Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy X fiyatı: Bu katlanır telefonun size ne kadara mal olacağına şaşıracaksınız

Samsung Galaxy X fiyatı: Bu katlanır telefonun size ne kadara mal olacağına şaşıracaksınız

Samsung görünümü, heyecanla beklenen katlanabilir amiral gemisi ahizesini piyasaya sürecekGalaxy XveyaGalaxy Fold, gelecek yılın başları. Tamamen yeni akıllı telefon, iki OLED ekrana sahiptir - Kapak Ekranı olarak bilinen 4,5 inç ekran ve tam teşekküllü bir tablet deneyimi sunmak için bir ciltsiz kapak sayfası gibi açılan 7,3 inçlik bir 'Sonsuz Esnek Ekran' oyun oynamak ve oyun izlemek.


Yakında çıkacak olan bu katlanabilir telefon, iddia edildiği gibi Samsung'un yeni esnek cihaz serisinin ilki olacak.Infinity Display tabletler, vedizüstü bilgisayarlar. Ancak o zamana kadar Galaxy X, bu yeni nesil katlanır OLED'e sahip olan dünya çapında mevcut tek cihazlardan biri olacak. Ve bu, olacağı anlamına gelirpahalı.

Daha fazlası: Samsung Galaxy S10 incelemesi (erken karar): kralın dönüşü

Teknoloji bloguna göreLetsGoDigitalhissedarları bilgilendirmeye yardımcı olmak için Kore araştırma ajansı CGS-CIMB Research'ten katlanabilir telefonlarla ilgili kapsamlı bir rapor aldı.

Rapor,Galaxy Xüretimi% 69 daha pahalıdır.Samsung galaxy s9 artı, maksimum 256GB model için 929 £ (959.99 $) fiyatla satılıyor. Bu Galaxy S9 Plus telefonlarının her birinin Samsung için malzeme olarak 375.80 $ (298 £ dönüştürülmüş) maliyeti olduğu iddia ediliyor. Bu, Güney Koreli şirketin satılan bu cihazların her birinden yaklaşık% 55 kar elde ettiği anlamına geliyor.


CGS-CIMB Araştırma raporuna göre Galaxy X, Samsung için malzeme olarak 636,70 $ (505 £ dönüştürülmüş) maliyeti. Katlanabilir telefonun benzer bir kar marjı için satıldığını varsayarsak, Galaxy X'in maliyeti olacaktır.en azından1.400 $ (1.112 £ dönüştürüldü).

Gerçekte, muhtemelen maliyetlidaha fazlaBundan daha. Sonuçta, maksimize edilmişGalaxy Note 9zaten 1.099 £ (1.249.99 $) maliyeti - ve bu yalnızcabir ekran- yeni nesil katlanabilir akıllı telefonun bundan daha da yükseğe çıkması kaçınılmaz görünüyor.


CGS-CIMB Research, Samsung'un Apple'ın en üst modeliyle elde ettiği% 65'lik kar marjının aynısını hedefleyeceğini iddia ediyor.iPhone XS Max. Bu, katlanabilir telefon için 1.800 $ (1.430 £ dönüştürülmüş) fiyat etiketi ile sonuçlanır.


Sızanlara göreGalaxy S10 fiyatlarıBu haftanın başlarında çevrimiçi olarak ortaya çıktı, bu doğru gibi görünüyor, çünkü bu, yeni nesil katlanabilir iki ekranlı Galaxy X'i, çene düşürücü derecede aşırı 1TB dahili depolama ile maksimuma çıkmış Galaxy S10 Plus'ın üzerine rahatça yerleştirir.

Bugünün en iyi Samsung Galaxy Note 9, 339 Amazon müşteri incelemesi fırsatları Samsung Galaxy Note 9, 512GB, ... Amazon Prime $ 459,99 Samsung Galaxy Note 9'u görüntüle, 512GB, ... Amazon Prime $ 486,89 Samsung Galaxy Note9'u görüntüle SM-N960U ... BHPhoto579,99 GörünümGalaxy Note9 128 GB (AT&T) Samsung 899,99 $ Göster Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Başka bir yerde, yeni araştırma raporu, Galaxy X'in iki ayrı pil hücresine sahip olacağını iddia ediyor - katın her iki yanında birer tane. Birlikte çalıştıklarında, bunların 5.000 ila 6.000 mAh arasında bir pil kapasitesi sunacağı iddia ediliyor.

Galaxy X, 2x optik yakınlaştırma elde etmek ve portre tarzı fotoğrafların arkasındaki arka plana bokeh tarzı bir bulanıklık efekti eklemek için iki adet 12 megapiksel mercekten oluşan çift arka kamera kurulumuna sahip olacak. Selfie kamerasına gelince, Samsung tek bir 8 megapiksel lensi tercih edecek.

CGS-CIMB Research araştırma analisti Jun Lim'e göre bu bilgiler tedarikçilerde doğrulandı.


Potansiyel Müşteri Görüntü Kredisi:LetsGoDigital