Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Scroll, Galaxy Note S-Pen'i çarpıcı yeni videoda sallıyor

Samsung Galaxy Scroll, Galaxy Note S-Pen'i çarpıcı yeni videoda sallıyor

Katlanabilir akıllı telefonları unutun; yuvarlanabilir ekranlar bir sonraki büyük şeydir ve Samsung,Galaxy Scrollve yeni bir konsept videoda akıllı telefonun işleyişine göz atabilirsiniz.


Samsung'un yeni cihazı, yuvarlanabilir cihazların beğenisine karşı çıkacakOppo X 2021bu ayın başlarında gösterildi veLG'nin katlanabilir Projesi B, önümüzdeki yıl gösterime girecek.

Bu video Dutch 3D Designer tarafından oluşturulmuşturJermaine Smit, birlikteLetsGoDigital. Özellikle, kavram şunları içerir:Galaxy S Pen, söylentiye göreGalaxy Z Fold 3 ile gönderintarafından desteklenmenin yanı sıraGalaxy S21.

Smit'in konsepti, Galaxy Scroll'u S-Pen ile eşleştirerek Note değişimine eğiliyor, çünkü Samsung'un cihazı öldürdüğüne dair çok sayıda söylenti var ve gelecek yıl bir Galaxy Note görmeyeceğiz.

Katlanabilir ekranları S-Pen ile uyumlu hale getirmek, genişleyen bir ekrandan kesinlikle daha zor olsa da, buruşukluk sayesinde Galaxy Scroll'un kalemi destekleyip desteklemeyeceği veya gelecek yıl piyasaya çıkıp çıkmayacağı konusunda hiçbir bilgi yok. , Oppo ve LG'yi ele geçirmek için.


Ondan sonraGalaxy Fold bozgunuSamsung'un, ürünleri hazır olmadan bitiş çizgisine getirme konusunda dersini aldığını söylemek güvenlidir.

Galaxy S21'in lansmanının Ocak ayına kadar çıkmasıyla birlikte Samsung, ürün yelpazesine yeni bir akıllı telefon eklemeye hazırlanıyor veya genişletilmiş ürün yelpazesine uyum sağlamak için programını yeniden ayarlıyor olabilir.


Parşömenin yakın zamanda ortaya çıkması pek olası görünmüyor, ancak bekleyip görmemiz gerekecek.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy S20 fırsatları Kilidi Açılan PlanlarHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S20 (Taksitli) Bedavaön ödeme$ 48,33 / ay SınırsızaramalarSınırsızmetinler1 GBveri Verileri: Bir seferde 1 GB kullandığınız 4G LTE verileri için ödeme yapınGörünüm-deXFINITY MobileMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S20 949 ABD dolarıön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint Mobile Hiçbir sözleşme Samsung Galaxy S20 (Taksitli) Bedavaön ödeme$ 63,33 / ay SınırsızaramalarSınırsızmetinler3 GBveriGörünüm-deXFINITY MobileEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:LetsGoDigital