Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy S21 FE önümüzdeki ay piyasaya çıkmayabilir, ancak bu devasa sızıntıyı durdurmadı

Samsung Galaxy S21 FE önümüzdeki ay piyasaya çıkmayabilir, ancak bu devasa sızıntıyı durdurmadı

Samsung Galaxy S21 FE, fuarda görünmeyebilir.Önümüzdeki ay Galaxy Unpacked etkinliği, ancak bu sızıntıların yayılmasını engellemedi; El cihazının teknik özellikleri, cihazın resmi görselleriyle birlikte ortaya çıktı.


Evan BlassGalaxy S21 FE'nin 360 derece görüntüsünü paylaştı ve bunlar büyük olasılıkla kendi siciline göre gerçek olan şey. Blass genellikle piyasaya sürülmeye yakın olan ve burun üzerinde olduğu ortaya çıkan cihazların görüntülerini paylaşıyor, bu yüzden bunu müjde olarak almamalısınız, ancak bize gerçek şeyi tekrar göstermesi için iyi bir şans var. Telefonu siyah, beyaz ve zeytin yeşili renklerinde inceleyebilirsiniz.Galaxy Buds 2 render) aşağıda.

Samsung Galaxy S21 FE sızdırılmış görseller

(İmaj kredisi: Evan Blass)

İç kısımlara dönersek, Galaxy S21 FE gerekli TENAA sertifikasyon sürecinden geçiyor ve liste bize cihazın birkaç özelliği hakkında bilgi verdi (aracılığıyla).MyFixGuide). Beklediğiniz gibi, telefon 5G'yi destekliyor ve 120Hz ekrana sahip.

AMOLED ekran 6,4 inç boyutunda ve genel boyutları (155.7×74.5×7.9mm) geçen yılınkinden daha küçük olduğunu gösteriyor.Galaxy S20 FE– bu sefer ekranın biraz daha küçük olduğu göz önüne alındığında mantıklı. Pil kapasitesi 4.370mAh olarak listelenmiş olsa da, bu minimum kapasite ise, Samsung'un geçen yılki modele uygun olarak 4.500mAh olarak etiketlediğini görmemiz muhtemel.


Bundan önce hakkında dedikodular yapıldığını gördüğümüz sızıntıları ve söylentileri bir araya toplayarak, ekran içi parmak izi okuyucu, 45W hızlı şarj ve bölgeye bağlı olarak çip cephesinde Exynos 2100 ve Snapdragon 888 bekliyoruz.

Galaxy S21 FE, ilk kez piyasaya sürülecek.Galaxy Z Katlama 3ve önümüzdeki ay Galaxy Z Flip 3, ancak lansmanının devam eden küresel çip sıkıntısından etkilendiği bildiriliyor. Kore sitesiFNNewsakıllı telefonun yalnızca ABD ve Avrupa'da bu Ekim ayında nihayet ortaya çıktığında piyasaya sürüleceğini bildirdi.