Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Z flip 3 ve Galaxy Z Fold 3 sızdırıldı

Samsung Galaxy Z flip 3 ve Galaxy Z Fold 3 sızdırıldı

Sızan tanıtım materyalleri, önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi beklenen Samsung Galaxy Z Flip3 ve Galaxy Z Fold 3'ü ortaya çıkardı. Görüntüler, muhtemelen distribütörlere gösterilen promosyon malzemelerinden alınmış ekran görüntüleri gibi görünüyor.


gerçiSamsung Galaxy Z Katlama 2bir yıldan az (Eylül 2020'de piyasaya sürüldü), yeni Galaxy Z Fold 3 bazı ciddi iyileştirmelerle gelecek gibi görünüyor. En büyüğü, olağan çarpma veya delme deliğinden kaçınan yeni bir ekran altı kameradır. İkincisi ise Galaxy S Pen ile uyumlu görünüyor. Görüntülerden biri, bir dizüstü bilgisayar konumunda yarı katlanmış Fold 3'ü gösterirken, alt kısımda bir not defteri iken üst yarıda bir video görüşmesini gösteren bir ekran bulunmaktadır.

Arkada üç kameralı bir dizi var, ancak LED flaş yanlardan ziyade lenslerin altında Z Fold 2'den daha ince bir düzenlemede. Bu, yeni kamera modülleri önerebilir. Sızan görüntülerdeki metinden, Z Fold 3'ün çarpma ve düşmelerle başa çıkmak için dış tarafında Gorilla Glass Victus'un yanı sıra hem dahili hem de harici ekranlar için 120 Ghz yenileme hızına sahip olacağını biliyoruz.

Samsung Galaxy Z Katlama 3

Galaxy Z Fold 3'teki yeni kamera dizisi


(Resim kredisi: @sondesix)

Samsung Galaxy Flip 3 yerini alıyorGalaxy Flip 5GŞubat 2020'de piyasaya sürüldü. Z Fold 3 gibi, her tarafında Gorilla Glass Victus'a sahip olacak. Buradaki en büyük değişiklik, arka kameraları kullanırken bir selfie ekranı olarak çalışmanın yanı sıra bildirimleri görüntülemek için kameranın yanında yeni bir daha büyük LCD ekran. Ayrıca iki tonlu bir tasarıma sahip dört renk seçeneğiyle geliyor gibi görünüyor.

Fotoğraflar Twitter kullanıcısı tarafından paylaşıldıalvinhafta sonu boyunca, ancak o zamandan beri aracılığıyla daha fazla görüntü ortaya çıktıSamMobileveMSPowerKullanıcı. Şimdiye kadar Z Flip 3 ve Z Fold3 için bir çıkış tarihi belirtilmedi. Bu nedenle, bunlar hakkında resmi bir açıklama göreceğimiz en erken tarihin Temmuz 2021 olduğunu tahmin ediyorum, ancak asıl sürüm daha sonra olabilir.


Samsung Galaxy Z Flip 3

Galaxy Z Flip 3'teki harici ekran artık tam metin mesajı için yeterince büyük


(Resim kredisi: Sammobile)

Samsung Galaxy Z Flip 3

Yeni Galaxy Z Flip 3'ün iki tonlu tasarımı

(Resim kredisi: Sammobile)
Günümüzün en iyi Samsung Galaxy Z Flip 5G ve Samsung Galaxy Z Fold 2 fırsatları Sözleşme Fiyatları Sim Ücretsiz Samsung Galaxy Z Flip3 5G... Samsung Galaxy Z Flip 5G Vodafone24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler50 GBveri 9,99 £ peşin 53 £ /ay Carphone Warehouse'da GörüntüleTüm fiyatları görSamsung Galaxy Z Fold2 5G... Samsung Galaxy Z Fold 2 Chitter Chatter24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100GBveriler 259 £ peşin 63 £ /ay Chitter Chatter'da GörünümTüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz