Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Samsung Galaxy Watch 2 sızıntıları ve söylentileri: Çıkış tarihi, fiyatı ve özellikleri

Samsung Galaxy Watch 2 sızıntıları ve söylentileri: Çıkış tarihi, fiyatı ve özellikleri

Samsung Galaxy Watch'ın piyasaya sürülmesi çok yeni bir anı gibi görünebilir - sonuçta sadece Ağustos ayındaydı - ancak 2019'un ikinci yarısı başlarken halefini düşünmenin zamanı geldi.


Galaxy Watch 2 olarak adlandırılması beklenen yeni Samsung akıllı saat, büyük olasılıkla hala Apple Watch tarafından yönetilen bir pazara girecek, ardından Samsung'un kendi Galaxy Watch'ı ve Google'ın Wear OS çalıştıran çok çeşitli akıllı saatler izleyecek. Ve kim bilir, ancak 2019 sonunda Google'ın kendi başına bir akıllı saat çıkardığını gördüğümüz yıl olabilir.Pixel İzle.

Daha fazlası: Samsung Galaxy Watch Aktif inceleme (erken karar): Gear Sport halefi geldi

Şimdilik, Samsung Galaxy Watch 2'ye odaklanıyoruz - bu, söylentileri kontrol etme, şirketin manşetinde neler olabileceği konusunda spekülasyon yapma (evet, yine bu şaka) ve ne istediğimizi tartışmanın zamanı geldi. Görmek.

Pingtwitter ile Galaxy Watch'ıAndroid kullanıcıları için en iyi akıllı saatve Samsung’un şimdiye kadarki en iyisi, değişiminin yaşayacağı çok şey var.


Samsung Galaxy Watch 2 çıkış tarihi

Samsung'un Ağustos 2017'de Gear Sport'u ve Ağustos 2018'de Galaxy Watch'ı piyasaya sürdüğü göz önüne alındığında, bir sonraki giyilebilir cihazının (muhtemelen Galaxy Watch 2 olarak adlandırılır) Ağustos 2019'da çıkma ihtimali çok yüksek.

Daha spesifik olarak, giyilebilir cihaz bir sonraki Galaxy Note akıllı telefonla birlikte gelebilir - tıpkı Galaxy Watch'ın 2018'de yaptığı gibi. Samsung, 2019'da benzer bir zaman çizelgesine yapışırsa, saatin 7 Ağustos'ta piyasaya sürülmesini ve ardından satışa çıkmasını bekleyebiliriz. ayın sonuna doğru.


Samsung, Unpacked'ın 7 Ağustos'ta gerçekleşeceğini resmi olarak duyurdu. O zaman akıllı saatin duyurulmasını beklemeliyiz.

Samsung kısa süre önce 5 Ağustos'ta yeni bir Galaxy Watch piyasaya süreceğini duyurdu. Bu ister Galaxy Watch 2 mi, isterse çok bildirilenGalaxy Watch Active 2, zaman gösterecek.


Samsung Galaxy Watch 2 fiyatı

Samsung, Galaxy Watch'ı piyasaya sürdüğünde 42 mm'lik versiyon için 279 £ ve daha büyük 46 mm'lik model için 299 £ 'dan fiyatlandırıldı. Henüz fiyat konusunda herhangi bir söylenti veya sızıntı olmamasına rağmen Galaxy Watch 2'nin fiyatlarının benzer olmasını bekliyoruz. Bu şekilde, Samsung rahatçaApple Watch Series 4, 399 £ 'dan başlayan fiyatlarla.

Pazar liderinin çok altında fiyatlandırmak akıllıca bir harekettir ve Samsung'un 2019'da kopyasını görmeyi umuyoruz, ancak Galaxy Watch 2 serisini pastasının üstüne özellikli bir kiraz ekleyerek genişletmekten çok da korkmamalı.

Android kullanıcılarının Apple Watch'u bile kullanamadıkları göz önüne alındığında, piyasada Samsung'un Apple'ı doğrudan alması için 399 sterlinlik bir amiral gemisi sunması için kesinlikle bir boşluk vardır.


Samsung Galaxy Watch 2 tasarımı ve donanımı

Orijinal Galaxy Watch'ın tasarımından tamamen etkilenmediğimizi söylemek doğru. Bu utanç verici, çünkü dönen çerçeve Samsung’un Tizen işletim sistemiyle iyi çalışıyor - sadece durum biraz fazla hantal görünüyordu ve bilekte Apple’ın alternatifi kadar rahat değildi.

Bu elbette öznel bir görüştür ve akıllı saatinizin gerçek bir saat gibi görünmesini tercih ederseniz, Samsung'un teklifleri, yuvarlak yüzü, dönen çerçevesi, iki ve dört yönündeki düğmeleri sayesinde Apple'ın sunduğu tekliflerden daha fazla olacaktır. saat ve herhangi bir normal kayışa uyma yeteneği.

En son sızıntı,geliştirme kod adı 'Rönesans'büyük değişikliklerin depoda olabileceğini öne sürüyor, ancak henüz tam olarak neye benzeyeceği konusunda hiçbir sızıntı kapağı kırılmamış.

Bizşüphelibuna uygun şık yeni bir tasarım verilebilir.Samsung Galaxy İzle Aktif.

Alternatif olarak, Samsung bir sonraki Galaxy Watch ile benzer bir tasarım özetine bağlı kalabilir. Tizen'de gezinmek için yuvarlak bir yüz ve dönen bir çerçeve olması muhtemeldir, ancak daha ince ve daha kaliteli görünümlü bir kasa büyük ölçüde takdir edilecektir.

