Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy S6 Active sertleşir, sıvıları iter

Samsung Galaxy S6 Active sertleşir, sıvıları iter

YeniSamsung Galaxy S6su geçirmezlik eksikliği nedeniyle eleştirildi (daha önce S5'te bulundu). Ancak, Galaxy S6 Active gibi görünen bu sızıntı, geçilecek bir şeyse, Koreli mega markası düzeltecek gibi görünüyor.


Yeni telefonun normalden daha iyi yasadışı görüntüleri, daha hantal ve sert muamelelere dayanacak şekilde güçlendirilmiş su geçirmez bir gövdeyi gösteriyor. Ayrıca sızıntı kaynağına göre, S6'nın 2.600mAh birimine kıyasla 3.500 mAh pil paketleyen çok daha büyük bir pile sahip olacak. Bu aynı zamanda Galaxy Note 4 ve iPhone 6'dan daha büyük.

Telefonun S6 ile aynı yerde hala bir kamerası ve kalp atış hızı monitörü var, ancak hoparlör S6 ve S6 Edge'de bulunduğu telefonun alt kısmından arkaya taşındı. Telefonun ön tarafında sağlamlaştırılmış üç düğme var, bu da parmak izi sensörünün cihazdan düştüğü anlamına geliyor.

Bununla birlikte, yine S6'dan farklı olarak, ancak S5 gibi, S6 Active bir microSD kart yuvasına sahip olabilir.

Bunun dışında, 14nm Exynos 7420 sekiz çekirdekli işlemci, 5.1 & rdquo dahil olmak üzere S6 ile aynı özellikleri görmeyi bekleyebiliriz. QHD Süper AMOLED ekran, 16 MP ana kamera ve 5 MP ön lens.


GSM Arena, anonim bir ihbarcı ve seri bilgi sızıntısı çeken fotoğraflarını aldı @evleaks ayrıcatweet attıyeni telefonun resimleri.

Çıkış tarihinde henüz bir haber yok, ancak S5 Active'in yaklaşık bir yıldır olduğu göz önüne alındığında, lansman tarihi şu anda çok uzak olamaz.