Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy S21 Ultra, inanılmaz kamera teknolojisiyle daha ucuz Android telefonlar sunacak

Samsung Galaxy S21 Ultra, inanılmaz kamera teknolojisiyle daha ucuz Android telefonlar sunacak

NSSamsung Galaxy S21 Ultraen etkileyici özelliğini gelecekteki başvuru sahipleri ile paylaşmak üzere olabilir.en ucuz telefonlarrehberlik etmek. Söz konusu özellik, şirketlere ayrı bir bileşen olarak satılacak gibi görünen pahalı Samsung Galaxy S21 Ultra amiral gemisinde bulunan 10x optik zoomlu 'katlanmış' telefoto kamera.

Görünen o ki, dünyadan bazı kapsamlı haberler olmadan tek bir gün geçmiyor.Samsung Galaxy S21dizi. NSSamsung Galaxy S20 UltraSamsung Galaxy S21 Ultra'nın inceliğinden yoksundu, ancak daha az güçlü bir telefon değildi.

Koreli dev, formülü Samsung Galaxy S21 Ultra ile geliştirdi ve diğer şirketlerin telefoto teknolojisinden sonra beklediği gibi açıkça temettü ödüyor. Kullanıcıların olağanüstü büyütme seviyeleri elde etmelerini sağlayan 10x lens, katlanmış, yenilikçi periskop lensi kullanan 100X Uzay Yakınlaştırma özelliği ile ilgilidir.

Samsung


(İmaj kredisi: Samsung Elektro-Mekaniği)

Bu haberin anlamı, mobil kullanıcıların Samsung Galaxy S21 Ultra'nın en prestijli özelliğini daha ucuz bir telefonda bizden alıyor olması.en iyi Android telefonlar. Yine de pahalı olsa da, teknolojiye daha fazla erişim sağlayarak maliyetleri önemli ölçüde azaltabilir.

İçindeBlog, Samsung Electro-Mechanics, 10x yakınlaştırma bileşenini hem otomotiv hem de akıllı telefon üreticilerine satacağını belirterek 10x yakınlaştırma modülü için üretime başladığını duyurdu.


Samsung Electro-Mechanics, teknolojiyle ilgilenen belirli üreticilerin isimlerini vermekten kaçındı, ancak şunları söyledi: 'Samsung Electro-Mechanics, büyük akıllı telefon şirketlerine kamera modülleri sağlıyor ve mobil alanda biriken teknolojisiyle işini genişletiyor. küresel otomotiv şirketleri.”

Bu haber, lenslerini derinlik yerine telefonun genişliğine ve uzunluğuna yerleştirdiğini gören katlanmış kamera teknolojisinin daha geniş bir şekilde benimsenmesiyle sonuçlanırsa, telefoto özelliğine sahip bir grup Android telefonun Pingtwitter'ün saygın telefonlarına doğru yol alması anlamına gelebilir.en iyi telefonlarrehberlik etmek.


Samsung Electro-Mechanics, harici şirketlere kamera modülleri sağlama işinde, ancak Samsung'un içinde de pek çok yenilik oluyor. İleSamsung Galaxy Not 21Bu sensörün kendi versiyonuna sahip olma olasılığı yüksek olduğundan, bu yıl içinde piyasaya sürülmesiyle çok uzun süre beklemeniz gerekmeyebilir.

Telefoto teknolojisini alan diğer şirketler hakkında somut onay için açıkçası çok erken, ancak ilk işaretler umut verici görünüyor.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy S21 Ultra fırsatları Sözleşme Fırsatları Sim Ücretsiz Editörün Seçimi Ücretsiz Teslimat Üç24 aySamsung Galaxy S21 Ultra (128GB Siyah) Samsung Galaxy S21 Ultra (128GB Siyah) 39,99 £ peşin 49 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveri Üç24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveriler Mobilephonesdirect'te Görüntüleme 39,99 £ ön ödemeli £49 /ay Mobilephonesdirect'te Görüntüleme Peşin maliyet yok Sky Mobile36 aySamsung Galaxy S21 Ultra (128GB Gümüş) Samsung Galaxy S21 Ultra (128GB Gümüş) Ücretsiz peşin 46 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Sky Mobile36 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Görünümü Sky Free'de peşin peşin 46 £ /ay EE'de Sky Best'te GörüntülemeEE 24 ay Samsung Galaxy S21 Ultra (128GB Siyah) Samsung Galaxy S21 Ultra (128GB Siyah) 49 £ön ödeme£ 59 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveriEE 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveriGörünümNSuygun fiyatlımobiller 49 £ön ödeme£ 59 /ay GörünümNSuygun fiyatlımobillerEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:Tom'un Kılavuzu