Close
  • Ana
  • /
  • Giyilebilir
  • /
  • Samsung Galaxy Watch yeniden tasarımı, Apple Watch 6'nın arkaik görünmesini sağlıyor

Samsung Galaxy Watch yeniden tasarımı, Apple Watch 6'nın arkaik görünmesini sağlıyor

NSSamsung Galaxy İzle 3geçen yıl piyasaya sürüldü ve bir dizi harika özelliğe sahip olsa da, piyasaya çıkan diğer akıllı saatlerin ve fitness takipçilerinin bolluğuna kıyasla biraz eski görünüyor; ancak Samsung'un akıllı saat serisi, bu çarpıcı konsept görüntülerle çok ihtiyaç duyulan bir makyaja kavuşuyor.


Samsung'un ürettiği yinelemeli tasarımdan sıkıldıysanız, Galaxy Watch 2.0'ın renderları, Fitbit ve Apple Watch arasında bir yerde bulunan bir estetiğe sahip çıkarılabilir bir saat yüzü ile etkileyici olabilir.

Asıl önemli olan, çok çeşitli kişiselleştirme ve etkinliklere izin veren ve cihazı ofis şıklığından spor salonuna ve aradaki her şeye taşıyan kayışlardır.

Samsung Galaxy Watch 2.0 konsepti

(İmaj kredisi: Yanko Tasarım)

Konsept görseller nezaketen smartwatch(aracılığıylaKonsept Telefonlar) ve tasarımcılar Howard Nuk, Jeffrey Borges Jones ve Sun Son'un el işi. Yapışkan silikon yuvalara veya lazerle kesilmiş metal kesiklere girerek çok çeşitli saat kayışlarına geçebilen kavisli, dikdörtgen bir gövde kullanırlar.


Kayış tasarımlarının harika yanı, hem erkeksi hem de kadınsı yorumlara doğru eğilmeleri, pratik ve şık olmalarıdır, böylece Samsung Galaxy Watch 2.0'ınızı giyilebilir cihazınızdan neye ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak kayışlardan herhangi birine kaydırabilirsiniz. herhangi bir gün.

Samsung Galaxy Watch 2.0 konsepti


(İmaj kredisi: Yanko Design)

Bu revize edilmiş Samsung Galaxy Watch 2.0'ın biçim faktörünü seviyoruz, ancak Samsung, denenmiş ve test edilmiş tasarımından vazgeçerek yeni bir şeye doğru adım atacak mı?

Koreli teknoloji devi ile dalgalar yarattıgalaksi kıvrımıile katlanabilir ürün yelpazesini genişletmeye devam etmiştir.Galaxy Z Çevirme. Üçüncünün fısıltıları bile varyeni tasarımı ile katlanabilirZ serisi hattına katılmak. Galaxy Watch'ı yenilemeye gelince, giyilebilir bölümü topuklarını kuma saplarsa şaşırırdık.


Apple'ın liderliğini takip ederse, görebilirizakıllı kayışlarçünkü bu, kuşkusuz kayış fiyatlarını artırsa da, saatin daha fazla dikkat çekmeyi hak eden, saatin ayrılmaz bir parçası haline getirmesine rağmen, çizginin aşağısında bir görünüm yaratıyor.

Samsung'dan birinin bu çarpıcı tasarımları not etmesini beklerken, Pingtwitter'ün akıllı saatler ve fitness takip cihazları için en iyi seçimlerine göz atabilirsiniz. smartwatchveen iyi fitness takipçilerikılavuzlar.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Watch 3 fırsatları Sözleşme Fiyatları Sim FreeÜç 24 ay Samsung Galaxy Watch 3 41mm (128GB) Samsung Galaxy Watch 3 41mm (128GB) 99 £ön ödeme£80 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriÜç 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriGörünümNSÜç 99 £ön ödeme£80 /ay GörünümNSÜçEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:Konsept Telefonlar