Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy S21, özel video efektleriyle çıtayı yükseltiyor

Samsung Galaxy S21, özel video efektleriyle çıtayı yükseltiyor

Görüntülü arama, uzaktan çalışan merkezlerimiz için çok önemlidir. Yeni çıkanlarla bunu kimse Samsung'dan daha iyi bilemezSamsung Galaxy S21artık video görüşmelerinizi özel efektlerle renklendirebilen . Daha da iyisi, efektler Google Duo, Microsoft Teams ve Zoom ile birlikte kullanılabilir. Bu, diğer video platformlarına kolaylıkla biraz lezzet katabileceğiniz anlamına gelir.

Sosyal mesafeli dijital hayatlarımız Samsung sayesinde çok daha ilginç hale gelecek, çünkü Samsung'un beğenilerine karşı üstünlük mücadelesi veriyor.iPhone 12,iPhone 12 Prove iPhone 12 Pro Max. Bu özellik, kullanıcıların etli Samsung Exynos 2100 işlemciden gelen gücün bir kısmını azaltarak, kullanıcıların anında görüntülü görüşmelere doğal olarak özel bir arka plan eklemesine olanak tanır.

Diğer yüksek yetenekli modelleri kapsayan diğer premium Samsung modellerinde tanıtılıp tanıtılmayacağına dair henüz bir haber yok. Pingtwitter'lere göz atınen iyi samsung telefonlarİhtiyacınız olan şey için yalnızca en iyisini seçebilmeniz için bir dizi Samsung cihazını didik didik aradık.

Daima güvenilir teknoloji bahşişçisi,Max Weinbach, Samsung'un amiral gemisi cihazına eklenen özelliğe dikkat çekti. Medyada en çok yer alan güçlü donanım yükseltmelerinin yanı sıra, Samsung için küçük şeyleri heyecan verici tutmanın güzel bir yolu.


Elbette, Samsung Galaxy S21'in yanı sıra aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda harika telefon var: buen iyi telefonlarrehber, Pingtwitter'ün paranın satın alabileceği en iyi telefonları seçmesidir ve ihtiyaçlarınıza uygun doğru modeli seçmenize yardımcı olur.

Samsung'un cihazına entegre ettiği özel video optikleri açısından favorinizi seçebilirsiniz. Bulanıklaştırma efekti, sizi özne olarak belirleyerek ve ardından arka planı karartarak çalışır; sonra, düz renk seçeneği dış ekranı seçtiğiniz bir tonla doldururken, sizi canlı ve canlı bir arka planla odakta bırakır; son olarak, seçtiğiniz belirli bir görüntüyü arka plana aktarabilirsiniz; bu, görüntülü aramada konuştuğunuz herkesin kafasını karıştırmanın eğlenceli bir yoludur.


VİDEO ETKİLERİ NASIL AÇILIR

Kullanımı çok basit; kamera hilesi, kurmak ve hatta çalıştırmak için herhangi bir gelişmiş bilgi gerektirmez. İlk arama noktası Samsung Galaxy S21 ahizenizi almaktır: 'Ayarlar'a gidin. Buradan 'Gelişmiş özellikler'i ve ardından 'Görüntülü arama efektleri'ni seçmeniz gerekir.

Bu açıldığında, açıklandığı gibi arka plan bulanıklığını, rengini veya görüntüsünü seçerek farklı video özelleştirmeleri arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Efektleri önemli bir görüntülü görüşmeyle tanıştırmadan önce, efektlerle biraz oynamanızı öneririz. Şu anda görsel incelikten yoksunlar diyelim ama Samsung Galaxy S21 serisi için henüz erken. Herhangi bir sorunu düzeltmek için düzeltmeler ve güncellemeler bekleyebilirsiniz.


Samsung Galaxy S21, bu teknik sihirbazlığı donanımın özünden elde ediyor. Gelen bir görüntülü arama Samsung el cihazı tarafından algılanır: Özel video efektini ekrana otomatik olarak uygular ve yer paylaşımı, Samsung Galaxy S21'in ayarlarına erişmenize gerek kalmadan hareket halindeyken efektle uğraşmanıza olanak tanır. Efektleri kontrol etmek için belirli bir uygulama gerektirmez.

Söylemeye gerek yok, çok övülen Samsung Galaxy S21 gibi birinci sınıf bir telefonda çok evde bulunan bir özellik. Yine de korkmayın: Pingtwitter'ün biren ucuz telefonlarbüyük meblağlar harcamaya hevesli olmayanlar için bütçe dostu satın alma aracımız olan rehber. İster inanın ister inanmayın, bu tür cihazlar var ve çok yetenekli bir deneyim sunuyor.

Görüntülü görüşmeye artan vurgu şu anda sıcak bir konudur. Pingtwitter son zamanlarda koştukapsamaWhatsApp masaüstü arayüzünün belirli beta kullanıcıları için bir güncelleme, masaüstü istemcisinden görüntülü arama yapma seçeneği ile güncelleniyor. Uzun süredir ciddi şekilde eksik olan basit bir özellik.

Teknoloji arenasındaki önemli karakterlerin, özellikle görüntülü arama gibi işlevlerin genişletilmesi yoluyla, platformlarını zenginleştirmenin yollarını giderek daha fazla aradığını ve bu, arkadaşlar ve aile ile iletişimde kalmak için giderek daha fazla güvendiğimizi gösteriyor.


Pingtwitter, görüntülü arama efektlerinin sadık bir savunucusudur ve - kenarlarda biraz cila gerektirmesine rağmen - yağmurlu bir günü aydınlatmak için bir sürü eğlenceli özel efektle insanlarla görüntülü sohbet etmenin gerçekten eğlenceli bir yolu. Jüri, şimdilik daha resmi bir ortamda ne kadar yararlı olduğu konusunda kararsız - yani bir konferans görüşmesi için bulanıklık efekti kullanmak - çünkü gördüğümüz görüntülerin sıkılaştırılması gerekiyordu. Salgın azalmadan önce devam ettiği için 2021 boyunca farklı şirketlerden daha fazla görüntülü görüşme güncellemesi görmeyi bekliyoruz.

Kaynak:Android Polisi