Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy S21, OnePlus 9'un gizli silahıyla DÜŞÜRÜLDÜ

Samsung Galaxy S21, OnePlus 9'un gizli silahıyla DÜŞÜRÜLDÜ

OnePlus, her akıllı telefon üreticisinin hayalini kurduğu bir yıl geçiriyor.OnePlus 8T,OnePlus 8 Pro, veOnePlus Kuzeytüm cep telefonları büyük başarı hikayeleri olduğunu kanıtlıyor.

Bununla birlikte, yaklaşmakta olan OnePlus telefonlarına olan ilgi artmaya devam ediyor ve sızan bir kıyaslama sayesinde, şimdi önümüzdeki günlerde ne tür bir donanım ve performans bekleyebileceğimize dair bir fikrimiz olabilir.OnePlus 9.

  • Samsung Galaxy Note öldü. Samsung Galaxy Scroll çok yaşa. Yuvarlanıyor.
  • PS5 bombası: Sony patronu PlayStation 5 YOK diyor
  • iPhone 13 senaryoyu Samsung Galaxy S21'de ters çeviriyor - ve hayranlar buna bayılacak

Twitter sızıntısı tarafından bildirildiği üzereTechDroider, içinGeekbench 5 kıyaslamaLuBan LE2117 için (daha önce bildirilen bir model numarasıTechDroiderBu, OnePlus 9'a karşılık gelir) bu hafta başlarında yayınlandı.

Kıyaslama, OnePlus 9'un sistem özelliklerine ilişkin bazı önemli bilgiler sağlıyor ve akıllı telefonun Qualcomm'un henüz duyurulmamış Snapdragon 875 işlemcisini barındıracağını ortaya koyuyor.


Dijital Sohbet İstasyonuÇinli sosyal medya sitesi Weibo'da bir bilgi sızıntısı olan Weibo, 2020'nin ilk çeyreğinde bu yonga setiyle beş cihazın piyasaya sürüldüğünü ve oyunun kurallarını değiştiren 100W desteklerini (GSMArena). Xiaomi ve Oppo cep telefonlarının aralarında olmasını bekliyoruz, ancakSamsung Galaxy S2145W şarjına bağlı kalması bekleniyor, bu nedenle OnePlus 9, beşten biri ise bu alandaki parasının karşılığını verebilir.

Listenin geri kalanı, telefonun sekiz çekirdekli bir işlemciye ve toplam 8 GB RAM'e, 7 GB kullanılabilir ve başka bir 1 GB sisteme sahip olacak şekilde ayarlandığını ortaya koyuyor. Karşılaştırma, telefonun işletim sistemini Android 11 olarak listeliyor ancak bu neredeyse kesinlikle OnePlus'ın kendi OxygenOS başlatıcısının Android 11 tabanlı bir sürümü.


1122'lik tek çekirdek puanı, onu, OnePlus'ın 888 puan alan kendi OnePlus 8'i Geekbench'teki mevcut en iyi Android karşılaştırmasının çok üstüne yerleştiriyor. Garip bir şekilde, 2733'lük çok çekirdekli puanı onu hem OnePlus 8 hem de OnePlus 8 Pro'nun altına yerleştiriyor. Bununla birlikte, OnePlus 9'a optimizasyonlar yapıldıkça bu puanların her ikisi de değişebilir.

Bu özellikler ve puanlar ümit vericidir ve radikallere iyi uymalıdır.yeni tasarımOnePlus 9 için, söylentilere dayalı 6,55 inç 120 Hz ekrana kolayca güç veriyor.


Telefonun 8GB RAM'i başlangıçta potansiyel bir kırmızı bayrak gibi görünse de, OnePlus'ın daha önce OnePlus 8'de olduğu gibi OnePlus 9'un hem 8GB hem de 12GB varyantını yayınlaması muhtemeldir.

OnePlus 9 cihaz ailesinin gerçekte ne kadar güçlü olduğunu görmek için beklemek için fazla zamanımız olmayacak, içeriden kişiler OnePlus'ınyayın tarihiyaklaşan cep telefonları için ileri!

Önümüzdeki yılın akıllı telefonlarını beklerken, birBlack Friday fırsatlarıpazarlık bizimBlack Friday için en iyi telefon fırsatlarıhesabı yuvarlamak!

Bugünün en iyi OnePlus 8T fırsatları İndirimli Fiyat OnePlus 8T Dual SIM 5G (8GB ... Kogan.com1.109 $ 873 ABD doları Görünümİndirimli Fiyat OnePlus 8T Dual SIM 5G (8GB ... Dick Smith1.109 $ 873 ABD doları GörünümOnePlus 8T 5G Çift SIM 128GB ... Catch.com.au929 ABD doları GörünümYeni OnePlus 8T 128GB 8GB RAM ... Amazon 1.349 $ Göster Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynaklar:Geekbench,TechDroider