Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy S21, şaşırtıcı derecede iyi Realme Race tarafından geride kalmak üzere

Samsung Galaxy S21, şaşırtıcı derecede iyi Realme Race tarafından geride kalmak üzere

NSSamsung Galaxy S21S serisi için normalden daha erken bir lansmanla hayranları şaşırttı, ancak Şubat ayı takvimini temizledi ve Realme, Galaxy S21'e parasının karşılığını vermeye hazır görünen bir akıllı telefonla boşluğu doldurmak için çok mutlu bir şekilde adım attı.


Realme Race, önyüklenecek süslü bir Pro modeliyle birlikte önümüzdeki ay ilk çıkışını yapmak istiyor. Galaxy S21 serisi, temel Samsung Galaxy S21, Galaxy S21+ ve en üst katmandan oluşur.Galaxy S21 Ultra. Artı model, temel modele benzerliği göz önüne alındığında biraz gereksiz görünüyor, bu yüzden Realme'nin samanı kesip kesmediğini ve Samsung'un serisine uygun olarak iki model mi yoksa üçlü bir seri mi sunacağını göreceğiz.

Realme yarışı

(Resim kredisi: GSMArena)

Realme Çin başkanı Xu Qi Chase, Çin sosyal medya sitesi Weibo'da Şubat çıkış tarihini alay etti. Cihazın iddia edilen özellikleri, yukarıda inceleyebileceğiniz akıllı telefonun iddia edilen bir görüntüsü ile birlikte vahşi doğaya girdi.

Ekrana gelince Realme, Galaxy S21'i sudan dışarı üfler; etkileyici 160 Hz yenileme hızına sahip 6.8 inç Quad HD+ OLED panele sahip. Kamera tarafında, bir çift 13MP lens ile birleştirilmiş 64MP ana kameraya sahip olduğu söyleniyor, ancak daha ince ayrıntılara sahip değiliz.


Realme Race, Qualcomm Snapdragon 888 SoC'nin cihaza güç vermesi, 5.000 mAh pil ve 125W şarj desteği ile işlemci cephesine de bir yumruk atacak.

Daha fazla üretici premium akıllı telefon alanına girdiğinden, kesinlikle Samsung ve Galaxy S21 serisinin endişelenmesi gerekiyor gibi görünüyor.


Realme cihazlarının nasıl biriktiğini kontrol edebilirsiniz.en ucuz telefonlarrehber, bunun gibi özelliklere sahip olsa da, yeni Realme Race'in ucuz olmasını beklemiyoruz!

Bugünün en iyi Realme 7 fırsatları Amazon İngiltere Benzer Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:cep telefonu