Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • Samsung Galaxy Tab S4 incelemesi: tek gerçek iPad alternatifi

Samsung Galaxy Tab S4 incelemesi: tek gerçek iPad alternatifi

Samsung Galaxy Tab S4 fırsatları1 Walmart müşteri incelemesi

Bir Android tablet konusunda heyecanlanmayalı uzun zaman oldu - çoğunlukla her yıl piyasaya sürülen pek fazla olmadığı için - ancak Samsung Galaxy Tab S4 beni bağlamayı başardı.


Android tablet yaratıcıları için, yükseltme yapmak isteyenleri iPad serisinden kopmaya zorlayan bir cihaz yapmak hala zor, ancak herhangi bir şirket bunu yapabilirse - muhtemelen Samsung olacaktır. Bu yeni üst düzey seçenek, açıkçaiPad Pro 10.5yeni bir seçenek listesi arayışınızda.

Birçok yönden iPad Pro 10.5'e benziyor ve bazılarında Apple tableti bile geçmeyi başarıyor. Aşağıda yeni Samsung Galaxy Tab S4 ile ilgili incelememi bulacaksınız.

Ayrıca, Galaxy cihaz serisine yapılan diğer iki yeni eklemeyi hızlandırmak istiyorsanız, Pingtwitter'leri de kontrol etmeyi unutmayın.Samsung Galaxy Watch uygulamalı incelemeveSamsung Galaxy Note 9 uygulamalı inceleme, Ayrıca.

Samsung Galaxy Tab S4 incelemesi: video fragmanı

Samsung Galaxy Tab S4 incelemesi: tasarım

Samsung Galaxy Tab S4 incelemesi


Seksi bir tablet yapmak neredeyse imkansızdır, ancak Samsung hem ön hem de arkadaki cam, birinci sınıf metal kenarlar ve ince ve hafif bir tasarımla buraya yaklaştı. Tüm bunlar, üstün kaliteli bir görünüm sunmak için bir araya geliyor.

Samsung, ekranın altına oturan parmak izi tarayıcısını kaybederek son nesilden ekran etrafındaki çerçeveleri inceltti. Bunun yerine, güvenlik amacıyla bir iris ve yüz tarayıcıyı tercih edin.


Güvenlik teknolojisinin iyi çalıştığını buldum - bu, tarayıcıdaki tarayıcıya oldukça benzerGalaxy Note 8veGalaxy S9telefonlar.

Tab S4, tek elle tutacak kadar hafiftir, bu da bunu herkesin önünde kullanmaya çalıştığınızda bir avantajdır. Arkadaki camı biraz kaygan bulabilirsiniz, bu yüzden sıkıca tuttuğunuzdan emin olun.


Tasarım bir iPad kadar kaliteli ve bunu bir trende veya uçakta kullanırken görülmekten utanmayacaksınız. Bunun ana nedenlerinden biri, cihazın ön tarafındaki cesur, canlı ve güzel 10,5 inçlik ekran.

Burada kullanılan Samsung’un kendi Super AMOLED teknolojisi ve etkileyici 2560 x 1600 QHD çözünürlüklü ekrana sahip. Bu 287 ppi, bu da onu iPad Pro serisinden daha keskin kılıyor. En sevdiğimiz avantaj, HDR özellikli bir ekrana sahip olması.

Oynarken görseller ekranda daha da etkileyiciHDRNetflix gibi hizmetlerden içerik ve TV şovlarını ve filmleri izlemek için bir tablet arıyorsanız, Tab S4 ile yanlış gitmek için zorlanacaksınız.

Samsung Galaxy Tab S4 incelemesi: özellikler

Samsung Galaxy Tab S4 incelemesi


Filmlere devam edersek, Galaxy Tab S4'ün hoparlörleri bir tablette kullandığım en iyilerden bazıları. Üst uç ses şirketi AKG ile yapılan dört hoparlöre sahiptir - ikisi üst kenarda ve ikisi altta -, ayrıca Pingtwitter-explains-what-are-dolby-atmosteknoloji de.

