Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy S22 Ultra, BU muhteşem yeni teknolojiyle Huawei P50 Pro'ya karşı koyacak

Samsung Galaxy S22 Ultra, BU muhteşem yeni teknolojiyle Huawei P50 Pro'ya karşı koyacak

Huawei'nin kamera ustaları Leica ve OnePlus'ın kamera ustaları Hasselblad ile ortaklık kurmasının ardından, Samsung - evet, tahmin ettiniz - kamera ustaları Olympus ile ortaklık olasılığını araştırıyor.

Hareket, Güney Koreli akıllı telefon üreticisinin zaten çok iyi olan kamera sistemlerini enjekte ettiğini görecekti.Samsung Galaxy S21 Ultra's mükemmel) büyük miktarda fotoğraf çekme sihirbazlığı ile. Ve Huawei P50 Pro'nun oyunun kurallarını değiştiren yeni bir arka kamera dizisiyle geleceği söylentileriyle, Samsung Galaxy S22 Ultra'nın selefinin tahtını korumak için yeni teknolojiye ihtiyacı olacak.en iyi Android telefonYeryüzünde.

Haber, yerleşik endüstri sızıntısının izniyle geliyorYogeşKısa süre önce 'hem Samsung hem de Olympus'un olası bir ortaklık hakkında görüştüklerini' ve 'bu ortaklığın mevcut durumu ve kapsamı tam olarak net olmasa da', iki firma 'özel bir Fold üzerinde çalışabilir veya biz yapabiliriz bunun 'H3' (S22 Ultra)'da gerçekleştiğini görün.

Yogesh'in bunun gibi bilgileri doğru bir şekilde sızdırma konusunda iyi bir sicili olduğundan, bu yorum kendi başına oldukça yetkiliydi, ancak daha sonra Samsung'un sızdırıcı şefi Ice Universe, 'kaynağım söylüyor Bana bu güvenilir bir mesajdır'. Aşağıdaki mesaj çiftine göz atın.


Yani şimdi onaylandı. Umarım bu ortaklık bir sonraki S serisi ürünü için olur. pic.twitter.com/PFhItgoxcS7 Nisan 2021

Daha fazla gör

Kombine, bu, Samsung ve Olympus'un birlikte çalışmak istediğinin oldukça fazla kurşun geçirmez bir onayı. Tabii ki, şu ana kadar ne üzerinde çalışacakları belli değil, ancak burada Pingtwitter'te en çokdoğaluyum, bir sonraki Galaxy S serisi amiral gemisi olan S22 Ultra'da yepyeni bir süper gelişmiş kamera sistemi gibi görünüyor.


Bu, bu duyurunun zamanlaması dikkate alındığında özellikle anlamlıdır, çünküSamsung Galaxy Not 21bile olmayabilir. Ve, Samsung'un, Galaxy A serisi el cihazlarından uygun fiyatlı bir cihazda yeni bir kamera sistemi ortaklığı başlatması pek olası değil.

Hayır, her şey düşünüldüğünde, Yogesh'in Olympus'un ortak tasarımı bir kamera sisteminin S22 Ultra'da veya özel bir sürümde piyasaya sürülme olasılığının çok daha yüksek olduğu teorisiyle gerçeğe daha yakın olduğunu düşünüyoruz.Samsung Galaxy Katlama 3.


Akıllı telefon kamera silahlanma yarışının yakın zamanda yavaşlamadığı kesin gibi göründüğünden, o zaman bir göz kulak olun. Güzel haberler? Android telefon kullanıcıları kaybedemezler - hangi markayı seçerlerse seçsinler, bir kamera ustası ile ortaklaşa tasarlanmış bir kamera sistemine sahip olacaklar.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy S21 Ultra fırsatları Sözleşme Fırsatları Sim Ücretsiz Editörün Seçimi Ücretsiz Teslimat Üç24 aySamsung Galaxy S21 Ultra (128GB Siyah) Samsung Galaxy S21 Ultra (128GB Siyah) 39,99 £ peşin 49 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveri Üç24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveriler Mobilephonesdirect'te Görüntüleme 39,99 £ ön ödemeli £49 /ay Mobilephonesdirect'te Görüntüleme Peşin maliyet yok Sky Mobile36 aySamsung Galaxy S21 Ultra (128GB Gümüş) Samsung Galaxy S21 Ultra (128GB Gümüş) Ücretsiz peşin 46 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Sky Mobile36 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Görünümü Sky Free'de peşin peşin 46 £ /ay EE'de Sky Best'te GörüntülemeEE 24 ay Samsung Galaxy S21 Ultra (128GB Siyah) Samsung Galaxy S21 Ultra (128GB Siyah) 49 £ön ödeme£ 59 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveriEE 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveriGörünümNSuygun fiyatlımobiller 49 £ön ödeme£ 59 /ay GörünümNSuygun fiyatlımobillerEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz