Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Samsung Galaxy Watch 3, düşündüğümüzden daha erken piyasaya çıkabilir - işte nedeni

Samsung Galaxy Watch 3, düşündüğümüzden daha erken piyasaya çıkabilir - işte nedeni

Samsung Galaxy İzle 3büyük lansman öncesinde sızdırıldı ve tahmin ettiğimizden daha erken geliyor gibi görünüyor.


Genel olarak varsayım, Galaxy Watch 3'ün Samsung’un büyük Ambalajsız vitrininin bir parçası olacağı yönündeydi.5 Ağustos'ta geleceği söylentileri. Ancak, şimdidenGalaxy Note 20,Galaxy Fold 2,Galaxy Z Flip 5GveGalaxy Tab S7, şirketin erken gitmesi tamamen şaşırtıcı olmazdı.

  • Bunlar smartwatch
  • Samsung Galaxy S21 PRICEY olacak
  • DAHA:Xbox Series X yönetmen, PS5'e gölge düşürüyor
  • Tudor Black Bay Lacivert

Seri sızıntı yapan Evan Blass'tan gelen bu sızıntı bize bunun ne zaman olabileceğine dair oldukça büyük bir ipucu veriyor.

Siyah içinde. pic.twitter.com/xatuMRsrwG26 Haziran 2020

Tarih alanında '22 Çar' yazdığını görüyor musunuz? 22 Ağustos, bu yıl bir cumartesi. Ancak Temmuz ayında, 22'si Çarşamba günü düşer.


Elbette hiçbir şey ifade etmeyebilirdi, ama emsali olmazdı. Geçen yılSekme S6Unpacked etkinliğinden bir hafta önce basın açıklamasıyla duyuruldu.Not 10. Belki Samsung burada benzer bir şey planlıyor - bu sefer sadece iki hafta önce.

Blass ayrıca yepyeni bir renge daha iyi bakmamızı sağlıyor. Görünüşe göre bu gölge, sızıntıdan gelenPatreon hesabıbize gül altın gibi görünmesine rağmen “Bronz” olarak etiketlenecek.


Samsung Galaxy İzle 3

(Resim kredisi: Evan Blass)

Özellikle, bu model başlıkta gösterilen siyah versiyonla aynı pürüzlü kenara sahip görünmüyor. Bu, Samsung'un nasıl davrandığını taklit ettiğini gösteriyor mu?Galaxy Gear S3Classic ve Frontier modeliyle piyasaya çıktığında? Bekleyip görmemiz gerekecek.


Sızıntı bölgesinde başka yerlerde, XDA Developers’tan Max Weinbach, sızdırılan Galaxy Watch 3 aygıt yazılımıyla uğraşıyor ve birkaç ilginç bulguya sahip:

GW3 belleniminde bulduklarımı özetlemek gerekirse: Zengin bildirim simgeleri Yeni saat yüzleri Yeni hava durumu uygulamasıOutlook, Samsung Email'in yerini alıyor (teorimle Samsung e-postasının yerini Outlook alacak) Yeni Müzik widget'ı Saat yüzlerindeki bilgi kenarları Daha fazla özelleştirilebilir yüzler30 Haziran 2020

Weinbach'a göre şirket ayrıca, tarih, gün, kalp atış hızı, adımlar, hava durumu ve kenarlara daha fazlası için widget'lar eklemenize izin vererek, saat yüzleri için gelişmiş bir özelleştirme sunacak. Aşağıda görebileceğiniz birkaç örnek dahil etti.

Samsung Galaxy İzle 3


Galaxy Watch 3'ün bazı sızdırılmış saat yüzleri

(Resim kredisi: Max Weinbach)

Sonuç olarak, şık görünümlü tek bir akıllı saat olarak şekilleniyor ve test için bileklerimize bir tane takmak için sabırsızlanıyoruz. Umarım beklemek için çok zamanımız yoktur.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Watch Active 2 fırsatları 226 Amazon müşteri yorumu Samsung - Galaxy Watch Active ... Amazon Prime 230 £ Samsung Galaxy Watch Active2'yi görüntüleyin Microsoft pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/clickSamsung Galaxy UA Active 2 ... JD Williams 349 £ SAMSUNG Galaxy Watch Active2'yi Görüntüle ... Currys PC World 399 £ Göster Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz
  • Disney Plus incelemesi