Herkesin içindeyseniz ve etrafınızdakileri rahatsız etmek istemiyorsanız, kablolu kulaklıklar için Bluetooth kulaklıkları veya 3,5 mm bağlantı noktasını kullanabilirsiniz.

Galaxy Tab S4'ün bir diğer büyük yararı da kalem desteğidir. Not alma, listeler ve hatta eskiz için kullanışlıdır, kalem kutuda gelir ve fevkalade iyi çalıştığını gördüm.

Bu muhtemelen çarpıcı bir dijital kalem deneyimine ihtiyaç duyan sanatçılar için özel bir cihaz değildir, ancak bir kalemle oynamak isteyen ortalama bir joe için tuhaf eskiz yapmak veya kağıt not defterinden kurtulmak için yeterince iyidir.

S Pen kutuda gelse de - iPad Pro 10.5 ile bir ekran kalemi istiyorsanız, fazladan harcamanız gerekir - klavye kılıfıyla birlikte gelmez. Bu fazladan 119 sterline mal oluyor.

Samsung Galaxy Tab S4 incelemesi: performans

Samsung Galaxy Tab S4 incelemesi

Galaxy Tab S4'ün içinde şu anda en üst düzey yonga seti olmayan Qualcomm Snapdragon 835 bulunuyor. Geçen yıl pek çok amiral gemisi telefon tarafından kullanıldı, bu yüzden biraz modası geçmiş ve bu biraz utanç verici.

Bununla birlikte, denediğim diğer tabletlere kıyasla herhangi bir yavaşlama fark etmedim. 4 GB RAM ile eşleştirildiği için, uygulamaları her zaman hızlı bir şekilde açar ve oyunları kolaylıkla oynar.

Standart olarak dahili 64 GB depolama alanı vardır ve bu depolama alanını hareket halindeyken izlemek için HDR özellikli filmlerle doldurmak isterseniz can sıkıcı bulabilir. Daha fazla alana ihtiyacınız varsa, her zaman bir microSD kart tercih edebilirsiniz.

Tablet aynı zamanda Android 8.1 yazılımını da çalıştırıyor - gelecekte de Android Pie almasını bekliyorum - ancak bu tabletler için iOS 12'nin iPad'de olduğu kadar iyi değil. Tabletlerdeki Android, Apple'ın sistemi kadar sezgisel değil, ancak son zamanlarda çok gelişti ve yazılımın hala Tab S4'te iyi çalıştığını gördüm.

Pil ömrü Galaxy Tab S4'te de tamam. Tamamen şarj edilmiş tablet, Preacher'ın indirilen bir bölümünü (son 45 dakika) tam parlaklıkta izlemekten yaklaşık% 8 düştü. Bu muhtemelen yaklaşık 12 saat süreceği anlamına gelir, ancak diğer özelliklerle de oynuyorsanız daha az dokunuş olabilir.

Oyun oynamak, S Pen'i kullanmak, film izlemek ve internette gezinmekle beş saat uğraşmanın pilin yaklaşık% 92'den% 61'e çıktığı anlamına geldiğini buldum. Bu, bu tableti sürekli olarak kullanıyorsanız, yeniden şarj edilmesi gerekmeden önce büyük olasılıkla iki günlük kullanım alacağınız anlamına gelir.

Samsung Galaxy Tab S4 incelemesi: Karar

Samsung Galaxy Tab S4 incelemesi

Samsung Galaxy Tab S4 mükemmel değil, ancak bir Android tabletin en son iPad serisine göre tavsiye olmaya en yakın olanı. Üzerinde pek fazla iyileştirme yokGalaxy Tab S3ve bu, şirketin şimdiye kadar ürettiği en yüksek kaliteli ve en kaliteli tablet.

Ekran kesinlikle güzel, tasarım düzgün görünüyor, iç kısımlar yeterince güçlü, ayrıca eklenen S Pen kalemi, her tablette elde edemeyeceğiniz kullanışlı bir özellik.

Cidden iPad Pro 10.5'i düşünün, ancak Android ve diğer her şeye ayarlanmışsanız
İşte sokağınızı duyunca Samsung Galaxy Tab S4 tam size göre.