Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy S9 Mini, büyük hız özellikleriyle karşımıza çıkıyor

Samsung Galaxy S9 Mini, büyük hız özellikleriyle karşımıza çıkıyor

Samsung Galaxy S9 Mini geliyor gibi görünüyor ve ismine rağmen teknik özellikler için büyük bir hit olacak şekilde şekilleniyor.


Samsung, bu tür bir telefonu en son piyasaya sürdüğünde,Galaxy S5 Mini. O zamandan beri, daha küçük kardeş Sammy akıllı telefon görmedik. Bunun nedeni, insanların daha küçük olmasını istemeleri, ancak çoğu mini telefonun kastettiği özelliklerde kesinti olmaması olabilir. Galaxy S9 Mini, bazı etkileyici özelliklerle bu eğilimi azaltabilir. Ve Apple'ın biriPhone SE 2yakında, Samsung'un bu cevabı mantıklı geliyor.

GöreGeekbench listesiSamsung Galaxy S9 mini'nin, neredeyse her ihtiyaç için bol miktarda 4GB RAM'e sahip olmasını bekleyebiliriz. Bu, bir Adreno 512 GPU anlamına gelen sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 660 CPU çalıştıracak. Yani hepsi çok hızlı.

Soruyu bırakan başka birkaç özellik ortaya çıktı, bu bir mini mi yoksa başka bir Samsung akıllı telefon mu? Bekleyip bu SM-G8750'nin ticari adının tam olarak ne olduğunu görmemiz gerekecek. S9 bir SM-G960 olduğundan, bu yeni el cihazı bu adlandırma sınıfından çok uzak değildir.

Diğer özellikler net değil, ancak en azından 5 inçlik bir Sonsuz Ekran ve iyi bir ön ve arka kamera kombinasyonunu umuyoruz. Ancak tabi ki asıl çekicilik daha uygun bir fiyat etiketi olacaktır. Son Mini, amiral gemisinden üç ay sonra piyasaya sürüldü, bu yüzden piyasaya sürülürse, S9 Mini'nin yakında görünmesini bekleyin.