Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy S22 Ultra videosu, hayallerimizin nefes kesici yeni telefonunu ortaya koyuyor

Samsung Galaxy S22 Ultra videosu, hayallerimizin nefes kesici yeni telefonunu ortaya koyuyor

Beş yıldızlı derecelendirmeden sonraSamsung Galaxy S21 UltraGüney Koreli akıllı telefon üreticisi için zor olacak, bu yüzden erken söylentiler çok güçlü birSamsung Galaxy S22aralığı çok açığız.

Bu güçlü performans, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli yeni teknolojilerden geliyor gibi görünüyor.yükseltilmiş Olympus tasarımlı kamera sistemi, gelişmişekran altı selfie kamerasıve potansiyel olarak birfütüristik yeni tasarım, fazla.

Ancak şu anda Samsung Galaxy S22 serisinin nasıl teslim edileceği büyük ölçüde bilinmiyor. Bu nedenle, 2022 amiral gemisinin nasıl görünebileceğine dair şimdiye kadarki en iyi bakışımızı sunan yepyeni bir Samsung Galaxy S22 Ultra tasarım videosunu görmek çok heyecan verici. Aşağıdaki videoyu kontrol edin:

Bu videodaki Samsung Galaxy S22 Ultra, gelecekteki teknoloji sürümlerinin konsept tasarımlarını yapma konusunda uzun bir geçmişe sahip olan DBS Tasarım Ekibinin eseridir. Bu el cihazının dahili özellikleri hakkında hiçbir ayrıntı verilmemiştir, ancak tasarımına iyi bir göz atmamızı sağlayan her açıdan gösterilmiştir.


Tasarım büyük ölçüde Samsung Galaxy S21 Ultra'yı temel alıyor gibi görünüyor, ancak bu sefer söylentilere göre ekran altı selfie kamerası (izleyiciler ekranda çentik veya iğne deliği kamera olmadığını fark edecekler) ve genişletilmiş arka kamera sistemiyle övünüyor. Olympus ortaklığına giriyor.

Kamera dizisi tasarımına gelince, burada öngörülenden farklıdır.daha önce yayınlanan konsept videolar, daha büyük kameralar yerine ekstra kameralar sunuyor. Ancak farklı olmadığı nokta, bu yıl Galaxy S21 Ultra'da tanıtılan S-Pen dijital kalemi kullanmaya devam etmesi. S Pen'in tanıtımı, görünüşte kesin olan raporların ortasında geliyor.Samsung emekli oluyorGalaxy Note serisi telefonlar.


Bunun olacağı anlamına gelip gelmediğiSamsung Galaxy Not 21görülecektir, ancak burada Pingtwitter'te ekran kalemi işlevselliğinin tamamen terk edilmediğinden memnunuz.

Umarım yakında Samsung Galaxy S22 serisi telefonlar hakkında daha fazla şey duyacağız, ancak en azından şu an için Güney Koreli firmanın ne tür üst düzey teknoloji sunabileceğini görmek güzel.


Bugünün en iyi Samsung Galaxy S21 Ultra fırsatları Sözleşme Fırsatları Sim Ücretsiz Editörün Seçimi Ücretsiz Teslimat Üç24 aySamsung Galaxy S21 Ultra (128GB Siyah) Samsung Galaxy S21 Ultra (128GB Siyah) 39,99 £ peşin 49 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveri Üç24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveriler Mobilephonesdirect'te Görüntüleme 39,99 £ ön ödemeli £49 /ay Mobilephonesdirect'te Görüntüleme Peşin maliyet yok Sky Mobile36 aySamsung Galaxy S21 Ultra (128GB Gümüş) Samsung Galaxy S21 Ultra (128GB Gümüş) Ücretsiz peşin 46 £ /aySınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Sky Mobile36 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler2 GBveri Görünümü Sky Free'de peşin peşin 46 £ /ay EE'de Sky Best'te GörüntülemeEE 24 ay Samsung Galaxy S21 Ultra (128GB Siyah) Samsung Galaxy S21 Ultra (128GB Siyah) 49 £ön ödeme£ 59 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveriEE 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveriGörünümNSuygun fiyatlımobiller 49 £ön ödeme£ 59 /ay GörünümNSuygun fiyatlımobillerEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz