Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Samsung Galaxy Z Fold 2, devasa çoklu görev yükseltmesi alıyor

Samsung Galaxy Z Fold 2, devasa çoklu görev yükseltmesi alıyor

Samsung, One UI 3.1 güncellemesini yayınlayarak zaten çıtayı yükseltti.galaksi kıvrımı; şimdi, en son sürümü Samsung Galaxy Z Fold 2'ye yayıyor.

Koreli dev, güncellemenin hangi ülkelerde mevcut olacağını bize söylemedi; Ancak Samsung, güncellemenin ne gibi değişiklikler getireceğini açıklayan yeni özel Android dış görünümüyle ilgili ayrıntılarla daha açık sözlü.

One UI 3.1 güncellemesi, çoklu görevi Samsung Galaxy Z Fold 2'nin odak noktalarından biri haline getiriyor. Kullanıcılar artık daha önce Son Aramalar sekmesinden açılan üç Çoklu Etkin pencereye geri dönme olanağına sahip olacak.

Ve, ileSamsung Galaxy Z Katlama 3ufukta, bu yılki daha büyük sürümler öncesinde işler çok pembe görünüyor. NSApple iPhone 13, söylentileriheyecan verici yeniliklerHepsi 2021'de telefon sektörü için heyecan verici bir yol açan Samsung Galaxy S22'ye. Kesinlikle çok heyecanlıyız.


Katlanabilir telefonlar, kullanıcıya sorunsuz bir deneyim sağlamak için yüksek düzeyde çoklu görev becerisine bağlıdır: çoklu görev işlevselliğini güçlendiren Samsung, kullanıcıların dahili ekrandan kapak ekranına iki aktif Çok Etkin Windows getirmesini sağlar. Onları Samsung Galaxy Z Fold 2'nin dışına yerleştirin.

Bunun yanı sıra, One UI 3.1 dış görünümü artık Hızlı Panel'deki bildirimler portalından bir Çoklu Pencere açmanıza izin veriyor. Tek gereken, bildirimi iki saniye basılı tutmak ve ardından ekrana yerleştirmek için sürükleyip bırakmak. Katlanabilirler sizin fincan çayınız değilse, Pingtwitter'ün seçimini kontrol edebilirsiniz.en iyi Android telefonlarbu tüfekler, şu anda sunulanların son derece yetenekli bir listesinden geçiyor.


One UI 3.1'deki bir diğer iyileştirme, ekranı kapatmanıza izin veren bir Palm Touch işlevini entegre ederek telefonun fiziksel olarak ele alınmasındadır - aksi halde eksik olan bir özellik, ancak şimdi Samsung Galaxy Z Fold 2'yi yerleştirmenin ekstra yardımcı programını ekliyor. avucunuzun basit dokunuşuyla veya çift dokunarak uyumak için.

Birçoğu Samsung Galaxy Z Fold 2'nin fiyatlarından yakınıyor, ancak bu genellikle ağır indirimlerle ve ara sıra şöyle görünen şık numaralarla yatıştırılıyor.eski cihazlarda nakit ödeme teklifleri. Bu indirimlerle ilgili haberler için gözlerinizi Pingtwitter web sitesinde tutmanızda fayda var. Alternatif olarak, çevrilebilir kardeşi olanSamsung Galaxy Z Çevirme, tamamen farklı bir form faktörü istiyorsanız.


One UI 3.1 güncellemesinin pek çığır açıcı olmadığını düşünebilirsiniz, ancak işlevsellikteki bu artımlı artışların zaman içinde bileşik bir etkisi olabilir. Samsung, çoklu görev seçeneklerini geliştirmek gibi kullanıcı deneyimiyle uğraşarak müşterilerinin beğenisini artırabilir ve cihazlarını kullanmanın günlük deneyimini daha keyifli hale getirebilir. Uzun vadede gerçekten isteyebileceğimiz tek şey bu değil mi?

Kaynak:Tom'un Kılavuzu