Close

Samsung Galaxy Watch 3, MAJOR yeni yazılım güncellemesini alıyor

Samsung'un akıllı saatlerinin yaklaşan yinelemesi,5 ağustosyanındaGalaxy Note 20veGalaxy Z Flip 5Gve mağazada neler olduğuna dair birkaç fısıltı duyarkenGalaxy İzle 3, bugünkü sızıntı boşluklardan birkaçını doldurdu.


İçerideki bir kaynağa göre - Paketlenmemiş olay tarihinde medyayı ihbar eden kişi ve aynıGalaksi Fasulye- Samsung Galaxy Watch 3, hareket kontrolleri, bir dizi yeni özellik ile birlikte gelecek ve yeniden markalaşma hareketinde yeni bir isim bile alamayabilir - tedaviye benzer şekildeGalaxy S20dizi alındı.

  • Son Dakika!Endişe verici iPhone 12 Pro raporu, Apple amiral gemisinin temel özelliklerinden arındırıldığını belirtiyor
  • Galaxy Note 20 Ultra görüntüleri Samsung'un kendi web sitesinde sızıyor
  • Samsung Galaxy Tab S7, beklenmedik bir yükseltme ile iPad Pro'nun yenilmesini hedefliyor

En büyük yeni özellik, dahili belgelerde gösterilen 'onayla' ve 'sessiz' hareketleriyle Bixby hareket kontrolünün eklenmesi ve Bixby'yi sözlü bir komut yerine bir hareketle uyandırmasıdır. Bunları aşağıda gösterilen slaytlarda görebilirsiniz:Gizmodo İngilterealtında:

Galaxy Watch 3 hareket kontrolleri

(Resim kredisi: Gizmodo UK)
  • PS5 aksesuar sızıntısı, PlayStation 5'in ne zaman başlayacağına dair en iyi ipucunu veriyor
  • Amazon Prime Video, abonelerin seveceği harika bir özellik ekledi
  • WhatsApp, kaçırmak istemeyeceğiniz bir dizi yeni özelliği kullanıma sunuyor

Yeni akıllı saatte görmeyi bekleyebileceğimiz daha fazla özellik EKG'dir -Galaxy Watch Active 2- konumunuz dahil olmak üzere otomatik bir SOS çağrısı / mesajı gönderebilen tüm sıradan fitness ve uyku izleme özellikleri, kan basıncı sensörü ve düşme algılama.


Galaxy Watch 3, iki modelle 21 Ağustos'ta piyasaya sürülecek; 41mm ve 45mm gül rengi altın, siyah ve gümüş. Daha büyük boyut için şık bir Titanyum seçeneği de var.

Fiyat açısından, her iki model de WiFi ve 4G seçenekleriyle birlikte gelir; WiFi 41 mm saat 399 £ ve WiFi 45 mm saat 419 £ fiyatla gelir. 4G seçenekleri sırasıyla 429 £ ve 449 £ olarak fiyatlandırılır. 45 mm Titanium modeline geçtiğinizde, yalnızca WiFi ile kullanılabilir ve size 579 sterlin kazandırır. Bir kablosuz şarj pedinin ön sipariş bonusundan da bahsedildi.


Unpacked'den hala bir ay uzaktayız, ancak Samsung sızıntıları yoğun ve hızlı bir şekilde geliyor, bu nedenle önümüzdeki haftalarda daha fazla başlık çıkmasını bekleyin.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Watch Active 2 fırsatları İndirimli Fiyat Samsung Galaxy Watch Active 2 ... Amazon Prime 249,99 $ 179,99 $ Görüntüle Bir Samsung Galaxy Satın Alın ... Amazon 249,99 $ Anlaşmayı Görüntüle 09h 46m 24s Galaxy Watch Active2 (44mm), ... Samsung 269,99 $ Galaxy Watch Active2'yi (44 mm) Görüntüleyin, ... Samsung 269,99 $ Göster Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Kaynak:Gizmodo İngiltere