Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • Samsung Galaxy Tab S7 özellikleri sızıntısı ŞOK, beklediğimiz haber

Samsung Galaxy Tab S7 özellikleri sızıntısı ŞOK, beklediğimiz haber

Samsung'unPaketlenmemiş olaysadece birkaç hafta uzaklıkta, bu da Koreli teknoloji devinin beğenip beğenmesin, gelecek tüm ürünlerinde sızıntılar yaptığı anlamına geliyor. Samsung, brifingin bunlardan ikisi ile beş yeni cihaz etrafında döneceğini doğruladı.görünüşte onaylandıolmakGalaxy İzle 3veGalaksi Fasulye.


Galaxy Note 20veGalaxy Z Fold 2muhtemelen seriyi tamamlayacak ve şimdi Samsung'unfiyatı ve çıkış tarihini düşürdü bombaüzerindeGalaxy Z FlipUnpacked'da tanıtıldığını göreceğimiz beşinci ve son cihaz olan 5G, neredeyse kesinlikleGalaxy Tab S7- ancak yeni bir sızıntı, tabletin bir bütçe 'Lite' sürümünün onunla birlikte başlatılabileceğini ima ediyor.

Twitter habercisi İşhan Agarwal, yaklaşan tablet hakkında bir kaç özellik sızdırdı.PriceBabaApple'ın sunduğu birinci sınıf bir Samsung cihazından beklediğimizin gerisinde kalaniPad Pro-eparası için koş.

Çıkışa göre, bu özellikler standart Galaxy Tab S7'nin aksine standart Galaxy Tab S7 içindir.Galaxy Tab S7 +2560 x 1600 çözünürlüğe ve 120Hz yenileme hızına sahip 11 inç LCD ekrana işaret edin.Galaxy S20akıllı telefonlar serisi. Standart modelGalaxy Tab S6AMOLED ekrana sahipti, bu yüzden Tab S7'nin standart modelinin, mevcut bütçe LCD seçeneğine indirilmesi garip.Sekme S6 Lite.

Bir başka aşikar sürüm de kamera; Tab S6, Lite modelinde sadece tek bir lens ile çift arka kamera ile donatıldı. Sızdırılan Tab S7 teknik özellikleri, tek bir öne bakan 8 MP kamera ve tek bir arka 13 MP kamera açıklıyor.


Bu özelliklerin Galaxy Tab S7 Lite için iyi olabileceğine inanmamıza neden olan son titbit, Tab S6'da gördüğümüz ekran altı parmak izi okuyucusu yerine güç düğmesinin altında fiziksel bir parmak izi sensörünün varlığı.

  • PS5 oyunları fiyat haberleri - tam da duymak istediklerimiz 😊
  • Xbox Series X, 'şimdiye kadarki herhangi bir konsolun' en geniş lansman serisine sahip SMOKE PS5'e ayarlandı

Diğer yerlerde, teknik özellikler 8.000 mAh pil (Tab S6'nın 7040mAh pilinde bir gelişme) ve çipin akıllı telefonlarda içerdiği 5G modemi içereceğini varsaydığımız Snapdragon 865 işlemcisine işaret ediyor.


Spesifikasyonlar, serideki standart modelden görmeyi beklediğimizi yalanlıyor ve Samsung'un tablet serisinin önceki yinelemesinin bütçe 'Lite' sürümü ile daha fazla ortak noktaya sahip. Tab S6 Lite, Tab S6 ile birlikte piyasaya sürülmedi - aylar sonra piyasaya sürüldü - bu nedenle, Samsung bu sefer Tab S7 Lite'ı diğer modellerle birlikte kullanmaya hazır hale getirmeyi planlıyor, bu da hayranlar için harika bir haber. bütçe. Unpacked'da şüphesiz daha fazlasını öğreneceğiz, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Tab S6 Lite fırsatları İndirimli Fiyat Samsung Galaxy Tab S6 Lite ... Amazon Prime 349,99 $ 249,99 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Samsung Galaxy Tab S6 Lite, ... Dell349,99 249,99 Görünümİndirimli Fiyat Galaxy Tab S6 Lite, 64GB, ... Samsung $ 349.99 $ 249.99 Samsung 10.4 'Galaxy Tab S6'yı Görüntüleyin ... BHPhoto249,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz