 3 veGalaxy Z Katlama 3yanı sıra Galaxy Watch 4 ve Galaxy Buds 2.

LetsGoDigitalSamsung'dan, Galaxy S21 FE'nin 11 Ağustos'ta Galaxy Unpacked'de görücüye çıkmayacağını açıkça belirten 'resmi belgeleri' gördüğünü iddia ediyor.bildiriBu ayın başlarından itibaren, akıllı telefonun dizide yer almayacağını da önerdi. Gecikmenin, dünya çapında tahribata neden olan küresel yarı iletken kıtlığına bağlı olduğu söyleniyor.PS5veXbox Serisi Xüretimin yanı sıra diğer birçok sektörü de etkilemektedir.

Galaxy S21 FE, Samsung'un tüm temel akıllı telefon özelliklerini uygun fiyatlı bir pakete sığdıracak şekilde ayarlanmıştır. Son yıllarGalaxy S20 FE 5Gen iyi özelliklerini dengeleyen büyük bir hit oldu.Galaxy S20Maliyeti düşürmek için çanları ve ıslıkları keserken.

Gecikmenin suçlusu olarak çip kıtlığının sabitlenmesine rağmen, Samsung geçen yıl Eylül ayında Galaxy S20 FE'yi ortaya çıkardı. OnunAğustos AmbalajsızadanmıştıGalaxy Not 20,Galaxy Tab S7,Galaksi Tomurcukları Canlı, vegalaksi izle 3, ikenGalaxy Z Katlama 2kendi varözel etkinlikbirkaç hafta sonra.


Giriş seviyesi S serisi akıllı telefonunu birinci sınıf katlanabilir ürün serisine eklemek pek mantıklı değil. Hayran baskısının sunabileceği çok şey var, ancak Samsung, cep telefonunun piyasaya sürülmesinden bu yana ilk yeni Galaxy Z Flip modeliyle katlanabilir modellerinin yeni ve geliştirilmiş sürümlerini piyasaya sürüyorsa, Galaxy S21 FE neredeyse kesinlikle tüm bunların içinde boğulacaktı. vızıltı.

Eylül veya Ekim ayına kadar bir ay kadar beklemek daha mantıklı ve geçen yılın programına uygun. Katlanabilir Z serisinin ortaya çıkmasıyla birlikte Samsung, programını bir şekilde uyarlamak zorunda kalıyor ve bundan çip durumunun sorumlu olup olmadığı konusunda her şey yoluna girmiş gibi görünüyor.


Galaxy S21 FE, sağlam bir cihaz olarak ayarlandı ve Samsung'un hala yeni katlanabilir teknolojiye odaklanan birinci sınıf donanım sunduktan sonra sonradan düşünmek yerine, tam olarak yapması gereken şey, parlaması için alan sağlamak.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy S20 FE fırsatları Samsung Galaxy S20 FE G780F... Amazon $509.95 Görüntüle Samsung Galaxy S20 FE G780F... Amazon Prime $511.37 Görüntüle Samsung Galaxy S20 FE G780F... Amazon $514.98 GörüntüleSamsung Galaxy S20 FE... BHPfotoğraf 549,99 $ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz