Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge: ön sipariş detayları dahil tüm önemli bilgiler

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge: ön sipariş detayları dahil tüm önemli bilgiler

Son yıllarGalaxy S6veGalaxy S6 EdgeSamsung'un çifte zaferi, Apple'ın ilgi odağının bir kısmını geri istemesine kesinlikle yardımcı oldu - telefonlar iyi karşılandı ve Güney Koreli firmanın,Galaxy S5.


Ama şimdi bir sonraki Galaxy zamanı - S7 burada, tüm detaylar için okumaya devam edin.

Galaxy S7 için şimdiden ön sipariş verebilirsiniz:

Carphone Warehouse, ön siparişlerin geçen yıla göre büyük oranda (yüzde 200) arttığını, ön siparişlerin yüzde 30'unun açıklandığı akşam (geçen Pazar) olduğunu söyledi. Bu microSD yuvasıdır, bahse gireriz (evet, geri döndü, aşağıya bakın!)

İşte S7 Edge (en yakın) ve Galaxy S7:


Samsung, S Serisinin tarihi hakkında konuşmak istiyordu - işte orijinal S'den bu yana tüm cep telefonları.


S6 serisinde çığır açan geliştirmeler yapmıyorlar, ancak her şey güzel bir ayar alıyor, ancak özellikle yeni kamera teknolojisinin sesini seviyoruz.

Galaxy S7


Galaxy S7 Edge

  • samsung-galaxy-s7-review-edge-review

Her ikisi de IP68 sertifikalıdır, bu nedenle 1,5 metre su altında 30 dakikaya kadar geçirebilirler. Ayrıca bir microSD yuvası var. S5'e geri dönün! 200 GB'a kadar ekstra depolama alanı ekleyebilirsiniz. Ayrıca 3.000 mAh pil var.

Samsung ayrıca telefonun düşük ışık yeteneklerinden uzun uzadıya bahsetti ve bunu bir iPhone 6S Plus ile çekilmiş daha sönük bir görüntüyle karşılaştırdı.

Kamera, düşük ışıkta daha parlak ve daha keskin görüntüler sunmak için 'Dual Pixel' adlı bir teknolojiye sahiptir. Umarız dün gece kullandığımız S6'dan daha iyidir. Dual Pixel, kameranın daha geniş diyafram açıklığına, daha hızlı deklanşör hızına ve düşük ışıkta bile daha doğru bir otomatik netlemeye sahip daha parlak bir lense sahip olduğu anlamına gelir. Yeni bir kamera modu olan Motion Panorama ile Canlı Fotoğraflar da geleneksel panoramik fotoğraflara hareket getiriyor.

Galaxy S7 fiyatı ve çıkış tarihi

Galaxy S7 ve S7 Edge 11 Mart'ta satışa sunulacak ve Samsung, İngiltere de dahil olmak üzere belirli pazarlarda el cihazıyla bir Gear VR hediye edecek. Carphone Warehouse ve Vodafone, Virgin, O2 ve EE ön siparişleri açtıklarını bildirmek için iletişim halinde olsa da, yarından itibaren ön sipariş verebileceksiniz.

Galaxy S7 özellikleri

Yeni telefonlarla ilgili en ilginç şeylerden biri, diğer el cihazlarında olduğu gibi USB-C'den kaçınmalarıdır.Nexus 6P- onu dolduruyor. İşlemci ayrıca biraz sıvı soğutma da içeriyor ki bu oldukça havalı.

Lansmandan önce konuştuğumuz her şey:

Samsung Galaxy S7 nedir?

Çoğu akıllı telefon üreticisi, en yeni teknolojiyi olabildiğince çabuk tanıtmak ve parlak yeni cihazlara duyduğumuz doyumsuz iştahımızı beslemek için yıllık bir ürün döngüsüne yerleşti.

Samsung, aynı cihazın birden fazla sürümünü çıkarmaktan asla korkmadı ve Galaxy S6 Edge bu yıl ilginç bir gelişmeydi - bir S7 Edge'i ölü bir sertifika haline getirecek kadar dikkat çekti.

Samsung, yanlışlıkla Galaxy S7 Edge'i listeleyerek her iki cihazın da varlığını kendi web sitesinde onayladı.

Ayrıca sağlamSamsung Galaxy S6 Aktif2016 yenilemesi alabilecek başka bir telefon. Alternatif olarak, iki amiral gemisi modeline işaret eden söylentiler, S7 ve S7 Edge, giriş koruması alıyor. IP68 sertifikalı mı? Parça sızıntıları, en azından su geçirmez olacağını gösteriyor.

Ana odak noktası, amiral gemisi Galaxy S7'de olacak - Samsung ve onu takip eden tüm Kenarlar ve Aktifler ve Notlar için standardı belirleyecek olan bu cihaz.

Apple iPhone'un rekor sayıda satmaya devam etmesi ve bütçe Android telefonlarının da pazarın büyük bir bölümünü kaplamasıyla Samsung, para kazanmaya devam etmek için yenilik yapmaya devam etmesi gerektiğini biliyor.

