Close
 • Ana
 • /
 • Telefonlar
 • /
 • Samsung Galaxy Z Fold 2, bu RADİKAL yeni yarışmacıya karşı karşıya gelecek

Samsung Galaxy Z Fold 2, bu RADİKAL yeni yarışmacıya karşı karşıya gelecek

LG kanatradikal yeni form faktörü nedeniyle merak uyandıran bir şey olabilir, ancak aynı zamanda katlanır telefon dünyasında ciddi bir rakip - özellikle şimdi ne kadara mal olduğunu bildiğimiz için.


LG'nin iddialı döner telefonu, Samsung'unkinden 1000 $ daha ucuza mal olacakGalaxy Z Fold 2, sadece 999 dolardan geliyor. Karşılaştırma için, Samsung’un en son katlama cihazının maliyeti 1.999 $ / 1.799 £ / 2.999 AU $.

 • PS5 ön sipariş anlaşmaları:PS5 nereden alınır
 • LG UltraWide 38WN95C monitör incelemesi: birinci sınıf ultra geniş deneyim
 • En iyi telefonlar: en iyi akıllı telefonlar, sıralamada

LG Wing, 15 Ekim'den itibaren ABD mobil operatörü Verizon ile satışa sunulacak ve şu anda ön siparişler verilebilecek. 999 $ bir akıllı telefon için hala çok yüksek olsa da, yaratıcı yeni bir formatta kumar oynasa bile, diğer katlanabilir telefonları en az yarı fiyatına düşürüyor ve bu da LG Wing'in pazara hakim olmasına yardımcı olabilir.

Samsung Galaxy Z Fold 2, çeşitli hesaplar tarafından etkileyici bir katlanabilir telefon ve genel olarak Samsung'un üçüncü katlanabilir akıllı telefonu. Ekran boyutu, Microsoft'unki gibi cihazlarla rekabet eder.Surface Duove Samsung'un kendiGalaxy Foldancak piyasadaki çoğu katlanabilir cihazla aynı biçim ve şekli koruyor.

Öte yandan LG Wing, neredeyse her şekilde geleneklere meydan okumayı seçiyor; Telefonun üst kısmına kadar yukarı ve etrafında dönebilen 6,8 inçlik bir ekrana sahip ve altında 3,9 inçlik ikinci bir panel ortaya çıkıyor. Bu benzersiz T şeklindeki düzenlemeyi özel bir menteşe ile gerçekleştirir.


Telefonu çevirmek, klasik modele eşlik eden açılma türüne benzerT-Mobile Sidekickve telefonun tekrar tipik bir şekerleme modeline benzemesi için üst ekranı aşağı kaydırmak da aynı derecede kolaydır.

 • Satın alabileceğiniz EN saçma spor salonu ve fitness ekipmanı ve bunun yerine ne almanız gerekir?
 • En iyi su geçirmez ceketler 2020: Bu her türlü hava koşuluna uygun seçimlerle elementlerden kurtulun

Uygun şekilde adlandırılan Döndürme Modunda, LG Wing, kullanıcılara cihazlarıyla etkileşim kurmaları için yeni bir yol sunuyor. Ana ekran, gezinme menülerinin video içeriğini izlemek için mükemmelken, daha küçük, dikey bölüm, yorumları okumak veya metinler arasında gezinmek gibi tüm küçük görevlerinizi yerine getirebilir.


Alt panel, dikkatinizi ana panele odaklarken ahizeyi tutmak için kullanışlı bir tutuş işlevi görür - hatta bunu kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanmış özel bir Grip Lock modu bile vardır.

Etkileyici bir dizi kamera da var: Açılır 32MP selfie kamera, çentiklere veya deliklere olan ihtiyacı ortadan kaldırırken, ana kamera grubu aslında üçlü bir tehdittir (64MP f / 1.8 geniş, 13MP f / 1.9 ultra geniş, 12MP f / 2.2) ve hem ön hem de arkaya bakan kameralar ikili kayıt için kullanılabilir.


Dahili cihazlar söz konusu olduğunda, telefon Snapdragon 765G 5G işlemci, 8GB RAM ve 128GB veya 256GB depolama seçeneklerine sahip.

LG Wing şu anda yalnızca ABD'de ön sipariş için mevcut, ancak 999 $ 'lık fiyat etiketi yaklaşık 770 £ / AU $ 1.390'a karşılık geliyor - ancak bölgesel fiyatlandırma hiçbir zaman bu kadar basit değil, ancak genel oyun parkında olmasını bekliyoruz.

Radikal yeni akıllı telefon, piyasadaki mevcut katlanabilir telefonlarla baş başa kalacak ve Galaxy Z Fold 2 kadar benzersiz bir tasarımla daha uygun fiyatlı bir seçenek sunuyor.

1000 $ 'ı geri getirmeyecek bir akıllı telefon pazarındaysanız, Pingtwitter'ün toplamına bakmayı unutmayın.Amazon Prime Günüfırsatlar.


Bugünün en iyi Samsung Galaxy Z Fold 2 fırsatları Samsung Electronics Galaxy Z ... Amazon Prime 1.999,99 $ Galaxy Z Fold2 Mystic Bronze'ı Görüntüleyin ... Samsung 1.999,99 $ Samsung'u Görüntüle - Galaxy Z Fold2 5G ... En İyi Satın Al $ 1.999,99 SAMSUNG'u Görüntüle - Samsung Galaxy Z .. Bay Porter US & CA2.000 $ GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Kaynak:TechRadar

 • Siber Pazartesi fırsatları İngiltere: 2020'nin en iyi Siber Pazartesi indirimlerinden alışveriş yapın