Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy S21 Ultra, Note 20’nin en iyi özelliğini alacak… ancak sizin düşündüğünüz gibi değil

Samsung Galaxy S21 Ultra, Note 20’nin en iyi özelliğini alacak… ancak sizin düşündüğünüz gibi değil

Varuzun zamandır söylentibuSamsung Galaxy S21Ultra, S Pen kalemini destekleyen ilk Note markalı olmayan telefon olacak. Ama artık güvenilir bir tahminci olan Ice Universe o kadar emin ki, güven derecesini% 100'e çıkardı.

Evet, S21 Ultra'nın S Pen'i desteklediğini% 100 doğrulayabilirim12 Kasım 2020

Sızıntı yapan kişi, 'Evet, S21 Ultra'nın S Pen'i desteklediğini% 100 doğrulayabilirim,' diye tweet attı.

Elbette ilginç olan şey, görmüş olmamızSamsung Galaxy S21 Ultra'nın görsellerive aksineNote 20 Ultra, bir dijital kalem için yuvaya yer yoktur. Ve anlambilimin devreye girdiği yer burasıdır: 'S21 Ultra S Pen'i destekler' ve 'S21 Ultra'da S Pen var' demek arasında büyük bir fark vardır.


S Pen söylentisinin en eski kaynaklarından biri -Korea’s Herald Corp- S21'in S Pen'i tanıyacağını, ancak bir tane ile gönderilmeyeceğini iddia ediyor gibiydi. Çeviri oldukça belirsiz, bu nedenle anlam yol boyunca kaybolabilir, ancak yukarıdaki render ile birleştirildiğinde Samsung, S Pen'i S serisi için isteğe bağlı bir aksesuar olarak tutacak gibi görünüyor. Sonuçta, Huawei'nin M Pen'e nasıl davrandığı budur - şirketin bir dizi telefonuyla çalışan ancak hiçbiriyle birlikte verilmeyen bir kalem.

Ama kesinlikle ideal değil. S Pen, kısmen Note serisiyle iyi çalışır çünkü kaybetmek oldukça zordur: sadece telefonun gövdesine geri sokarsınız ve unutursunuz. Elbette bir kalemi fiziksel olarak yerleştirmeden saklamanın yolları vardır: Samsung Galaxy Tab S7, S Pen'ini manyetik olarak arkaya sabitler ve bu da bir seçenektir.


Sonuç olarak cevap daha az teknik ve daha açık olabilir: S Pen isteğe bağlı bir aksesuarsa, depolama çözümü de olabilir. Samsung, telefonları için halihazırda bir dizi birinci taraf davası yapıyor - S Pen'i tutabilecek sürümler önermek gerçekten çok fazla bir adım olur mu? Başka bir yerleşik bilgi sızıntısı kesinlikle bunun bir seçenek olduğunu düşünüyor.

Bu, Galaxy S21 Ultra'nın içinde bir S-Pen olacağını doğrulamıyor. Ekstra aksesuar olarak satın alabileceğinizi düşünüyorum. Ayrıca S-Pen'i tutabilecek davalar açacaklarını varsayıyorum. Açıkçası, bunu iyi buluyorum. Bunu isteyen insanlar için bir seçenek. https://t.co/7S2x0x5yiM12 Kasım 2020


Bu, S Pen’in küçük pilinin nasıl dolu kalacağı sorusunu bırakıyor, ancak bu Samsung mühendislerinin çözmesi gereken bir şey. Ancak sonuçta işe yarıyor, bu, 2021'in sonlarına kadar yeni bir model için bekleyemeyen Note hayranları için heyecan verici bir haber: S21 Ultra'da S Pen desteği ile buna gerek kalmayabilir.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy S20 Plus fırsatları Kilidi Açılan PlanlarHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S20 Plus (Taksitle 128GB) Bedavaön ödeme$ 56,66 / ay SınırsızaramalarSınırsızmetinler1 GBveri Verileri: Bir seferde 1 GB kullandığınız 4G LTE verileri için ödeme yapınGörünüm-deXFINITY Mobile Hiçbir sözleşme Samsung Galaxy S20 Plus (Taksitle 128GB) 80 $ön ödeme65 $ / ay 250dakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: Metinler: Veri:Görünüm-deTüketici HücreselKriket ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S20 Plus (128 GB) 899,99ön ödeme55 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızdata Aramalar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: 37 ülkeye Yurtiçi ve Uluslararası Metin Veri: Kullanıcılar, ağ sıkışık olduğunda hızların düştüğünü fark edebilirGörünüm-deKriketEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz