Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy S22, bu gelişmiş yeni kamera teknolojisiyle Apple iPhone 13 partisini çökertmeye hazırlanıyor

Samsung Galaxy S22, bu gelişmiş yeni kamera teknolojisiyle Apple iPhone 13 partisini çökertmeye hazırlanıyor

Samsung Galaxy S22 zaten basit gibi görünüyorduinanılmazakıllı telefon, planlanmış olarak benimsenmesi sayesindeekran altı selfie kamerası. Ama şimdi, Apple'ı çökertmesine yardımcı olacak yeni bir gelişmiş yeni teknoloji seti ile daha da güçlü hale gelmiş görünüyor.iPhone 13Parti.

O teknoloji mi? Samsung'un sızıntı yapan şef Ice evreninin belirttiği gibi, 2021'de piyasaya 200mp akıllı telefon kamera sensörünü getiriyor ve önümüzdeki yılın başlarında Samsung Galaxy S22'de bir Samsung telefonunda piyasaya sürülecek gibi görünüyor.

Ocak ayında, gelecekteki Samsung telefon teknolojisini ve gelişmelerini doğru bir şekilde adlandırma konusunda temel olarak kurşun geçirmez bir geçmişe sahip olan Ice Universe, 'Samsung ISOCELL, 2021'de birçok yenilikçi sensör piyasaya sürecek. 200MP yakında geliyor.'

Samsung ISOCELL, 2021'de birçok yenilikçi sensörü piyasaya sürecek.200MP yakında geliyor.9 Ocak 2021


Daha fazla gör

Ve şimdi Ice, bu sensör geliştirmeleri hakkında daha fazla bilgi vererek, özellikle ISOCELL 200MP 0.64μm sensörünün 2021'in ikinci çeyreğinde tamamlanmasını istedi.

S1. ISOCELL GN2 DP Pro √Q2. ISOCELL 200MP 0.64μmQ3. ISOCELL RGBW25 Şubat 2021


Daha fazla gör

Şimdi, Samsung'un telefonunu yakından takip etmeyenler için, şu anda amiral gemisi akıllı telefonu Samsung Galaxy S21 Ultra, ilk olarak Samsung'da kullanılan çok büyük bir 108MP sensörle yüklü olarak geliyor.Xiaomi Mi Not 102019'un sonlarında. Samsung daha sonra bu sensörü kullanmaya başladısonrasında2020'de piyasaya sürülen S20 serisinde,Samsung Galaxy S20 Ultraondan faydalanıyor.

Ve bu, Samsung'un akıllı telefon sensörünün benimsenmesiyle ilgili son modeli simgeliyor. Samsung, bu kamera sensörlerini yalnızca diğer markalar ve önemli Xiaomi'nin bunları kullanması için yaratıyor.önceyapar.


Ve Ice evreninin 200mp sensörlerin kullanıma sunulması için çağrıda bulunduğu zamanlamanın yanı sıra Samsung'un kendi teknolojisini telefonlarına ne zaman adapte ettiğine ilişkin geçmişi ile bu, 200mp sensörden yararlanan ilk Samsung telefonuna işaret ediyor. 2022'nin başlarında piyasaya sürülmesi planlanan Samsung Galaxy S22 serisinden geliyor.

Şimdi, en önemlisi, bu geleceksonrasındaApple iPhone 13, 2021'in sonlarında piyasaya sürüldü. Apple, akıllı telefonunu tipik olarak Eylül ayında duyurur ve ardından Ekim ayında piyasaya sürer, bu arada Samsung aslında S21 serisini bu yıl Şubat yerine Ocak ayında normalden daha erken piyasaya sürdü.

Bu nedenle, en geniş aralıkta iPhone 13, Samsung Galaxy S22'de kabaca üç aylık bir başlangıç ​​elde edecek, ancak en dar aralıkta (ve özellikle de Apple, iPhone 13'ün piyasaya sürülmesini önceki modellerde olduğu gibi geciktirmek zorunda kalırsa).iPhone 12), yalnızca bir veya iki olabilir. Ve bu, telefonları birçok insanın gözünde yan yana koyacaktır.

Ve basitçe söylemek gerekirse, Apple dikkate değer bir şey yapmazsa ve iPhone 12 serisine yüklenen 12MP sensörlerini iPhone 13 için büyük ölçüde yükseltmedikçe, şu anda kesinlikle Samsung'un 200mp sensörünün onu iyi ve gerçekten yenecek gibi görünüyor.


Şimdi, elbette sensör boyutu, bir kameranın ne kadar iyi olduğu konusunda yalnızca bir faktördür ve Apple, daha küçük sensörlerle bile nasıl harika sonuçlar alabileceğinizi göstermiştir. Ancak, doğru şekilde kullanılan daha büyük sensörlerin büyük avantajlar sağladığına şüphe yok ve Samsung Galaxy S22 bunlara erişebilecek.

Bu nedenle, Apple iPhone 13, partisinin Samsung Galaxy S22 tarafından çöktüğünü çok iyi görebilir gibi görünüyor. Yakında hem S22 hem de iPhone 13 hakkında daha fazla resmi bilgi alacağımızı umuyoruz, çünkü bu bize bu iki yeni telefonun nasıl birikeceği konusunda daha doğru bir fikir verecektir.