Close
  • Ana
  • /
  • Haberler
  • /
  • SINIRSIZ veri ile ucuz Samsung Galaxy S21 Ultra anlaşma çanta telefon

SINIRSIZ veri ile ucuz Samsung Galaxy S21 Ultra anlaşma çanta telefon

Samsung Galaxy S21 Ultra, dünyanın en güçlü amiral gemisi akıllı telefonu. Ve bu yüzden şu anda Pingtwitter'lerde güvenli bir şekilde yer almaktadır.en iyi telefonlarrehber ve ayrıca neden ona maksimum 5 yıldız verdiğimiziSamsung Galaxy S21 Ultra incelemesi.

Ayrıca, telefondaki bazı harika ön sipariş telefon fırsatları sayesinde, Samsung Galaxy S21 Ultra şu anda gerçekten cazip fiyatlara satılıyor.

Carphone Warehouse'daki bu anlaşma bunun harika bir örneğidir - Samsung Galaxy S21 Ultra'yı sadece 99,99 £ peşin olarak paketler (ücretsiz telefon 1.149 £ 'dan başlar) ve ardından bir SIM planı sunar.sınırsız veri, aramalar ve metinleraylık 54,99 £ için.

Oh, ve bu bir ön sipariş anlaşması olduğu için, bu, her alıcınınAyrıcayepyeni Samsung Galaxy Buds Pro'dan ücretsiz bir çift alırveve bir Samsung SmartTag.


Bu, bu paketin seçtiğiniz renk seçeneğinde Samsung Galaxy S21 Ultra, sınırsız her şey SIM planı, bir çift Samsung Galaxy Buds Pro ve bir Samsung SmartTag sunduğu anlamına gelir. İnanılmaz.

Bu harika telefon anlaşmasının tüm ayrıntıları aşağıda görüntülenebilir:


Samsung Galaxy S21 Ultra| Peşin maliyet: £99,99 | Sınırsız veri, arama ve metin | iD Mobil | 24 aylık plan | Aylık maliyet: 54,99 £
Carphone Warehouse'daki bu çatlama anlaşması, hiper amiral gemisi Samsung Galaxy S21 Ultra'yı 99,99 £ karşılığında elinize alıyor ve ardından birsınırsız her şeyİki yıllık bir sözleşmeyle Pingtwitter'ün favori tedarikçisi iD Mobile'dan ayda 54,99 £ karşılığında SIM planı. Bu bir ön sipariş anlaşması olduğundan, her alıcıAyrıcatamamen ücretsiz bir çift Samsung Galaxy Buds Pro ve bir Galaxy SmartTag alır.Fırsatı Görüntüle


Galaxy S21 Ultra incelememizde, telefonun çarpıcı 6.8 inç 120Hz WQHD+ ekranını, güçlü amiral gemisi sınıfı donanım özelliklerini, özellikli kamera sistemini ve S Pen Digital Stylus desteğini övdük.

Daha sonra telefonun 'olduğu sonucuna vardık'imkansıztavsiye etmem' ve 'her alanda hizmet veren hiper-premium bir el cihazı'. Bu nedenle, bu anlaşmayı önermeyi çok kolay buluyoruz - bu cihazı ucuza elinize alıyor ve ardından onu bir SIM planı ve gerçekten yararlı ücretsiz ekstralarla bir araya getiriyor.

Bu fırsatı diğer ağlar ve perakendecilerin piyasadaki en iyileriyle karşılaştırmak ister misiniz? Ardından, aşağıdaki Pingtwitter'ün S21 Ultra fırsatlar tablosuna başvurduğunuzdan emin olun.