Onun hakkında ne bildiğimizi sanıyoruz?

Şimdi 2016'ya diz çöküyoruz ve Galaxy S7'nin neler sunabileceği hakkında daha fazla şey duymaya başlıyoruz.

Güney Kore'den gelen raporlarSamsung'un S6 Edge tarzı kavisli ekranlarının üretimini hızlandırdığını öne sürüyorlar, bu nedenle bu, firmanın gelecekteki cep telefonları için yeni normal olabilir. Samsung kesinlikle herhangi bir stok tedarik sorunundan kaçınmak isteyecektir.

Kaputun altında Qualcomm Snapdragon 820ortaya çıkmalıham güç açısından yeni standartlar belirlemek.

Bunu da duydukiris tarama teknolojisiGalaxy S7'de tercih edilen biyometrik kilit açma yöntemi olarak parmak izi sensörünün yerini alacak. Zaten bir veya iki deneysel akıllı telefonda görünmeye başladı - fikir, öne bakan bir kameranın irisinizi taraması ve söylediğiniz kişi olduğunuzu doğrulaması. Teknoloji artık üreticiler için uygun bir seçenek olacak kadar doğru ve ucuz hale geliyor.

Diğer söylentiler, özellikle yeni Samsung Galaxy S7'yi yapmak için kullanılan malzemeler etrafında dönüyor.yeni bir tür magnezyum alaşımı.

Birinci sınıf metal ve camın burada günün siparişi olmasını bekleyin - Samsung'un kendi ekstra güçlü camı üzerinde çalıştığını biliyoruz, böylece Samsung'un 2016 amiral gemisinde de bir görünüme kavuşabilir.

Şimdiye kadarki en büyük sızıntı, Galaxy S7'nin görüntülerini Twitter'da yayınlayan seri sızıntı Evan Blass için geldi. Bunlar söylenen resimler:

Oldukça tanıdık geliyorlar, değil mi? Ama aynı zamanda inkar edilemez derecede seksi görünüyorlar ... Eğer bir telefon seksi olabilirse, yani.

Olma olasılığı nedir?

Samsung yakın zamanda akıllı telefon oyunundan hiç çıkmayacak, bu yüzden başka bir amiral gemisinin yolda olduğu neredeyse kesin - bu sadece göründüğünde görmeyi bekleyebileceğimiz şey.

Apple'ın iPhone 6 ve 6 Plus'ında olduğu gibi, Galaxy S6 ve S6 Edge de şirket için atılan büyük adımlardı, bu nedenle S7 daha küçük bir yükseltme olabilir.

İşlemci gücü, bellek ve neredeyse kesinlikle kamera yetenekleri açısından her zamanki özelliklere sahip olmasını beklerdik, ancak tasarım büyük olasılıkla aynı kalacaktır - S6 telefonlar görünümleri için bazı yüksek övgüler aldı (çok iPhone-esque) bu yüzden Samsung bu kadar çabuk denemek ve uğraşmak için çılgına dönecekti.

Samsung kısa süre önce açıkladıyeni bir kamera lens teknolojisibu yüzden S7 çıtçıtları S6'dakilerden daha iyi görünmelidir (ve daha küçük bir kasaya da sığmalıdır).

Akıllı para, iyi bir önlem için atılan belki birkaç ekstra özellik ve bir ekranın 4K çözünürlüğe (3840 x 2160 piksel) yükseltilmesi olasılığı ile küçük bir yenilemede.

Görünüşe göre Samsung, iPhone'un 3D Touch'ına benzer bir ekran teknolojisi benimseyebilir ve kullanıcının ne kadar sert dokunduğuna bağlı olarak bağlamsal menüler sağlayabilir.

Başka ne olabilir?

Samsung Galaxy S7'nin tanıtımı hakkında spekülasyon yaparken göz önünde bulundurulması gereken her türlü başka faktör var.

VarAndroid HatmiTabii ki, yakın zamanda Google tarafından piyasaya sürüldü, şüphesiz S7'de çalıştırdığı mobil işletim sistemi olacak (tabii ki normal olarak TouchWiz üstte).

Samsung, nelerden hoşlandığını yakından takip edecekHTC, LG ve Sonyve sonra Asya'da yüksek kaliteli, düşük fiyatlı telefonlarla yenilik yapmakla meşgul olan OnePlus ve Huawei gibi Çinli üreticiler var. Samsung, diğer firmaların telefonlarıyla ne yaptıklarına bağlı olarak yıl ilerledikçe Galaxy S7'yi kolayca değiştirebilir.

UnutmaSamsung'un Gear VRsanal gerçeklik başlığı da, S7'nin tasarımının S6'nınkinden çok uzaklaşmamasının bir başka nedeni (uyumluluğu korumak için).

2016 amiral gemisinin de daha iyi pil performansı getirmesini umuyoruz, şimdi Samsung çıkarılamaz paketlere geçti, ancak bu umut verici bir düşünce olabilir.

  • Samsung 2016 akıllı telefon yarışmasına buradan göz atın