Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Samsung Galaxy Sport akıllı saat 20 Şubat'ta piyasaya sürülecek

Samsung Galaxy Sport akıllı saat 20 Şubat'ta piyasaya sürülecek

Yeni Samsung Galaxy Sport akıllı saat, yeni ile aynı 20 Şubat etkinliğinde piyasaya sürülecek.Galaxy S10akıllı telefonlar.


Ulaşılan sonuç bu smartwatch smartwatchŞöyle yazıyor: 'Yaklaşan Samsung Galaxy S10 ufukta açıklanırken Galaxy Sport'un aynı anda sahneye çıkabileceğini anlamak için bir dedektif gerekmez.'

Daha fazlasını okuyun: Samsung Galaxy Fold incelemesi (erken karar): kapakta satılıyor

Yaklaşan açılış resmi olarak 20 Şubat'a ayarlandı ve haberi ilk olarakweb'deki raporlarve sonra resmen onaylandığında Samsungdavetiye gönderildiaynı gün Londra ve San Francisco'da meydana gelen olaylara.

Görünüşe göre Galaxy S10, Samsung'un kılıfını taktığı tek cihaz olmayabilir, çünkü söylentiler dolaşmaya başladı.Samsung Galaxy Sporsmartwatch da etkinlikte boy gösteriyor.


Bu söylentiler, sadece 'yeni cihazlara' atıfta bulunan resmi davetiyedeki ifadelerle desteklenmektedir.

Davet, 'Samsung Electronics, 10 yıllık inovasyonlara dayanan yeni Galaxy deneyimlerini başlatmayı vaat eden yeni cihazları tanıtacak. Heyecan verici tanıtım Londra'da GMT saatiyle 19: 00'da bir Samsung Galaxy UNPACKED etkinliğinde gerçekleşecek. '

Yeni akıllı saatin 2017'de piyasaya sürülen Samsung Gear Sport'un yerini alması bekleniyor.


Samsung'un yukarıdaki yeni akıllı saatinin görüntüleriyakın zamanda sızdırılanve fabrika verilerine dayanmaktadır.

Dahili olarak Galaxy Sport'un Galaxy Watch ile aynı olmasını bekleyebiliriz, bu da 1.5GB RAM, Exynos 9110 Çift çekirdekli 1.15GHz işlemci ve 4GB depolama anlamına gelir.

Ayrıca Google'ın Android Wear yerine Samsung'un Tizen işletim sistemini çalıştırması bekleniyor.


Yukarıda Siyah olarak gösterilmekle birlikte, cihazın Gümüş, Yeşil ve Pembe / Gül Altın renk seçeneklerinde de satışa sunulacağı söyleniyor.

Size en son haberleri ulaştırmak için etkinlikte olacağız, ancak olurken de izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy S10'un canlı yayın lansmanını izlemek için, 20 Şubat Çarşamba günü saat 19:00 GMT olan o gün canlı yayın kapsamı için https://www.samsung.com/uk adresine gitmeniz yeterlidir.