Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Unpacked 2021: Galaxy Z Flip ve Z Fold'un canlı yayın akışını buradan izleyin

Samsung Galaxy Unpacked 2021: Galaxy Z Flip ve Z Fold'un canlı yayın akışını buradan izleyin

Samsung'un Unpacked etkinlikleri, teknoloji yılının zımbalarından biridir. Apple'ın büyük lansman etkinliklerine benzer şekilde, Samsung'un ne üzerinde çalıştığı konusunda bize izin verdiği ve müşterilerin bir sonraki ödeme günlerinde heyecanla satın alacakları cihazları gösterdiği zamandır.

Bugün 11 Ağustos, Samsung'un en yeni telefonlarının Samsung Unpacked 2021'de piyasaya sürüldüğünü görüyor. Şimdi ne olacağını düşündüğümüzü biliyoruz ve sızıntılar oldukça kapsamlı, bu yüzden Samsung'un bizi şaşırtacak bir şeyi geride tutmayı başardığını umalım.

Apple gibi, Samsung'un da bir sızıntı sorunu var, bu da olay gerçekten başladığında, ne olduğu hakkında oldukça iyi bir fikrimiz olduğu anlamına geliyor. Ve bu yıl bir istisna değil çünkü Twitter'da zaten gösterilen ve oyunun bir kısmını veren çok sayıda render var.

Ancak bu tür sızıntılar beklenebilir ve nihayetinde insanların Samsung'un ne yaptığı konusunda ne kadar tutkulu olduklarını gösterir. Yani saat ve tarih ayarı ile birlikte detaylara bir göz atalım.


Samsung Unpacked nasıl izlenir

Dünyanın bu günlerdeki gidişatından dolayı, Unpacked herkese daha açık. Yapmanız gereken tek şey, şirketin YouTube kanalındaki Samsung canlı yayınına bağlanmak. işte o zamanyoutube.com/samsungPaketlenmemiş akışı, başladığında listelendiğini göreceksiniz. Bu sayfadan ayrılmadan izleyebilmeniz için videoyu da aşağıya yerleştirdik. Gösteri, İngiltere'de saat 15.00'te, 10:00 ET ve 7:00 PT'de başlıyor.

Samsung Unpacked 2021'den ne beklenebilir?

Samsung Galaxy Z Flip 3


(Resim kredisi: Twitter üzerinden FrontTron)

Samsung Galaxy Z Flip 3

Flip 3, Samsung'un en heyecan verici cihazlarından biridir. S21 piyasaya sürüldüğünde Ocak ayında yeni katlanır telefonlar almadık, bu nedenle Galaxy Z Flip 3'ün Samsung'un Ağustos ayındaki Unpacked'de piyasaya sürdüğü şeylerden biri olması mantıklı.

Aranızdaki keskin gözlüler 'ama bu, Flip adını taşıyan ikinci telefon' diyebilir. ve tabii ki oldukça haklısın. Görünüşe göre Samsung, bu cihaza Z Fold ile isimlendirme eşliği vermeye çalışıyor olabilir. Öneri, 5G modelinin aslında biraz hile gibi hissettiren ancak dürüst olmak gerekirse, eşleşen sayıların estetik açıdan anlamlı olduğu sürüm 2 olduğudur.


Samsung Galaxy Z Fold 3 konsepti

(İmaj kredisi: Waqar Khan)

Samsung Galaxy Z Katlama 3

Samsung Galaxy Z Fold 3 hakkında biraz heyecanlanmadan edemezsiniz. Bu telefon, ilk evlat edinenlerin satın alabileceği pahalı bir prototip olarak hayata başladı. Bununla birlikte, ikinci yinelemesinde daha pratik bir cihaz haline geldi ve üçüncüsü açıkçası şimdiye kadarkilerin en iyisi olacak. Samsung için en büyük zorluk, insanları bu cihazı istediklerine ikna etmek değil, çünkü birçoğu bunu istiyor. Sorun, ortalama bir kişi için pratik bir seçenek olacak kadar uygun fiyatlı hale getirmektir.

Samsung Galaxy Watch 4 sızdırılmış görüntüler

(Resim kredisi: 91Mobiles)

Samsung Galaxy İzle 4

Sızıntılar, Galaxy Watch 4'ün iki saat olabileceğini gösteriyor. Birincisi, Galaxy Watch Active'in yerini alacak Galaxy Watch 4 ve ikincisi, Galaxy Watch 3'ün yeni versiyonu olacak Galaxy Watch Classic olarak adlandırıldı.


Bu aynı zamanda ilginç bir lansman olacak çünkü Google ve Samsung, Samsung'un saatler için Tizen platformunu Google ekosistemine getirmek için bir anlaşma yaptılar. Yeniişletim sistemi giymekHem Samsung'un ürün yelpazesinden çizim özellikleri hem de Google'ın mevcut işletim sisteminin bir eşleşmesi olacak. Bu, yeni bir akıllı saatler çağını başlatabilir ve sonunda Apple juggernaut'a biraz rekabet sunabilir. Bununla birlikte, hangi cihazların bunu destekleyeceği ve Google'ın eski cihazları rahatsız edici sahipleri olmadan nasıl yöneteceği konusunda ayrıntılar hala oldukça belirsiz.

Tüm bunların nasıl gelişeceğini yakında göreceğiz.

Samsung Galaxy S21 FE konsepti

Kredi: Giuseppe Spinelli / LetsGoDigital

Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE bugünün Unpacked fuarında piyasaya sürülecek gibi görünse de, bu şimdi pek mümkün görünmüyor. Bununla birlikte, söylentilerin basitçe yaz aylarında ortaya çıkabileceğini öne sürdüğü gibi, hepsi kötü haber değil. Bunun şu anda kelimenin tam anlamıyla her şeyi mahveden küresel çip kıtlığı ile ilgili olduğuna dair öneriler var.

Evan Blass olarak bu telefonun yolda olduğundan eminiz.Tweetlendisüper resmi görünen cihazın görüntüleri. Aldığımız herhangi bir haber hakkında sizi güncel tutacağız.