Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy S21 Ultra, 18 GB RAM'e sahip devasa yeni telefonu hedef aldı

Samsung Galaxy S21 Ultra, 18 GB RAM'e sahip devasa yeni telefonu hedef aldı

Burada Pingtwitter'te uçup gittikSamsung Galaxy S21 Ultra, o kadar güçlüydü ve özelliklerle doluydu ki, doğrudan Pingtwitter'lere uçtuen iyi samsung telefonlar,en iyi Android telefonlar ve en iyi telefonlarkılavuzlar.


Samsung Galaxy S21 Ultra'ya incelemede maksimum 5 yıldız verdik; bu, Exynos 2100 CPU ve 12 GB RAM kombinasyonu sayesinde gerçekten, gerçekten etkileyici kıyaslama puanları ve inanılmaz derecede hızlı gerçek dünya kullanımı sağladı.

S21 Ultra'yı hiper amiral gemisi telefon olarak adlandırdık ve her şeyin en iyisini tek bir üst düzey premium pakette sunan bir telefon.

Ancak, Samsung Galaxy S21 Ultra'nın dünyanın en güçlü telefonu olarak saltanatı kısa sürecek gibi görünüyor, çünkü son derece güçlü yeni bir rakip ortaya çıktı - ve basitçe söylemek gerekirse, mutlak bir canavar gibi görünüyor.

O canavar mı? Yakın zamanda akıllı telefon sızıntısı şefi tarafından ortaya çıkarılan Nubia RedMagic 6 Probuz evreni.


Red Magic 6 Pro'nun şeffaf versiyonu 18 GB RAM ile donatılmıştır. 18 GB RAM'li telefon doğdu! pic.twitter.com/gekswFhA7a4 Mart 2021

Daha fazla gör

Ve bu Red Magic 6 Pro'nun özellikleri gerçekten canavarca görünüyor. Telefon Qualcomm Snapdragon 888 CPU ile gelmekle kalmıyor, aynı zamanda 6.8 inç 165Hz FHD+ AMOLED ekrana, Adreno 660 GPU'ya ve inanılmaz 18GB RAM'e sahip. Samsung Galaxy S21 Ultra ise aksine sadece 12GB RAM ve 120Hz ekran ile geliyor.


Buna ek olarak, Nubia RedMagic 6 Pro ayrıca 512GB dahili UFS 3.1 depolama alanı, sadece oyun için dokunmaya duyarlı 400Hz tetik düğmeleri, üçlü lensli arka kamera sistemi ve 4.500 mAh pil ile birlikte gelir. 120W şarj teknolojisi, yalnızca 17 dakikada yüzde 0 şarjdan tam şarja geçebilir. Vay!

Oh, ve Nubia RedMagic 6 Pro'nun Samsung Galaxy S21 Ultra tahtına saldırısı yeterince şiddetli değilse, telefonAyrıcaICE 6.0 Çok Boyutlu Aktif Soğutma Sistemi, tam gaz çalışırken bile telefonu süper serin tutmak için tasarlanmıştır.


Burada Pingtwitter'te Nubia RedMagic 6 Pro'nun nasıl göründüğünden ve kağıt üzerinde nasıl göründüğünden etkilenmemize yardımcı olamayız. Yerleşik bu miktarda güçle, bu el cihazının yeni kıyaslama rekorları kırmasını ve çalışabilmesini tamamen bekliyoruz.herhangi bir şeyson derece iyi fırlattı.

Tabii ki, donanım gücü bir telefonun ne kadar iyi olduğunun yalnızca bir yönüdür, ancak Nubia'nın bu temel özelliği etkileyici bir yazılım ve özellik teklifiyle yedekleyebilmesini sağlamak, o zaman yılın dış telefon başlangıçlarından birine bakıyor olabiliriz.

Şu anda Nubia RedMagic 6 Pro'nun Çin dışında hangi bölgelerde kullanıma sunulacağı belli değil, ancak Çin'deki fiyatlandırmanın bu 18GB model için 6.599 CNY olduğu doğrulandı – bu 1.015 USD veya 735 £. Telefon 11 Mart'ta Çin'de satışa çıkacak, bu yüzden umarım yakında herhangi bir uluslararası sürüm hakkında daha fazla şey duyacağız.