Bununla birlikte, Samsung'un LG'nin yaklaşımından uzaklaşacağını düşünüyoruz.Kronometreyi İzle, mekanik ellerin dijital bir ekranın üzerinden geçtiği yer. Tizen işletim sisteminin ekranın kenarlarında simgeleri nasıl gösterdiği göz önüne alındığında, fiziksel ellerin kullanışlı bir eklenti olmak için çok sık gizleneceğini düşünüyoruz.

En son sızıntı,geliştirme kod adı 'Rönesans'büyük değişikliklerin mağazada olabileceğini gösteriyor.

Samsung Galaxy Watch 2 yazılımı ve özellikleri

Burası, Samsung'un kendi Tizen yazılımından Google'ın Wear işletim sistemine geçerken büyük bir değişiklik yapabileceği yerdir. Böyle bir hareket 2018 boyunca yaygın olarak söylendi, ancak sonunda Samsung, Galaxy Watch için Tizen ile sıkıştı. Bu ikinci baskı için değişirse, o zaman belki dönen çerçeve de kapı olarak gösterilecektir.

Henüz bu hareketi doğrulayacak bir kanıt yok, ancak geçiş yaparsa, Samsung akıllı saat alıcıları, Tizen tarafından sunulandan daha fazla üçüncü taraf uygulaması olan bir işletim sistemine muamele edilecek.

Samsung'un hangi işletim sistemi için giderse gitsin, Galaxy Watch 2'nin kendi Samsung Health uygulaması veya Google Fit ile çok çeşitli sağlık ve fitness izleme özellikleri sunacağından emin olabiliriz. Bu, saatin geniş bir spor, egzersiz ve yürüyüş ve yoga gibi diğer aktiviteler kataloğunu tanımlayıp takip ettiğini görecektir.

Temassız ödemeler için kalp atış hızı monitörü ve NFC gibi özellikler kesinlikle geri dönüş sağlayacaktır. Ayrıca, Apple'ın Watch Series 4'ün EKG özelliği hakkında yaptığı hayat kurtaran iddialar göz önüne alındığında, Samsung sayacını kendi gelişmiş sağlık teknolojisiyle görmeyi bekleyebiliriz.

Ancak bunun tıbbi olarak onaylanıp onaylanmayacağı (Apple Watch, yazı yazıldığı sırada ABD'de olduğu için) göreceğiz. Her iki durumda da, Samsung'un gelişen tıp teknolojisi partisine katılmak istediği alt dolara bahse girebilirsiniz.

Samsung Galaxy Watch 2: Ne görmek istiyoruz

Samsung, orijinal Galaxy Watch ile pek çok hak kazandı, ancak yine de bir sonraki model için geliştirebileceği çok şey olduğunu düşünüyoruz.

Daha iyi bir Bixby önermek bariz bir öneridir, çünkü ses asistanı ilk Galaxy Watch'ta işe yaramazdı.

Samsung'un saat tabanlı asistan fikrinden tamamen vazgeçmesini önermek istiyoruz, ancak Apple Watch'taki Siri ve Wear OS cihazlarındaki Google Assistant 2019'da şüphesiz gelişeceğinden, Samsung'un oyununu yükseltmesi gerekecek. Bixby'nin bizi çok daha iyi anlaması ve aslında durmaksızın telefonumuzu kontrol etmemizi söylemek yerine, sorularımızın yanıtlarını ekranda göstermesi gerekiyor.

Apple, Google, Facebook ve diğerleri, iOS'un Ekran Süresi gibi özelliklerle son 12 ayda akıllı telefon bağımlılığımızı azaltmada ilerleme kaydettikleri için 2019'da dijital sağlık konusu gündemde olacak.

Önümüzdeki yıl, bunun kalp atış hızı monitörlerini ve diğer sensörleri kullanarak stres seviyemizi takip edecek akıllı saatlere kadar uzandığını görebiliriz ve ardından işler telaşlanmaya başladığında birkaç derin nefes almamızı önerebiliriz. 2019'daki akıllı saatler fitness koçlarından daha fazlası olacak - onlar da yaşam tarzı koçlarımız olacak. Bu amaçla, daha gelişmiş uyku takibi memnuniyetle karşılanacaktır.

Ayrıca istek listemizde - daha önce de bahsettiğimiz gibi - Galaxy Watch 2'nin daha lüks görünmesini ve hissetmesini sağlayan daha ince ve daha çekici bir tasarım var. Tarihli bir bilim kurgu filmindeki pervaneden çok bir moda parçası gibi hissettirmek istiyoruz, ancak yine de ihtiyacımız olduğunda tüm teknolojiyi bir araya getiriyoruz. Zor bir iş ama Apple bu tatlı noktayı vurdu, bu yüzden Samsung'un da aynı şeyi yapması gerekiyor.

Samsung'un Apple'ın ev ödevine bir bakıştan yararlanabileceği bir başka alan da, her gün kimin en çok yürüyebileceğini veya egzersiz yapabileceğini görmek için kişilerinizle dostça rekabetler kurabileceğiniz rekabetçi fitness takibi.

Her zaman olduğu gibi, sızıntılar ve söylentiler 2019'da ve önümüzdeki yaz beklenen lansmanına kadar dolaşırken, Pingtwitter'ün Samsung Galaxy Watch 2'de paylaşacağı çok şey olacak.

  • smartwatch