Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Unpacked tarihi sızdırıyor ancak hayranların en sevdiği bu telefonu görmeyi beklemeyin

Samsung Galaxy Unpacked tarihi sızdırıyor ancak hayranların en sevdiği bu telefonu görmeyi beklemeyin

Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinin bu yaz gerçekleşmesi bekleniyor, ancak tarih görünüşe göre sızdırıldı ve 11 Ağustos'un büyük gün olduğu ortaya çıktı. Doğrulanmamış bir söylenti olarak başlayan şey, bilinen bahşişçilerin tarihi yedeklemek için mücadeleye katılmasıyla daha fazla ağırlık kazandı;Galaxy Z Katlama 3ve Galaxy Z Flip 3 ilk kez sahneye çıkıyor.

11 Ağustos tarihini ilk olarak geçen ayın sonunda aldık.GizNextGalaxy Z Flip 3'ün sızdırılmış olduğu iddia edilen görüntüleri, ön ekranın üzerinde Paketlenmemiş tarihin yer aldığı şekilde paylaştı. Sadece birkaç gün sonra, Kore sitesiDijital GünlükBir sonraki Galaxy Unpacked'in 11 Ağustos'ta 07:00 PT/10AM ET/3PM BST'de ayarlandığını doğruladığı iddia edilen bir Samsung yöneticisini alıntıladı.

Galaxy Z Flip 3, Samsung Galaxy Unpacked 2021

(Resim kredisi: GizNext)

Tur yapan bilgiler doğruysa, Galaxy Unpacked'de Galaxy Watch 4, Galaxy Watch Active 4 ve Galaxy Buds 2 ile birlikte iki katlanabilir modeli göreceğiz.Google Wear İşletim Sistemi2014'ten beri kendi Tizen işletim sistemi yerine, sonundaApple'a meydan okuGoogle'ın yazılım ve hizmetlerinin desteğiyle.


Amiral gemisinin hayran sürümü olan Galaxy S21 FE'yi görmeyi umuyorsanızGalaxy S21, şansın bitti. Digital Daily, kaynağına göre telefonun görünmeyeceğini söylüyor. Küresel yarı iletken kıtlığı, endüstriler arasında hasara yol açıyor ve web sitesi, suçlu olarak arzdaki bir kesintiye işaret ediyor.

Son yıllarGalaxy S20 FEEylül ayındaki Galaxy Unpacked For Every Fan etkinliğinde tanıtıldı.Galaxy Not 20Bir ay önce Unpacked'da çıkış yaptı, bu nedenle tedarik sorunları yaygınlaşmaya devam etmedikçe bu yıl gerçekleştiğini görebiliriz.


Samsung bahşiş verenBuz Evreniayrıca '11 Ağustos' tweet'ini ve ardından bir tik sembolü atarak bu söylenti ile ringe şapkalarını attı. Sızıntı yapan diğer arkadaş Evan Blass onları retweetledi, bu yüzden tarihin burnunda olması muhtemel. Hiç şüphe yok ki Samsung yakında resmi bir onayla devreye girecek, bu yüzden daha fazla ayrıntı için bizi izlemeye devam edin.