Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy S22 Ultra bu yeni videoda çarpıcı görünüyor

Samsung Galaxy S22 Ultra bu yeni videoda çarpıcı görünüyor

NSSamsung Galaxy S21 serisigibi cihazlarla Güney Koreli telefon üreticisi için büyük bir başarı oldu.Samsung Galaxy S21 ArtıveSamsung Galaxy S21 Ultraeleştirmenlerden iyi puanlar almak.


S21 Ultra, özellikle hiper premium donanım özellikleri ve gelişmiş özellikler paketi ile kullanıcıları büyüledi, bir şey onun Pingtwitter'lere yükseldiğini gördü.en iyi telefonlar,en iyi Android telefonlar ve en iyi samsung telefonlarsatın alma rehberleri.

Bu, S21 Ultra'nın halefi hakkında erken söylentileri durdurmadı.çığır açan 200 MP kamera sensörüve ayrıca övünebilirekran altı selfie kamerasıen önemli sızıntılardan ikisi.

Ve şimdi,zaten gördükten sonraS22 Ultra'nın gelecek yılın başlarında piyasaya sürüldüğünde nasıl görünebileceğini, 2022'nin öne çıkan telefonlarından birine şimdiden aday görünen telefona bir başka harika bakışımız daha oldu. Çünkü yeni nesil amiral gemisini her açıdan gösteren yepyeni bir konsept video yayınlandı. Aşağıdan izleyin:

İlk söylentilerin ima ettiği gibi, bu videodaki Samsung Galaxy S22 Ultra cep telefonu hem 200MP arka ana kameraya sahipveekran altı selfie kamerası. Açıklamada ayrıca 60 fps'de 8K video kaydı sunduğu ve tasarımının Samsung Galaxy S21 Ultra'ya benzese de aslında daha ince olduğu ayrıntıları da yer alıyor.


Burada, Pingtwitter'te Galaxy S serisinin artık Samsung'un yeni akıllı telefon teknolojisini tanıttığı yer olacak gibi göründüğünü düşünüyoruz.Güney Koreli üretici kendisi onayladıGalaxy Note serisi artık suda öldü. Bu yılki S21 Ultra'nın dijital ekran kalemi S Pen desteğine sahip olmasının nedeni budur – Note'un en iyi özellikleri S serisine taşınıyor.

Bu nedenle, burada Pingtwitter'te Samsung'un yeni 200MP kamerasının bir sonraki S serisi amiral gemisi olan Samsung Galaxy S22 Ultra ile piyasaya sürülmesi bizim için çok mantıklı.


200MP snapper gerçekten mükemmel bir özellik olacak olsa da, bizim için bir böbreği satacağımız oyunun kurallarını değiştiren özellik ekran altı selfie kamerası. Çok uzun süredir telefon tasarımı çentikler, iğne delikleri ve açılır pencerelerle doluydu, bu nedenle bir S22 UltraNSDahil edilen teknoloji sayesinde tam ekran görüntü harika olurdu.

Yakında Samsung Galaxy S22 serisi telefonlar hakkında daha fazla şey duymayı ve bu konsept kadar iyi göründüklerini umuyoruz.Technizo Konsepti, sanki birSamsung Galaxy Not 21geliyor ve eğer öyleyse, ne teslim edecek.